Kedy chodia vaše ratolesti spávať?

pookie
5. jún 2009

Len tak pre zaujimavost, kedy vecer ukladate deticky do postielok, ako casto sa cez noc budia a kedy rano vstavaju? 😉 Ja moju ukladam medzi 19-20 hod., obcas sa zobudi na kojenie okolo polnoci ale casto vydrzi aj to 3tej, pol 4tej rano, obcas sa vtedy preberie a je hore aj vyse hodiny 😒 alebo spinka dalej ale uz o 6 vstava.

elenita
9. jún 2009

Budem plakaaat..moji mali su vzdy hore pred piatou rano 😖 😅 A to zaspia niekedy o 21:00. V noci 5-6x budicek, hlavne dojcena dcerka.

sisark
9. jún 2009

ahojte, no to niektorým naozaj závidím, my máme 2m, ale pred 22.00 sa nám ešte nepodarilo zaspať. väčšinou okolo polnoci, aj to na 2-3 hodiny, potom papať a o 6 sme hore, ale aby som sa nesťažovala včera zaspal o 21 a spal s malými papacími prestávkami do 6.00. To som sa ja budila, či je všetko ok.
To, že nespí - som si myslela, že mi pomôže rýchlejšie schudnúť - opak, od pôrodu som nedala dolu ani deko. 🙄

terina25
9. jún 2009

naša bambula poslednú dobu zaspáva okolo 23.00.dnes ,,výnimočne,, o 21.30 po dlhom 4 hodinovom ,,boji,, Vstáva až ráno okolo 7.00-8.00

pookie
autor
9. jún 2009

Cessy tak to mas super, spinka ti krasne. Aj ja som sa malej snazila vytvorit rezim, zatial sa ho celkom drzi a vacsinou do 20 aj zaspinka, stale sa par krat budi na kojenie ale to mi neprekaza, len podobne ako Monika vstava okolo 4tej a casto je aj vyse hodiny hore 😖 No ale minulu noc som vyskusala ze si ju na kojenie vezmem k sebe do postele, krasne po chvili zaspala a ked som ju prelozila do postielky hned sa prebrala a hodinu kukuckovala 😉 Potom okolo 6tej chcela papat zas, to som si ju uz pri sebe nechala a spali sme do vyse 9tej, to bola paradicka 😀

bronia13
10. jún 2009

elenita - to zartujes - wow mam sa na co tesit.
nas maly do 4 mesiacov spaval tak 6-8 hodin v kuse, raz vstal, najedol a spal.
teraz ho davam co najneskor spat - dnes o 22:30 - potom vstane tak 4-5 krat v noci a je hore o tej 8 - no ja by som este spala aj do 10 bo rada si citam aj do 1 rana 😀
Inac ja rezim nemam a ani sa ho nesnazim moc vytvorit lebo som doma s malym take nie som donutena, keby som robila tak rezim by asi mal 😉

luciarisko
10. jún 2009

ahojte, my mame podobny rezim ako cessy.11 mesiacov, od narodenia ma svoj rezim, o siedmej - pol osmej kupeme, papame a okolo 20 00 uz spi. samozrejme ze su výnimky, ked zaspi aj o 22 00. vstava okolo 6-7 00. v noci niekedy papame, inokedy nie. podla mna je rezim velmi dolezity uz od narodenie, lebo cim su starsi, tym horsie sa nan budu ucit, moj nazor.

u2jana
10. jún 2009

ahojte,
fakt zavidim, spacom..
nasu kupeme o 18,30 -19,00 ale vstava o 4,30-5,00 - samozrejme nespi celu noc 🙄 dnes od polnoci, kazdu hodinu hore - uz som sa modlila, nech je pat hodin a mozeme ist hore 🙄
aj sme ju skusali kupat neskor, ale ona aj tak vstava rovnako...
aj pokusy dat ju k nam do postele su na nic... ona po nas lozi, lozi lozi ... neviem si predstavit, ze by s nami spala 🙄

roka96
10. jún 2009

ahoj tak my sme prešli všeličím.. momentálne o 6 začíname kupkat, pyžamko , papanie trošku sa zahráme.. o tej 19- 20 začína uspávanie ked je dobrý deň do nejakej 21 zaspí a o 22- 23 je prvý krát hore a tak sa to ťahá v kuse dokáže spat najviac 2 hodiny ale to je dobrá noc.. potom je z toho taký unavený, že o tej 5- 6 ráno sa mi ho nejako podarí za hodinu uspat a niekedy spinká do 9- 10 ako kedy. a to som ja úplne happy...
zavidím maminám, čo dietatko uložia a prespí.. to musí byt zázrak---

pookie
autor
10. jún 2009

Tak to veru nemas jednoduche ked si pospi najviac 2 hodky 😒

vinifera
10. jún 2009

Tak náš krpec zaspáva tak okolo 23 hod.(Skôr nehrozí, neskôr je úplne bežná vec - my sme ale doma také sovy ja tradične o polnoci žehlím - ale zas som cez den nepoužiteľná 😀 ) Budí sa okolo tretej na kojenie a drichme ráno tak asi do 7. Neviem presne. Lebo ja otváram oká až o 8 mej a to je už tradične hore a baví s s rukami alebo ak sa mi podarí chytiť hrkálku tak s hrkkálkou🙂

roka96
10. jún 2009

pookie a to som radšej nepísala o dni 🙄 mám doma neunaviteľné dieta my mrtvy a on by behal, behal hral sa... niekedy ho na silu uspávame na lopte len aby bol chvilku klud ale on sa ani nedá uspat vzpiera sa a tak... ale už niekedy som zažila že aj cez den spal hodinu dve ale vždy ho stále sledujem.. ale to sú zázraky u nás...

