Nekľudný spánok u malého. Pomôžu homeopatiká?

nicky95
8. feb 2009

Máte prosím voľaktorá skúsenosti s homeopatikami na spanie? Malý mal minulý týždeň dva roky, ale ešte sme sa poriadne nevyspali ani raz. Aj predtým sme vstávali v noci, ale teraz je to strašné. On spinká, ale točí sa celú noc, prehadzuje sa, poplačká si. Neviem, či má zlé sny, či sa dačoho bojí. Už som uvažovala nad dajakými homeopatikami, lebo ráno vstáva unavený a celé doobedie je potom umrnčaný....A pravdaže ja som už tri týždne nespala.

petja
8. dec 2009

..a s tím dávkováním to je taky spíš byznys.Informace,kterou potřebujeme je i v jedinné globulce,proto dávkování 3x denně 5 kuliček zavání spíš klasickou medicínou.Stačí do skleničky rozpustit jednu globulku a tu podle potřeby celý den podávat.Pravidlo v homeopatii zní do zlepšení a dost.Takže při akut.věcech,třeba i co 15 min do zlepšení,pak přestat užívat

monka76
9. jan 2011

@prchalka ...mam ten isty problem, nespime kvoli 8-mesacnej dcerke cela rodina...kupime homeopatika, vyskusame, ak nezaberu malej, dam si ich vsetky ja a mozno sa podelim aj s ocinom 🙂 , lebo som uz nespala 8 mesiacov...🙂 😎

adamala
9. jan 2011

@monka76 No nejsi sama,ja sa uz od zufalstva budim rano o 8h s placom,maly je sice fit a vysmiaty,nevie co sa deje vnoci ved ma 7mes,odkedy sa narodil tak som mozno spala 4hod vkuse asi tak na jednej ruke to spocitam .
Uz sme aj boli u homeopatika ,davala som mu to 5dni a nic nezabralo....ani kasa nezabera, uz mi aj mlieko dochadza z vycerpanoti,moj maly sa budi a ukludni a len kojenim, cucne si a spi dalej,ale samozrejme ze to takto nepojde dlho, som total vycerpana.
Skusim vynechat kasu dnes,uvidim...ale uz som dost pesimisticka, vyskusala som vela veci zmenit, bez vysledku..aj postielku som premiestila,nepomohlo...plus moj maly nechce dudel,nechce pit vodu.obcas caj,to len posledny tyzden a jeden druh caju...je vyberavy,uz ho tlacim na umele mlieko,ze mozno sa ako tak vyspim a nebude na mne zavisly,ale nechce umele, place reve tak ked mu to dam,ze mi ho je tak luto a nakoniec ho nakojim.
mam to o to tazsie ze som na diete bezmliecnej lebo ma alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka, zly spanok + na diete, je zo mna jedna neyspata podrazdena mamicka. :(
zavidim mamickam ktorym deti zaspia same od seba, my ho upsavame v kociku,jedine tak zaspi. A to som si vravela ako tehula,ze nebudem skakat ako dieta piskne,lebo potom budem jeho otrokom,a tu ma mate! neda sa to fakt.

monka76
9. jan 2011

...ja tiez malicku este kojim, uz jej v noci nukam aj cajik, ale kdeze, len moja cica je najlepsia...kazde dve hodiny chce papat a aj nasa zaspava najradsej v kociku, uhojdana ockovymi rukami, ja uz nemam sil...prajem Ti, nech malicky spinka lepsie a aj moja malicka...vela sil, zdravia a pevne nervy.
Dobru noc.

ewitka123
3. apr 2017

@jaaty Jaj, nemôžem sa zdržať komentára, že najmúdrejšie sú mamičky, ktoré majú bezproblémové deti. Ale ja im to prajem, aby mali detičky aj naďalej bezproblémové...Dopraj a bude ti dopriate 🙂

jaaty
4. apr 2017

@ewitka123 téma stará viac ako 7 rokov. Svoj názor som však nezmenila 😉.