• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy chodia vaše ratolesti spávať?

3. októbra 2016 
Budem plakaaat..moji mali su vzdy hore pred piatou rano :confounded: :sweat_smile: A to zaspia niekedy o 21:00. V noci 5-6x budicek, hlavne dojcena dcerka.
9. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no to niektorým naozaj závidím, my máme 2m, ale pred 22.00 sa nám ešte nepodarilo zaspať. väčšinou okolo polnoci, aj to na 2-3 hodiny, potom papať a o 6 sme hore, ale aby som sa nesťažovala včera zaspal o 21 a spal s malými papacími prestávkami do 6.00. To som sa ja budila, či je všetko ok.
To, že nespí - som si myslela, že mi pomôže rýchlejšie schudnúť - opak, od pôrodu som nedala dolu ani deko. :rolling_eyes:
9. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša bambula poslednú dobu zaspáva okolo 23.00.dnes ,,výnimočne,, o 21.30 po dlhom 4 hodinovom ,,boji,, Vstáva až ráno okolo 7.00-8.00
9. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cessy tak to mas super, spinka ti krasne. Aj ja som sa malej snazila vytvorit rezim, zatial sa ho celkom drzi a vacsinou do 20 aj zaspinka, stale sa par krat budi na kojenie ale to mi neprekaza, len podobne ako Monika vstava okolo 4tej a casto je aj vyse hodiny hore :confounded: No ale minulu noc som vyskusala ze si ju na kojenie vezmem k sebe do postele, krasne po chvili zaspala a ked som ju prelozila do postielky hned sa prebrala a hodinu kukuckovala :wink: Potom okolo 6tej chcela papat zas, to som si ju uz pri sebe nechala a spali sme do vyse 9tej, to bola paradicka :grinning:
10. jún 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenita - to zartujes - wow mam sa na co tesit.
nas maly do 4 mesiacov spaval tak 6-8 hodin v kuse, raz vstal, najedol a spal.
teraz ho davam co najneskor spat - dnes o 22:30 - potom vstane tak 4-5 krat v noci a je hore o tej 8 - no ja by som este spala aj do 10 bo rada si citam aj do 1 rana :grinning:
Inac ja rezim nemam a ani sa ho nesnazim moc vytvorit lebo som doma s malym take nie som donutena, keby som robila tak rezim by asi mal :wink:
10. jún 2009 o 05:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my mame podobny rezim ako cessy.11 mesiacov, od narodenia ma svoj rezim, o siedmej - pol osmej kupeme, papame a okolo 20 00 uz spi. samozrejme ze su výnimky, ked zaspi aj o 22 00. vstava okolo 6-7 00. v noci niekedy papame, inokedy nie. podla mna je rezim velmi dolezity uz od narodenie, lebo cim su starsi, tym horsie sa nan budu ucit, moj nazor.
10. jún 2009 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
fakt zavidim, spacom..
nasu kupeme o 18,30 -19,00 ale vstava o 4,30-5,00 - samozrejme nespi celu noc :rolling_eyes: dnes od polnoci, kazdu hodinu hore - uz som sa modlila, nech je pat hodin a mozeme ist hore :rolling_eyes:
aj sme ju skusali kupat neskor, ale ona aj tak vstava rovnako...
aj pokusy dat ju k nam do postele su na nic... ona po nas lozi, lozi lozi ... neviem si predstavit, ze by s nami spala :rolling_eyes:
10. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak my sme prešli všeličím.. momentálne o 6 začíname kupkat, pyžamko , papanie trošku sa zahráme.. o tej 19- 20 začína uspávanie ked je dobrý deň do nejakej 21 zaspí a o 22- 23 je prvý krát hore a tak sa to ťahá v kuse dokáže spat najviac 2 hodiny ale to je dobrá noc.. potom je z toho taký unavený, že o tej 5- 6 ráno sa mi ho nejako podarí za hodinu uspat a niekedy spinká do 9- 10 ako kedy. a to som ja úplne happy...
zavidím maminám, čo dietatko uložia a prespí.. to musí byt zázrak---
10. jún 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to veru nemas jednoduche ked si pospi najviac 2 hodky :unamused:
10. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak náš krpec zaspáva tak okolo 23 hod.(Skôr nehrozí, neskôr je úplne bežná vec - my sme ale doma také sovy ja tradične o polnoci žehlím - ale zas som cez den nepoužiteľná :grinning: ) Budí sa okolo tretej na kojenie a drichme ráno tak asi do 7. Neviem presne. Lebo ja otváram oká až o 8 mej a to je už tradične hore a baví s s rukami alebo ak sa mi podarí chytiť hrkálku tak s hrkkálkou:slight_smile:
10. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pookie a to som radšej nepísala o dni :rolling_eyes: mám doma neunaviteľné dieta my mrtvy a on by behal, behal hral sa... niekedy ho na silu uspávame na lopte len aby bol chvilku klud ale on sa ani nedá uspat vzpiera sa a tak... ale už niekedy som zažila že aj cez den spal hodinu dve ale vždy ho stále sledujem.. ale to sú zázraky u nás...
