Moje dieťa objavilo čaro spánku alebo ...?

jaroe
5. máj 2009

Zeny poradte prosim, moje 3mesacne dietko uz dva dni nejako podozrivo dlho spi cez d en. Vcera to boli 3 hodky dooobeda, po obede pol hodka a podvecer (od 4 do 7) zase 3 hodky. A vecer o 8 som ju ulozila na nocny spanok ako vzdy a zaspala aj napriek tomu dlhemu spanku tesne pred tym. No a este dodam, ze v ramci tych 3 hodinoviek bola raz zobudena, nakojila som ju a spala dalej.
Dnes robi to iste. Spala od 8:30 o desiatej jedla, znova zaspala do pol 12 nakrmila som ju a ona znova zaspala...
Je mi to podozrive, lebo doteraz spavala ovela menej. Max 4,5 hod cez den, aj to tak rozkuskovane po pol hodinach, hodine, max "dala" 2 hodky vkuse
Zacinam sa bat, ci jej nieco nie je?

zuzka1.
5. máj 2009

jaroe nas maly tiez zacal podozrivo vela spinkat uz ked mal 2 mesiace, spal clee noci bez zobudenia(zostalo doteraz). Len u nas to predtym suviselo s tym, ze bol chudokrvny. Ak sa ti nieco nezda, alebo je bleducka, moze to byt. treba sa spytat dokiho.

dankadina
5. máj 2009

sú obdobia rastového špurtu kedy bábatká viac rastú iba spinkajú a papkajú 🙂

marrrka
5. máj 2009

co by jej bolo, dobre jej je 🙂)

roka96
5. máj 2009

jaroe bud rada.. my sme mali aj máme opačný problém... náš syn nespal od narodenia skoro vobec...tiež mi to bolo divné aj som po dokt. chodila ale všetko vždy bolo ok... tak stále čakám, kedy moj objaví čaro spánku.... 🙂 každé dietatko je iné a pokial je zdravé nech spinká a ty oddychuj s nou.... 😉

siska_br
6. máj 2009

zaaaavidiiiiiiiiiiim 😉 😉 😉

my sme v rastovom spurtu viac papkali, ale ani vtedy veru viac nespinkali ☹

siska_br
6. máj 2009

ze v rastovom spurtu... 😨 😨 😨 spurte, jasna vec...

macaeliska
6. máj 2009

aj ja chcem také bábo

veronika81
6. máj 2009

jaroe, my budeme mat 2 mesiace a maly posledne 4 dni konecne pospi aj cez den, doteraz spal max. 3 x po 15 minut, bola som uz z toho zufala, lebo som popri nom nic nestihala.. A tuto noc potiahol 8 hodin, co som nechapala..ale ako krasne som sa ja vyspala 😵
Ale mna ani nenapadlo, ze by mu mohlo nieco byt 😨

mukky
6. máj 2009

tak moj vcera spinkal 4,5 hodky 😀 😀 ,aale len ked spi s mamkou na posteli 😀 ,ked bol babo nespaval takmer vobec,len 15-20 minutovky,to som teda vyzerala 😀 ,a teraz spim cez den pekne s nim 🙂

veronika81
7. máj 2009

jaroe, ty si mi dala takého chrobáka do hlavy 😒 😒

Písala som už vyššie, ten môj malý posledné dni oveľa viac spí, aj cez deň, spí aj teraz po papaní, čo sa mi asi ešte ani nestalo, aby doobeda zaspal.. Iba ho obzerám, sledujem, skúšam či nemá teplotu alebo niečo 😖 Najprv ma ani nenapadlo, že mu niečo môže byť, ale človek keď si to tu prečíta..

Ako sa vlastne prejavuje na takých malých bábätkách nejaká choroba? Plakal by? Lebo on mi teraz aj oveľa menej plače 😉

Na jednej strane sa teším, že konečne búva, aspoň mám trošku čas aj na domácnosť, ale stále rozmýšľam, čo ak... 😖

cestovatelkaandrea
7. máj 2009

jaroe, aj moj syn zacal spavat viac, ked mal tri mesiace. odvtedy prespi takmer celu noc od nejakej 22 hod do 5 hodiny. no a cez den spaval takmer sedem hodin- 3x po viac ako dvoch hodinach
ja mam skor opacny problem. moj syn velmi rad spi a teraz ked ma osem mesiacov tak spi cez den 2krat po 1.5hodine a este dost casto aj treti krat taku hodinu a vecer uz spi od osmej do tej siestej. mne sa to zda strasne vela.

lali89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz