• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nerovnomerný spánok. Ako sú na tom vaše deti?

31. decembra 2008 
aj vase deti maju napr obdobie, ked cez den pospia dokopy 45 min, a vzapati na to na dalsi den spi aj 2krat po 3 hodiny....je to normalne??od coho to zavisi,myslite ze na vine su zuby???
29. dec 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojjky, anavil - myslím, že je to normální - my jsme taky občas unavenější a jindy čipernější... malá měla krásný měsíc, kdy mně spala 2 hodky dopol i odpol. a teď su ráda, když naspí 2 hodky přes den :sweat_smile: a z toho má spací den... A může to být i těma zůbkama :wink:
29. dec 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anavil a nezaspi ti vobec ked ju cez den uspavas ? My mame rytmus a vzdy ho v tu istu hodinu uspavam cez den a dobre nam to funguje. My sme ale mensi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. dec 2008 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám chalanov veľkých ale pamätám si že tiež to bolo rôzne- niekedy prespali 3 hodiny a inokedy stačilo 20minút
...každé bábo je iné...starší už od 10mes spával iba raz a mladší si do 1 roka pospal doobeda max hodinku(vstával už okolo 6) a poobede si potiahol 3 hodky a večer už o 20:00 mrčal že treba spať/len som nemohla prešvihnúť ten čas ukladania-to potom bol už taký unavený že sa nevedel uspať
...vždy som však dodržiavala režim :wink: ...keď aj spal ráno dlhšie ako do 7 na obed išiel spať medzi12:00 a 12:30...
...až teraz čítam že beelinka ti v podstate radí to isté :wink: ...len ja som neuspávala,iba uložila do postieľky :slight_smile:
29. dec 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mala mi spi tiez nepravidelne,niekedy mi spi len 1x cez den hodinku a to je vsetko,druhe spanie je len vynimocne a to vzdy s velkym placom.A to nehovorim,ze aj v noci mi zle spi,niekedy sa zobudi uplne prebrata,poplace si a zas zaspi,myslim ze to budu zubky.Tiez mame rutinu,ale zalezi aj od nej ako je unavena.
31. dec 2008 o 02:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, my sme taky ještě menší ,ale taky spíme nepravidelně... malého nenutím spát,když semu nechce,nemá to smysl,jen pak zbytečně pláče,když ho nutim spinkat... taky máme spací a nespací dny...ale když už to sou ty spací,tak v ty spinká celkem pravidelně,dá-li se to tak říci...dopoledne se odvíjí od vztávání,někdy je vzhůru už v půl7 to pak kolem 8mé ještě na hodinu až dvě usne,někdy vztává až kolem 9té,to pak usíná až mezi 11-12tou tak na hodinku a odpoledne celkem pravidelně spí mezi 2-4hod aspoň půlhodinku ... a když je nespací den,tak to stěží naspí po 20ti minutách 2hodiny.... v noci spinká krásně,usíná mi mezi 8-9tou hod a budí se na jídlo v 5ráno,to je jak natažený budík :grinning:
31. dec 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok