Malý v noci prestal spávať, veľa je a prdí. Je to normálne?

jannicka
29. aug 2008

maminky, viem ze uz tu bola tema mliecok niekolkokrat. nejde vsak len o to. nas maly ma styri a pol mesiaca a okrem kojenia ho musim dokrmovat UM. pouzivame BEBU 1HA kedze sme obaja alergici. uz je to asi tyzden co v noci prestal spavat. predtym potiahol tak do druhej tretej na jeden sup. kojili sme dvakrat za noc. teraz je hore uz pred polnocou a kojime aj 5x za noc ja som uz uplne mimo, fakt nevladzem k nemu vstavat kazde dve resp. kazdu hodinu. Je hladny? Nevieme ci mame uz prejst na BEBU 2HA, lekarka vravela ze netreba ale ja neviem. rozmyslame ci skusit aj nemliecnu kasu na vecer? alebo mrkvicku cez den? povodne som chcela byt na mliecku pekne do konca siesteho mesiaca. ale to nase dieta je take hladne (cez den je kazde dve hodky) ze teraz neviem. okrem toho ho stale strasne boli brusko. mlieko moc menit nechceme, vraj je to este horsie, navyse nasmu prckovi ta zjavne beba chuti ide sa s nou zadusit. pouzivame kvapky sab simplex, prdi ja velky chlap a strasne smrady, neviem ci to je v poriadku..... poradte pls!

mamaetka
3. sep 2008

Ahojte ja uz ani neviem co je to poriadne sa vyspat aspon 2 hodiny v kuse, maly sa mi stale budi. Este ho kojim, ale aj dokrmujem. Skusila som mu dat na noc mliecko zahustene kasou, jednu noc to bolo fajn a potom sa to zase pokazilo. Ja si ani nemyslim, ze je hladny, jemu niekedy staci aj ked ho len trosku pomojkam ale preco 10x v noci!!!!
Uz som strasne unavena. Myslim si ze mu asi idu zubky lebo hrozne slinta a vecne si pcha do ust ruku.
petulienka nas ma 4 mesiace a tieto nocne budenia zacali asi pred 3 tyzdnami myslis ze to uz budu zuby?

jastr
18. sep 2008

ahojte neviem či to tu už bolo naša mala mala asi 11 mesiacov ked už nechcela byť UM Bebu H2 predtým mala H1 ktoru pila už od 1 mesiaca lebo ja som nemala mlieko no odmietla piť UM a vtedy bolo 4 dni volno tak som jej sama bez dohody s detskou lekárkou dala normalne mlieko a spala celu noc maximalne vstavala okolo 4 rano a spala ešte aspon do 7, ale doktorka nech skusime sunar obyčajny, a vstavali sme 3x denne v noci, ale kamaratka mi poradila pridať do už urobeneho sunaru lyžičku kaše (mliečnej) a pomohlo to aspon trochu vstavame raz v noci okolo2 a potom rano o 6 ked mam štastiš tak ešte na hodinku zaspi alebo sme hore toť moja skusenosť

lucia2011
12. jan 2011

Dobry den viete mi poradit mam mesiac a pol stare babetko mame problemy s bruskom uzive sab simplex doktorka hovori ze su dobre,ale mala mi s toho strasne poprdkava a dost casto a budi sa na to a nemoze v noci spavat dobre poradte mi prosim co mam robit chcem pre svoje babetko to najlepsie.mam tie kapky vysadit?