Náhla zmena režimu spania. Máte skúsenosť?

letuskah
18. sep 2008

ahojte, mam 13 mesacneho syna, doteraz spaval dva razy cez den a celu noc, no uz treti den bojkotuje spanie v postielke, jaci ako o zivot a nie a nie zaspat aj ked je unaveny ze by odkvecol kdekolvek. vecer tiez vymysla ale zatial to nie je take zle ako cez den. doteraz to bolo tak ze som ho polozila a spal. ma novu izbicku ale uz v nej spal a uplne v pohode tak nechapem co sa mohlo zmenit. az mi je zle z toho revu kedze doteraz to bolo bezproblemov...

jaduska
18. sep 2008

Deti rastú, vyvíjajú sa, mení sa im povaha, začínajú presadzovať svoj názor, prichádza obdobie vzdoru...treba sa pripraviť na zmeny a obrniť trpezlivosťou... 😉

lucinka82
18. sep 2008

Presne, aj my sme zacali mat problemy so spanim. Akonahle isli zuby, to bola katastrofa, potom sa to urovnalo, ale teraz je to este horsie ako zle. Tiez spinka vo svojej izbicke, ale ci spi s nami alebo vedla, to je jedno. Neviem, ci sa mu nieco sniva, alebo zuby, alebo to moze mat z ockovania, co sme mali vcera, neviem. Treba trpezlivost.... 😉

lencici
18. sep 2008

Tak ja mam skoro 15mesačnú dcérku. A tá mi už asi 4 dni robí pri zaspávaní večer problémy. Predtým som ju dala do postielky dala som jej mliečko a ona o 5minút zaspinkala.Vždy to bolo tak okolo 20 hodiny. Teraz mi celé dni plače a večer ešte o 22 nespí len plače a plače a sama nevie čo chce a ani ja neviem ☹ V noci mi vstava 2x. ☹

caruzo19
19. sep 2008

okolo roka aj nam zacala era nespavania a hysterickych vylevov,najlepsie nocnych,ako aj zurive hadzanie vsetkeho o zem.boli to zuby.u nas to zial trvalo asi 5 mesiacov 🙂

letuskah
autor
19. sep 2008

no to ste ma teda nepotesili. vcera sme to vyriesili tak ze sme dali postielku spet do spalne a zaspinkal vedla mna v postely, potom som ho prelozila do postielky a spinkal az do rana tak uvidime, mozno to bolo tym ze este nie je pripraveny spavat sam.

dai
19. sep 2008

ahojte,
no my mame 15 mesiacov a tiez to nie je so spankom bohvieco. a tiez nam to zacalo okolo 12 mesiacov - hold , dievcatko uz zacina mat rozumcek 🙂 vie co chce, informacie uz triedi, je to taka mala osobnost, ktorej okrem ineho rastu momentalne stolicky, tak si stale hovorim ze musim byt pokojna 🙂
ten rezim sa jej inak meni zo dna na den - napr, tento tyzden mi spala od nedele do stredy krasne - vobec sa v noci nebudila, od stvrtku otrasne...
taktiez cez den, cez vikend, ked sme doma aj s manzelom tak spava vzdy cca. 2 hodiny na obed, cez tyzden ked je s opatrovatelkou tak spi viac ako 2 hodiny ale az okolo piatej vecer....
kazdy mi hovori ze sa to upravi najneskor do tretieho roka, tak dufam ze ano 😉

zabga88
20. sep 2008

Ahojte.
My budeme mať 2 roky ale tiež sa nám zmenil spánok. zvykla mi malá spávať okolo obeda max do 15hod.
Večer chodila okolo 21. Všetko bolo ok.
teraz nechce ist spat okolo obeda a tak zaspí okolo 16 a ide spať okolo pol 1 v noci. okolo 3-4 sa zobudí z velikánskym plačom a hned z postielky dobehne ku nám do postele a je hotová pohroma. Neviem si s tým poradit už to trvá 2 týžden.
😢