Malý ráno vstáva s plačom a nedá sa utíšiť. Čo mu je?

tehilla
26. sep 2009

Ahojte chcela by som sa opýtať, či mi niekto nevie poradiť, môj 15 mesačný syn síce prespí od pol roka celú noc, ale ráno sa vždy budí so strašným plačom. Neviem čo mu je, neprestane ani keď si ho hneď dám k nám do postele. Už ma to ničí takto začínať každé ráno.

jajka78
27. sep 2009

tehilla,
asi ti neporadim ale nie si sama. neviem ci to mate uz dlhsie ale my pravidelne od 6 mesiacov cca. maly spava odmalicka horsie min. 2x je hore a to som vtedy rada. budi sa aj pocas noci s placom aj po zobudeni. tiez neviem co s tym. zuby to nebudu cez den je uplne v pohode, ani nezaplace, nejeduje sa. tuto noc 5x krat hore a zakazdym s placom,musim ho utisovat na rukach. tiez by som rada vedela ci ma niektora z vas s tym skusenost.

tonicka
27. sep 2009

tehilla, obavam sa , ze je to len take obdobie a neda sa s tym nic robit... mala to aj moja dcerka, aj kamaratkine deti.. same to prejde 😉 Tehilla, ako dlho to mate? spi ti raz alebo 2x za den..

v noci mavame zle sny od 8 mesiacov, vsetko spracuvava v sne...toto je ale ine
jajka, myslim ze vy mate kombinaciu, resp. mozno len zle sny.

dai
28. sep 2009

tehilla,
myslim ze to prejde, chce to len cas.
nasa mala to tiez mala - u nej to skor bolo ked nieco skarede ju prebralo v hlbokom spanku - vtedy sa nevedela spamatat a plakala az pokial som ju v poctate neprebrala - niekedy to trvalo aj 30 minut...
stale mava take stavy - omnoho menej samozrejme ale raz zacas sa jej to stane... ☹
inak gratulujem ze ti prespi celu noc 🙂 to sa nam este nepodarilo

tehilla
autor
28. sep 2009

NO takto sa budí ráno asi mesiac, ale skúsila som včera dať mu do postele fľašu s vodou a bolo to lepšie, sa napil a potom neplakal, len po mne hodil dudel 🙂. Spáva mi raz denne. Ale aj niekedy sa v noci zobudí a piští, nemusím v podstate vstať, zaspí o chvíľu zase sám, možno nejaké zlé sny.... ďakujem za odpovede

darlinka
28. sep 2009

My tiež často vstávame s plačom a je to teda na nervy takto začínať deň 😒 , u nás nepomáha ani pritúlenie, ani popestovanie, keď sa mu chcem prihovoriť, je to ešte horšie, takže ho jednoducho nechám nech sa vyplače a poriadne preberie, pretože často plače ešte so zatvorenými očkami a nie a nie ich otvoriť a prestať plakať.....ako kedy, podľa nálady.
A v noci tiež plakáva a neprespali sme ešte ani jednu celú noc, niekedy sa budí 1-2x, inokedy aj 4-5x... 😖

jajka78
28. sep 2009

darlinka tak nasi si mozu ruky podat. my presne to iste.
ja uz mam taky na nic spanok. 😒 ale snad sa to teda upravi.
tonicka a dokedy to trvalo? 2-3 roky,

tonicka
28. sep 2009

jajka, myslim ze to preslo tak v roku a pol, max rok aj tristvrte. Inak my spavame "celu noC"od 1 a tristvrte roka, vtedy som zrusila nocne kojenie Tefda, ked mala 1 apol roka, ale kym sa to ako tak upravilo, ze aspon do 6 spala od 10 vecer 😉 teraz mame place,to suvisi so zlymi snami a co cez den zazije, ale rano sa budi ok, teda vacsinou 🙂

darlinka
28. sep 2009

Jajka, no o tom spánku - škoda rečí, ja som sa už poriadne nevyspala asi tak 1 a pol roka, keď rátam aj posledné mesiace tehu... Už si pomaly odvykám spať, veď taký prepych... 😀 😀

jajka78
30. sep 2009

tonicka, a ako si zrusila nocne kojenie? viem. je to ina tema pripadne mi supni link s tojou odpovedou. 😉
darlinka, ved to ano, naco spanok 😀 a to sa chystame na druhe, ak bude ako maly tak v noci nebudem uz vobec spat 😝 😀

tonicka
2. okt 2009

jajka je to 2 strana, prispevok z 11.9.2009
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...