10. jún 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja chodi spat okolo 21.00 a spi celu noc, budi sa okolo 7.00 - 8.00, cez den ale moc nespi, max 2 hod
11. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, naša takmer 6 mesačná drobčica chodieva spávať o 20:00, kedy sa napapá, bud mlieko alebo kašu a spí do tej cca 6. Ale niekedy ju to pochytí aj o 5. Napapá sa a spí do pol 8 alebo do 8. V noci sa budí iba raz, okolo 3 sa napije čajiku a spi dalej.
Ked sme ale davali Nutrilon good night, tak prvé dve noci spala bez zobudenia 12 hodín :sweat_smile: čo už som ju pozorovala, či dýcha. Ale pototm to už nezaberalo a budila sa dokonca o 4.
Ale niekedy si ráno potiahne aj dlhšie...minule do pol 10 :slight_smile:
11. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tusim tu vsetci spite uzasne...sakris, tak to mi teda nie uz asi po dvoch tyznoch to bolo a stale je nespave stvorenie...xixi. Ukladame medzi osmou a pol deviatou, dakedy jedno, no v poslednej dobe 3x kojenie, o stvrtej alebo piatej mame den, potom si este schrupneme na taku hodinu a pol. O deviatej sa uz vozime po meste v kociku a lozime na fontane...xixi
11. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,my mame 5mesiacov,kupeme ho cca 20.30-20.45,chodime spinkat okolo 20.30.vstavame okolo 3-4ej hod na papkanie,potom vstavame okolo 7mej,niekedy uz o 6ej :angry:
11. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem,kupeme o 19.30-19.45 :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa mala okolo 22hej aj nam to vyhovuje, lebo mame dvoj izbovy byt a neviem si predstavit uz o 20 chodit pospickach a nepozerat telku. V jednej spyme mi a v druhej starsi bracho. :slight_smile: a vstava okolo 7mej. v noci sa jeden krat budi na mliecko, neviem ju to odnaucit, vodu ani caje nechce pit :rolling_eyes: :angry:
11. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte naša princezná skoro polročná chodí spinkať tak okolo 18.OO a vstáva o 6.00 to si cecne čajíku a spí do 7.30 ale to nie stále lebo ked príde manžel z nočnej tak už o tej 6.nezaspí a vnoci sa budí každé 3-4hodky na papanie , kojíme
12. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dcerka ma 6 mesiacov, zaspava medzi 19.30 - 20.00, okolo polnoci ked ja idem spat ju este nakojim / vacsinou sa ani nepreberie/ a zobudi sa okolo 6 , niekedy aj o 5 :unamused:
hodinku je hore a potom este zaspi / max. na hodinku/
24. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas maly chodi spinkat okolo20.oo pokial zaspi urcite je aj 20.30 rano vstane okolo7.00
25. jún 2009 o 14:46  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dvojky chodievajú už vyše roka spať vždy o 19,00, spia do tej 6,30. chvalabohu nám to zatiaľ funguje ako hodinky. :slight_smile:
25. jún 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kupeme pred 19-tou, potom vypije mliecko z flasky, a okolo 19:30 ju este nakojim a po kojeni do 10 min. zaspi sama. Cez noc je to stale inaksie, okolo polnoci ked idem spat ju nakojim, raz vstane len okolo 4:30, nakojim ju a spi do 6:30, ale su dni ked je hore od tej jednej aj kazdu hodku a pol. :unamused: Ale kazde rano je hore uz od 6:30.
25. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nasi obidvaja chodia spať medzi siedmou a osmou starsia vsava okolo 8:00 a nas drobec spi tak do 1:00 vtedy vypije mliecko a este raz okolo 4:00 a vstava okolo pol siedmej.
25. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj maly chodi spinkať okolo 22až 23 každy den ho kupem potom nakojim dam cumlik troška pohajkam a spinka a potom vstava okolo 3 tej a siestej na kojenie ale moj spinka aj cez den a ak je nespokojny a nespi cez den tak kupem skor spi len na brušku inač sa mrvi ale naštasie mame monitor dychu tak som spokojnejšia
26. jún 2009 o 20:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky nasa ma dva mesiace spavat chodi medzi 21-22 hodinou. najneskor o 22.00 uz spinka. auz tri dni
spinka do piatej. spinkala by aj dlhsie ale nescem ju nechavat s mokrou plinkou tak dlho a hladnu. potom
este zaspinka abudi sa medzi 9 -10 hodinou
27. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj Paťko ide o pol jedenástej - už to ani neriešim - a spí tak do siedmej, niekdy do osmej.
3. okt 2016 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, pozerám, že ako vzorné deti :D My sme extrém :D máme 4 roky a chodí spávať od 22 do 23 /to už si vlasy trhám/ a spí do 6, max. 6:30 s dvoma prestávkami /v dobrom prípade/ v horšom s viacerými a dlhšími :D u nás je jedno, či si ľahne o 20:30, i tak najskôr zaspí o 22. cez prázdniny alebo Vianoce ani neriešim, aj na Silvestra hore. keby aspoň dlhšie ráno potiahla, ale tak, je to strata času pre ňu :D
3. okt 2016 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok