Maličká sa v noci často budí. Zažili ste to niekedy?

anavila
1. okt 2008

ahojte, moja malicka sa v poslednom case v noci casto budi, akoby si nevedela najst miesto, kruti sa v postielke, raz na brusku raz na chrbatik, raz ma nohy tam kde ma byt hlava a tak... rposte ako motovidlo. Vyberiem ju nakojit, ale to potiahne 2-3 krat a spi. Dam ju do postielky, prejde pol hodina a znova sa to opakuje. Neviem co mam robit. Zazili ste to niekedy? 😢

mandragora
1. nov 2008

i já se hlásím do klubu,dneska už jsem grogy,v noci po hodíně vstává,od šesti už je vthůru,přes den spí jen třikrát po půl hodině a jde spá po sedmé večer a co s ním celý den?já jsem vyřízená

bishoop
1. nov 2008

Ahoj, tak píšu, jak jsem slíbila.Koupila jsem malýmu rýžovo-banánovou kaši na dobrou noc.První noc vstával dvakrát na jídlo, po třetí se pokakal.A druhej den už to bylo to samý, co předtím, pořád byl vzhůru.Nevím, co by mohlo zabrat, aby líp spinkal. 😖

mandragora
2. nov 2008

my už kaši taky zkoušely,vlastně jí dáváme pořád a nic to není platný 😒

pismenka
2. nov 2008

tak mi už týden spíme tak, že večer uložím - super usne - pak se v 11h vzbudí a řve a řve, tak jí dám láhev, vycucne ji a pak po 2h znova pak po hodině a opět křičí, ale to už nechce jíst, tak jsem jí dala dnes do své postele a spali jsme spolu. No bylo to lepší, ale jsem zoufalá. Kaši jsme zkoušeli na noc ale tu ona nechce. Pak také jíme před spaním tu good night mlíko - Nutrilon a to vůbec nepomáhá. Jak to mamči čtu, tak jsme na tom všichni stejně. je nám 8měs. a bojím se, jestli to naše dítě taky bude spát někdy celou noc. Ach jo.

mandragora
2. nov 2008

Já vás můžu aspon trochu uklidnit,starší syn mně to dělal taky a jak začal chodit,dal pokoj,třeba vydržet 😒 Já už dneska měla v ruce Dithiaden,ale pak jsem si řekla,že nejsem přece hnusná máma,tak jsem to vzdala 😒

jad
3. nov 2008

My sme tiez splai od 4. mesiaca celnu noc v pohode, len ked sa viac vrtel, tak som mu dala cumel, no teraz ma 9 mesiacov a je to horsie, zacal stat, tak sa hocikedy v noci aj v polospanku postavi a stoji, no horor.Dufam, ze je to len zubami a upravi sa to

daskak
3. nov 2008

ahojte 🙂 , my mame 5 mesacneo Davidka. Je plne kojeny,od druheho mesiaca spal od osmej verera do siestej rano. Posledne dva tyzdne ako keby utalo, budi sa v noci 3, 4 krat... ☹ myslite ze moze byt hladny?

jad
3. nov 2008

Moze byt aj hladny, mozu mu ist aj zuby, alebo sa mu aj daco sniva, uz viacej vnima. My sme na UM tak vzdy som videla kolko vypil. Pri kojenych je to tazsie.

dididi30
3. nov 2008

daskak, nemusi byt hladny, len ta chce citit 😉 aj moj tak casto vstava je plne kojeny a posledne dni aj prirmovany zeleninkou a ziadna zmena, takze je to o citoch

dadulik
3. nov 2008

tak, nasa laura takto spava cca od 4 mesiaca 😒 Budeme mat 17 mesiacov a spime coraz horsie,zuby v tom urcite nie su, hladna nema byt preco, nekojime uz viac ako 2 mesiace. No chronicky nevyspata som aj ja a zostava dufam, ze snad sa to casom samo vyriesi 😔 Byvame hore aj 10krat za noc.

radka.m.
3. nov 2008

pokud dobře přibývá,tak asi nebude hladový,to mi přijde logické,myslím,že tě potřebuje mít u sebe,jak napsala dididi

daskak
4. nov 2008

ahojte,no nastastie my sme hore len 2 max 3 krat za noc, ale oproti tomu, ze spinkal celu noc... ☹ a este som sa chcela opytat ake mate skusenosti s druhym ockovanim do nozicky, nas chytila dost vysoka teplota

daskak
4. nov 2008

pribera uplne krasne, zajtra ma 5 mesiacov a vazi 8,5 kg a meria 74 cm 😀