evea80
11. jún 2009

moja chodi spat okolo 21.00 a spi celu noc, budi sa okolo 7.00 - 8.00, cez den ale moc nespi, max 2 hod

megi93
11. jún 2009

Ahojte, naša takmer 6 mesačná drobčica chodieva spávať o 20:00, kedy sa napapá, bud mlieko alebo kašu a spí do tej cca 6. Ale niekedy ju to pochytí aj o 5. Napapá sa a spí do pol 8 alebo do 8. V noci sa budí iba raz, okolo 3 sa napije čajiku a spi dalej.
Ked sme ale davali Nutrilon good night, tak prvé dve noci spala bez zobudenia 12 hodín 😅 čo už som ju pozorovala, či dýcha. Ale pototm to už nezaberalo a budila sa dokonca o 4.
Ale niekedy si ráno potiahne aj dlhšie...minule do pol 10 🙂

stvura
11. jún 2009

No tusim tu vsetci spite uzasne...sakris, tak to mi teda nie uz asi po dvoch tyznoch to bolo a stale je nespave stvorenie...xixi. Ukladame medzi osmou a pol deviatou, dakedy jedno, no v poslednej dobe 3x kojenie, o stvrtej alebo piatej mame den, potom si este schrupneme na taku hodinu a pol. O deviatej sa uz vozime po meste v kociku a lozime na fontane...xixi

dadka28
11. jún 2009

ahojte,my mame 5mesiacov,kupeme ho cca 20.30-20.45,chodime spinkat okolo 20.30.vstavame okolo 3-4ej hod na papkanie,potom vstavame okolo 7mej,niekedy uz o 6ej 😠

dadka28
11. jún 2009

opravujem,kupeme o 19.30-19.45 😀 😀

suziad
11. jún 2009

nasa mala okolo 22hej aj nam to vyhovuje, lebo mame dvoj izbovy byt a neviem si predstavit uz o 20 chodit pospickach a nepozerat telku. V jednej spyme mi a v druhej starsi bracho. 🙂 a vstava okolo 7mej. v noci sa jeden krat budi na mliecko, neviem ju to odnaucit, vodu ani caje nechce pit 🙄 😠

debbie
12. jún 2009

ahojte naša princezná skoro polročná chodí spinkať tak okolo 18.OO a vstáva o 6.00 to si cecne čajíku a spí do 7.30 ale to nie stále lebo ked príde manžel z nočnej tak už o tej 6.nezaspí a vnoci sa budí každé 3-4hodky na papanie , kojíme

mami.sk
24. jún 2009

dcerka ma 6 mesiacov, zaspava medzi 19.30 - 20.00, okolo polnoci ked ja idem spat ju este nakojim / vacsinou sa ani nepreberie/ a zobudi sa okolo 6 , niekedy aj o 5 😒
hodinku je hore a potom este zaspi / max. na hodinku/

simona55
25. jún 2009

nas maly chodi spinkat okolo20.oo pokial zaspi urcite je aj 20.30 rano vstane okolo7.00

adrolka
25. jún 2009

moje dvojky chodievajú už vyše roka spať vždy o 19,00, spia do tej 6,30. chvalabohu nám to zatiaľ funguje ako hodinky. 🙂

paskova
25. jún 2009

my kupeme pred 19-tou, potom vypije mliecko z flasky, a okolo 19:30 ju este nakojim a po kojeni do 10 min. zaspi sama. Cez noc je to stale inaksie, okolo polnoci ked idem spat ju nakojim, raz vstane len okolo 4:30, nakojim ju a spi do 6:30, ale su dni ked je hore od tej jednej aj kazdu hodku a pol. 😒 Ale kazde rano je hore uz od 6:30.

miri3
25. jún 2009

Ahojte. Nasi obidvaja chodia spať medzi siedmou a osmou starsia vsava okolo 8:00 a nas drobec spi tak do 1:00 vtedy vypije mliecko a este raz okolo 4:00 a vstava okolo pol siedmej.

tita201
26. jún 2009

moj maly chodi spinkať okolo 22až 23 každy den ho kupem potom nakojim dam cumlik troška pohajkam a spinka a potom vstava okolo 3 tej a siestej na kojenie ale moj spinka aj cez den a ak je nespokojny a nespi cez den tak kupem skor spi len na brušku inač sa mrvi ale naštasie mame monitor dychu tak som spokojnejšia

pikino
27. jún 2009

ahojky nasa ma dva mesiace spavat chodi medzi 21-22 hodinou. najneskor o 22.00 uz spinka. auz tri dni
spinka do piatej. spinkala by aj dlhsie ale nescem ju nechavat s mokrou plinkou tak dlho a hladnu. potom
este zaspinka abudi sa medzi 9 -10 hodinou

anjika42
3. okt 2016

Moj Paťko ide o pol jedenástej - už to ani neriešim - a spí tak do siedmej, niekdy do osmej.

jarka87
3. okt 2016

No, pozerám, že ako vzorné deti :D My sme extrém :D máme 4 roky a chodí spávať od 22 do 23 /to už si vlasy trhám/ a spí do 6, max. 6:30 s dvoma prestávkami /v dobrom prípade/ v horšom s viacerými a dlhšími :D u nás je jedno, či si ľahne o 20:30, i tak najskôr zaspí o 22. cez prázdniny alebo Vianoce ani neriešim, aj na Silvestra hore. keby aspoň dlhšie ráno potiahla, ale tak, je to strata času pre ňu :D