Kedy chodia vaše ratolesti spávať?

pookie
5. jún 2009

Len tak pre zaujimavost, kedy vecer ukladate deticky do postielok, ako casto sa cez noc budia a kedy rano vstavaju? 😉 Ja moju ukladam medzi 19-20 hod., obcas sa zobudi na kojenie okolo polnoci ale casto vydrzi aj to 3tej, pol 4tej rano, obcas sa vtedy preberie a je hore aj vyse hodiny 😒 alebo spinka dalej ale uz o 6 vstava.

nani5
5. jún 2009

Ahoj mam 6 mesacneho syna chodi spavat v rovnakom čase ako tvoje a vstáva okolo 5 alebo 6 prvý krát na krmenie.

lindula3
5. jún 2009

ahojky my mame 2 mesiace a davam ju spinkat okolo 8-9 teda ulozim ju do postielky ona sa este hodinu pozera na kolotoc a potom zaspi, okolo 11 ju este budim prebalime, napapame a spinkame az do 6tej

mikagele
5. jún 2009

nas Ericek bude mat 1 rok, chodime spavat vecer o deviatej a vstavame rano okolo osmej..no a v noci papame 2razy...

kala713
5. jún 2009

Náš Paťko má 8 mesiacov a chodíme spávať medzi 19-20 hod. Zobudí sa len ráno okolo 6.

vivusika
5. jún 2009

ahoj, náš Šimčo bude mať o týždeň sedem mesiacov a spinkávať ho dávam okolo ôsmej, na papanie sa budí okolo jednej, potom štvrtej a o šiestej ho šupnem k sebe do postele a spíme do pol ôsmej 😀

magimary
5. jún 2009

naše deti idú "hromadne" spinkať o 19-19,30h a staršie vstávajú o 6-7,00h a mladšie o 8-9,00h 🙂 😉

mirko
5. jún 2009

ahojte, no dnes to bolo okolo 22.30 😠 ..ale inak o 20.00

lenka_da
5. jún 2009

ahojte, teraz, v lete ju davam spat cca o 20:30, v noci 1-2krat kojim, vstavame cca o 7:00

chymenitta33
5. jún 2009

ahojte🙂

Davidko ide o 20:00 alebo 19:45 a do 7:30 a niekedy (väčšinou ked idu zubky to spí viacej)po mliečku ešte spinká do pol 10.

pepies
6. jún 2009

ahojte,
nas 9 mesačný chodí spávať o 20hod,niekedy zaspí až o 20,30, spíme niekedy do 7 niekedy do 8 😀
v noci mám pokoj od kojenia zhruba od 20hod do 00hod, po polnoci zacinaju hodinove kojenia ....... 😢

teeuwe
6. jún 2009

Ahojte,
staršiu dcéru (6r) dávam o 20tej, tá spí aj do 9-10tej 🙂 a malú Lolu (2m) podľa potreby, poväčšine okolo 20:30 a budí sa cca každé 4-5hod na papanie.

saska.t
6. jún 2009

Nasa Elli ma o 19,00 posledne mliecko a o 19,30 sa uklada do hajan, ak poobede dlho spala, tak posuvame o pol hodku, spi do 5,30 kedy pyta jest a potom este tak 1-1,5 hodiny 😉

mamutka
6. jún 2009

prve styri mesiace nezaspal pred 00.30, teraz uz tak medzi 21-22 vacsinou. stale daco robi, spinkat sa mu nechce ani cez den....ale mne sa che stale viac 🙂

diddi
6. jún 2009

nase chodia spat o 22.00 a vstavaju okolo 9.30...spia celu noc....poobede idu spat o 14.00 a spia do 17.00

pookie
autor
6. jún 2009

Fiha tak to spinkaju krasne 😉 Moja sa uz par noci budi okolo 2.30, potom je 1a1/2 hod. hore a spi maximalne do 6.30, vacsinou uz okolo 6tej kukuckuje. Keby som ju v noci mohla nechat v postielke a spat dalej tak by to uslo, no vacsinou sa po chvilke rozplace a treba k nej vstat, tak sme momentalne s tatinom ako matohy 🙄

marrrka
6. jún 2009

nasa Lolca zaspava okolo pol deviatej, maximalne sa budi raz okolo 4tej,rychlo prebalime, nakrmime a o 20 min zasa odfukuje, alebo spi v kuse tak do siestej, pol siedmej.

fifinna
6. jún 2009

môj maly chodi spat o pol desiatej a zaspavanie mu trva asi 15 minut. V noci sa zobudi len raz a to len pre to, aby sa prevalil z postielky za mnou do postele. Rano vstava tak okolo pol ôsmej.

