Nočný spánok kojených detí

lulubenc
22. okt 2013

Ahojte maminky, podelte sa o nocne spanie vasich deticiek, vsade pocuvam ze kojene deti, aj to moje sa budia v noci neustale, obcas mam pocit ze ani nespim, a to mame 8 mesiacov ..ked vstane 3x tak bola super noc 🙂 Napapa sa a spinka, spime spolu stale na posteli. A cez den asi podla nalady spime, raz pol hod, inokedy 2 a pol. Ako to je s vami? Este som nepoznala mamicku ktora koji a dietatko spinka "celu" noc.

siska53
17. dec 2014

@wyslmt zbytocne ho budes krmit UM,ked svojho mas dost..to ti vobec na to nemusi pomoct...deticky si prosto dakedy zmenia rezim. A co sa placu tyka,nezacala si jest nieco co si predtym nezvykla? Lebo ja som po 3.m.uz prestavala byt striktna (pri dcere neskor lebo bola kolikova) a vela potravin som opat zaradila do jedalnicka.
A mozno ma koliku,kamoskinu ustupila po 3.m.,no v dakom 6-7.m.,sa opat vratila,zacal jej plakavat opat...
Skus ho co najviac nosit a maj ho pri sebe v posteli. A u tychro malych nie je nic nezvycajne,ked si spravia v noci "zurku". Moja to robila do 3,5m. A neskor sa jej obcas tiez pritrafilo...

babzy
19. dec 2014

Ahoj Lulubenc, citam a hladam pretoze tiez moja mala ma 3 mesiace a nechce inak spat cez den ako vo vaku a jeto pre mna velmi narocne co sa tyka mojho chrbta. Ale chcela som apelovat na tvoj problem. Kojim od narodenia a moja mala sa budi v tomto veku uz iba 3x za noc. Pred 2 dnami len 2x na kojenie. Tiez sa budila kazde 2 hodiny ale potom to preslo na presen 3x v tu istu dobu. A to moc nepotrebovala iba take 2 min na prsniku a hned odkvecla. Tak som ju zacala poriadne akopovediac napumpovat - teda ponuknut jej co najviac pred spankom.A zatal to funguje. prespala mi prvych 6,5 hod bez budenia cize brusko bolo dobre napapane aj zadnym mlieckom. Takktiez mame rezim pretoze vela spinka cez den inak mi nespi cez noc.

babzy
19. dec 2014

Ahoj Lulubenc, citam a hladam pretoze tiez moja mala ma 3 mesiace a nechce inak spat cez den ako vo vaku a jeto pre mna velmi narocne co sa tyka mojho chrbta. Ale chcela som apelovat na tvoj problem. Kojim od narodenia a moja mala sa budi v tomto veku uz iba 3x za noc. Pred 2 dnami len 2x na kojenie. Tiez sa budila kazde 2 hodiny ale potom to preslo na presen 3x v tu istu dobu. A to moc nepotrebovala iba take 2 min na prsniku a hned odkvecla. Tak som ju zacala poriadne akopovediac napumpovat - teda ponuknut jej co najviac pred spankom.A zatal to funguje. prespala mi prvych 6,5 hod bez budenia cize brusko bolo dobre napapane aj zadnym mlieckom. Takktiez mame rezim pretoze vela spinka cez den inak mi nespi cez noc.