No cry sleep solution - vaše rady s týmto odúčaním

carlyrose
11. okt 2013

Ahojte, moja 9 mesacna dcerka odmalicka zaspava vecer pred spanim na prsniku. Kedze si vytvorila navyk na dudlanie, pocas spankovych cyklov sa zobudza a pozaduje dudlanie viackrat v noci. Vyplakavanie odmietam.. Odstavit nechcem, pretoze si myslim, ze do roka este aspon 1 kojenie v noci potrebuje.. Zaobstarala som si tuto knihu, je iba v anglictine, a skusam sa nou riadit. Ocenila by som postrehy a kolko vam trvalo odburat taketo zaspavanie... 🙂

si_si
1. feb 2014

@zuzikak ved prave preto som sa aj ja na to dala, tato noc bola strasna, ale snad to prinesie ovocie 🙂

noname26
28. mar 2014

ja som podla tej knizky zacala ale zatial sa nam moc nedari. vyzera super, ale pri chorobe sa nam vsetko vratilo do starych kolaji a este je to horsie. neda sa odpojit. az ked je uplne vycerpana. navyse ma chce drzat za tricko a smatrat, smatrat. v noci sa uspava i 3 hodiny a uz po polhodke hodke je znova hore. ja som uz mesiac vycerpana. vcera som zufalo plakala na dlazbe. tiez som proti vyplakaniu, ale asi musime urobit radikalny krok, lebo agresivna a nervovo vycerpana matka je asi horsie ako par noci placu. len neviem ci ako radi autorka a moja laktacna po vecernom odpojeni odist prec (predbezne na opacny koniec izby) alebo ako radi lekarka prestat v noci kojit a tym jej ukazat ze na prsniku sa nespi ale len koji. bojim sa toho strasne ale uz som aj sama v strasnom stave. a ani jej takyto prerusovany spanok neprospieva☹(

noname26
28. mar 2014

@si_si ako pokracujes? dake uspechy? nas teraz ta choroba vratila uplne na zaciatok a este spat, ale po zotaveni musim nieco robit☹( navyse sa snazi mi zabranit odist, nohy vylozi na mna, rukami zdrapne tricko a ked zaspava trha sa a kontroluje, ci ma pevne drzi☹(((((

si_si
28. mar 2014

@noname26 tak to mas narocne,u nas sa uspavanie skratilo do 30 min, zvycajne je to cca 10 min,ale idu stolicky teraz,tak to velmi neriesim, ale uz netrva na tom aby bol vkuse nacucnuty a dokonca sa stalo,ze zaspal sam,sa odvalil, prso nechcel a zaspal. V noci bol kazdu hodinu hore,aj to sa zredukovalo,ale tie stolicky to trochu zas pokazili,ale inak som celkom spokojna 🙂

noname26
29. mar 2014

@si_si no dnesna noc bola lepsia, ale tazke zaspavanie vecer. obavam sa, ze obe uz mame psychicky blok z uspavania. zle skusenosti☹( uvidime, ci to pominie. ak ano, vratim sa k postupu z tej knihy, lebo sa mi pozdava. aj tak ale ideme skusit po odpojeni sa vzdialit. tuto noc som medzi nas dala paplon a mam pocit, ze spala dlhsie bloky, ale to moze byt aj vycerpanim po chorobe. ideme dat na zem matrac, kde ju uspim a potom pojdem na postel. uvidime, ci sa jej bloky spanku predlzia. vy ste toto neskusali?

si_si
29. mar 2014

@noname26 verim ze to bude lepsie, aj my sme mali rozne obdobia a fazy,teraz spava celkom dobre,aj ked stolicky idu.
Este som neprisla na to,ze preco sa niekedy budi kazdu hodinu a inokedy spi aj 4 hodiny. Toto sme neskusali, patko spi v postielke, z ktorej sme dali dole bocnicu a prisunuli sme ju k posteli. On sa strasne vrti,tak potrebuje vela miesta na spanie 🙂

noname26
30. mar 2014

@si_si nasej uz bude postielka mala, je dlha po tatovi. no teraz uz 2 noci boli lepsie. sice v noci zas tazko zaspavala 1,5h ale bola som oddychnuta a potesili ma vysledky volieb, tak som to psychicky ustala🙂 ju dost rozhodila choroba a teploty, zub sa prerezava, tak snad sa to este zlepsi. ale skusila som dat medzi nas vankus a mam pocit ze to trochu pomohlo

si_si
30. mar 2014

@noname26 mne vcera a dnes zaspal do 10 min,ten jeden spanok denne nam to velmi zlepsil,zuby zvlada celkom dobre zatial a noci su celkom znesitelne,alebo som si uz zvykla 🙂

noname26
31. mar 2014

@si_si aj my vcera ukazkovo aj cez den aj vecer. len raz za noc este ma hodku a pol ked cuca a nevie padnut do hlbokeho spanku. raz vecer, raz o druhej, dnes nadranom. ale je to lepsie. ukladam ju na obedny spanok prv a po tej chorobe sa to tiez zlepsilo.🙂

rit
2. máj 2014

ahojte baby tu knizku sa dá dostat uz aj v slovencine a cena je celkom prijatelná 🙂idem si ju kupit 🙂 dufam, ze nám to pomoze, lebo kazdé 2 hodky je nás malinký hore a ked mu isli zubky to sa nedalo vydrzat, jednoducho do leta ho chcem aby sa naucil pekne spat aj v noci, lebo potom aj na dovolenke budem http://www.pantarhei.sk/knihy/partnerstvo-a-rod...