pookie, aj môj maly , ked bol stary ako tvoja mala vstaval rano okolo siestej, a tiez sa mu stavalo, ze sa zobudil okolo stvrtej rano a bol hod. hore. Ale upravilo sa to, ked zacal cez den spavat uz len raz a to bolo po jednom roku jeho zivota. 😉

zuza.m
6. jún 2009

no my sme zaspavali o 21 asi tak do pol8.a okolo 4 papanie.teras sa mu to posunulo na 21.30 a niekedy aj 22 . 😠
ale ako to napravit netušim.chcela by som mat ešte trochu času pre seba večer 😅

pookie
autor
6. jún 2009

Asi ho len treba dat skusit spat o par min. skor, napr. 3-4 dni o 15min. skorej nez zvycajne, o dalse 3-4 opat o dalsich 10-15 min. skor... neviem. Moj drahy prisiel s napadom dat malu spat neskor ked sa mi takto cez noc budi ale: 1. je vidiet ze je unavena a dlhsie ako do 20tej nevydrzi, 2. ked uz raz zaspinka tak ju nechcem budit a rusit jej tak spanok, 3. tiez chcem mat trosku z vecera aj pre seba, nieco porobit alebo si len porelaxovat.
Fifinna to sa ti budieval pravidelne kazdu noc, myslim bol kazdu noc hore aj hodinu alebo iba obcas? Par krat za tyzden sa to da zvladnut ale ak to bude kazdu noc tak budem coskoro K.O. 😒

claudinka
6. jún 2009

my sme chodili spavat medzi 20.00-20.30, ale posledne dni spavame menej cez den a tym padom napr. dnes zaspal 19.15, vcera 19.30, predvcerom 20.00, ktovie, kedy to bude zajtra 😀 a v noci nastastie posledne dni sa budime a papame iba trikrat, nie milionkrat ako minuly tyzden a casto predtym..

tunylyk
7. jún 2009

keď zaspíme skôr ako o 22.00 je to malý sviatok 😉

petra1985
7. jún 2009

ahoj my mame dvojmesacne a zvycajne vecer sama zaspava o 19,00 a spi az do takej 3 rana kedy sa zobudi na prve kojenie.. na druhe vzdy presne o piatej rano a uz nezaspime🙂

fifinna
7. jún 2009

pokie, ja som malemu posuvala cas spanku postupne na neskôr, ale aj tak to nepomohlo. Hovori sa , ze ked das dieta skôr spat, tak bude rano dlhsie spat a opacne. Raz sa mi stalo, ze mi cez obed maly malo spal a vecer o siedmej mi zaspal v kociku cestou domov. Bala som sa, ze bude rano o stvrtej uz strasit a opak bol pravdou, spal pekne az do siedmej. Ked das dieta spat az moc unavene, tak sa mu horsie spi. No a k tvojej otazke. Mam pocit, ze tak okolo toho piateho mesiaca sa nam tie hodinove prestavky v spanku vytratili. On sa mi budil pre to, lebo ho vzdy nad ranom bolelo brusko a potreboval si poprdkat a ked som mu prestala davat postolkove nohavice, tak si aj sam ponatahoval nozicky a spal dalej, ale samozrejme s mojim prsnikom v ustach. To bola dalsia taka nasa nerest. Ale rano zacal dlhsie spavat az ked sa mu znizil pocet dennych spankov.

pookie
autor
7. jún 2009

Aj ja si myslim ze unavene dieta spi horsie tak preto ju nebudim ked si cez den viac krat alebo dlhsie pospi. Aj dnes spinka o trosku viac nez inokedy ale vzdy si pockam nech sa sama zobudi. Aj ona je taka mala "cuckoska" obcas by na prsniku bola aj cely den keby mohla 😉

paola.o1
7. jún 2009

cafte my o siedmej kupeme, potom maly vyfasuje flasu mlieka a okolo 20:oo ideme do hajan. spinka do tej 7 rano, ale trvalo to kym sme si ho vycvicili🙂

noricka
7. jún 2009

my okupeme okolo 19tej a 19,30 už niekedy spinká,podla toho ako je unavený.Niekedy sa po pol hod zobudí ale to len na chvilku a zase zaspí a spí do 8mej.V noci ho kojím niekedy raz a niekedy aj 3krát

tinka19
7. jún 2009

ahojky..tak my ideme spinkať väčšinou okolo 20.00...prvýkrát papáme o 23.00 a potom každe dve hodky ...cez týždeň vstáva ccao 6.00 a cez víkend medzi 7.00 až 8.00. Takže cez týždeň vstávame aj s tatinom ked ide do práce. 😉

betina1984
9. jún 2009

Moja Tamarka má 14 mesiacov. Chodíme spávať tak okolo 20.00-20.30 a spí celú noc, ako kedy, raz do 05.30, inokedy do 06.45. Niekedy sa raz v noci zobudí, čo vypije mliečko a spí ďalej.

cessy
9. jún 2009

ahojte, tak nas maly si zvykol na rezim....o siedmej kupkame, po kupani kojenie a spinkanie. do 20.00 uz vzdy spinka. rano sa budime ako kedy. o 6.oo, 7.oo. ako kedy....

monika77
9. jún 2009

my kúpeme okolo 19,30 potom papanie spať ... ale niekedy sa nepodarí uspať až do 22h .. ale to len občas ... no zato vstáva okolo 4-5 ... pohrá sa, bo ho ocko vezme do druhej izby, unaví sa a potom ešte potiahne do 8 ... ale neviem prečo si zvykol vstávať o tej 4-5 je to na porazenie