Malý spinká málo kvôli teplu

pekacka
15. júl 2008

od kedy začali tieto horúčavy tak Nikolasko (3,5 mes.)dosť zle cez deň spáva. naposledy buval hodinu doobeda a poobede som ho musela voziť v aute aj to buval iba pol hodiny. viem že aj jemu je chudátkovi horko, ale také malé bábatko by malo ešte vela buvať. ešte že v noci dobre buvá..

martina.d.
15. júl 2008

pekacka, tak môj "pukino" spinká lepšie cez deň ako v noci. Avšak večer mi nezaspí skôr ako o 22-23 hod. To je už aj na mňa dosť a potom sme aj napriek jeho vyčerpanosti skoro každú hodinu hore. Snáď sa to zlepší. 😀 😀 😀
Takže, už nám ostáva len dúfať. 😉 😉 😉

bibula
15. júl 2008

no,moj maly ma 1,5 a od narodenia spava max.10 hodin,dr.povedala,ze pokial sa vyvija ako ma,nie je problem. 😉 a je fakt.ze problem nevidiet,prospieva vynikajuco.cas spanku vyuziva na "ucenie-hranie"

maca793
15. júl 2008

či sú horúčavy alebo nie, malá spí cez deň aj 4 hodiny denne a potom nemôžem ísť nikam, koľko krát ju musím aj budiť, je mi jej ľúto ale čo sa dá robiť. cez noc spí ako zabitá zaspáva o 20,30 a vstáva o 8,30 a niekedy aj neskoršie

yesno22
16. júl 2008

pred rokom sme sa aj my trapili s horucavou a nespanim...ostava len vydrzat, casom sa to mozno zlepsi 😉 😀
inak...ak je velmi teplo, cez den spi Jakub len v plienke...a minuly rok tak spinkal aj v noci, len som ho prikryla bavlnenou plienkou...teraz mu na noc musim dat pyzamko alebo body, lebo sa stale presuva a neexistuje aby bol niecim zakryty 🙂