Od kedy deti prespia celú noc?

nitka
21. nov 2007

Cafte babenky.Prosim popiste od ktoreho veku vase deturence prespinkali celu noc...Moja babula ma pomaly 14 mesiacov a uz som zufala z toho ze niekedy je hore aj kazde 2 hodiny.Vopred vdaka...

leteku
21. nov 2007

Joj nitka tak ja ťa nepoteším. Moja malá má o týždeň dva roky a je hore dva až trikrát za noc. Ale to sme asi výnimka a už sme sa s manželom rozhodli, že ju necháme vyplakať sa a snáď to pochopí. Už sme z toho unavení. Pá a nech tá tvoja babula spinká lepšie ako ta moja.

loren
21. nov 2007

nasa sara asi na svateho dindi 🙂

nitka
autor
21. nov 2007

Tak to je super,ale najlepsie je,ze v noci ju este kojim,tak som vyskusala ci nepomoze ked raz v noci vypije celu flasu mlieka.Mala ju vypila a o dve hodinky bola hore.Na infarkt 😉

nitka
autor
21. nov 2007

loren velmi si a rozosmiala 😀 ale tvoja mala ma este len 8 mesiacov tak len cakaj,cakaj 😉

dannynka
21. nov 2007

babulky no nechcem sa chvalit ale mi od 9-teho mesiaca prespinkame celu noc 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
si myslim ze to u kazdeho dietatka ine,u nas to prislo samo akosi 😅

nitka
autor
21. nov 2007

boooooooooze ako ti zavidim dannynka.Juj a najhorsie je ked sa budime s placom zo sna niekedy do hodiny aj 5 krat

vlastulka
21. nov 2007

dannynka tak to je super, máme ti čo závidieť!!!
Ani tá naša nechce spať, tiež ešte kojím a to tak 2-3-4 krát za noc, ako kedy. Do prvého pol roka jej stačilo papať niekedy iba raz za noc, čím staršia tým horšie...

dannynka
21. nov 2007

nitka no neni zas co zavidet,ona mi zase cez den skoro nespi.. 😝 😝
a vy cez den spinkavate este??

alexandra
21. nov 2007

Moj milacik spinka celu noc od asi 2 mesiacov, no ked idu zubky, zobudi sa par krat na cajik 🙂

julka
21. nov 2007

Moja mala prespala celu noc od 1 roka, ale ako pise daNNynka cez den toho moc nenaspala (casto to bolo 30 min.)

dannynka
21. nov 2007

vlastulka no my aj ked sme boli mensi sme vacsinou tak 2-3*krat za noc,a cim bola vacsia tak tym sa jej to upravil a nakoniec uz aj prespinakala celu noc,a teraz sa uz nekojime bo mi odmietala didu tak davam umele ale len rano,a vecer kasicku alebo puding ci krupicu 😉

nitka
autor
21. nov 2007

Moja mala je inac anjelik,ani sme nevedeli kedy jej vysli zubky a to ich uz ma asi 9 a cez den este spink,niekedy hodinku ked sa podari tak aj dve.S tym nemame problem len ta noc je niekedy uz na nervy

dannynka
21. nov 2007

nitka no veru my mame este len 5-zubkov ale teraz zacina byt akasi jedovata tak sa hlasia asi o slovo dalsie 😅 😅

nitka
autor
21. nov 2007

My zase nemame este tie ocne a tie su vraj najhorsie tak uvidime ci aj my budeme jedovate 😉

cat
21. nov 2007

nas maly prespava cele noci od narodenia. Salamistom ho nazvali uz v porodnici. Kym som mala mlieko, musela som v noci kazde 3h odsavat a davat do chladnicky lebo milostivy spal. Iba ked sli zuby, par krat bol hore..
Uz sa (z tohto pohladu) "tesim" na druhe dieta ktore vraj byva opakom prveho 😀

nitka
autor
21. nov 2007

Cat po kom je taky spachtos.ja by som tiez prespala aj cele dni a cele noci ale moja mala asi taka spachtoskaa nie je 🙂

cat
21. nov 2007

asi po oboch rodicoch 😀 ale kazdy mi hovori ze na druhom dietati sa nam to vrati 😒
Ja som si vsimla ze vela ludi nauci dieta v noci pit caj, my sme toto nespravili ak nahodou maly mrnkol ze by som hned utekala pre flasku..mozno aj toto je chyba preco sa vela (vacsich)deti tolko budi..ze su naucene na to nocne pitie..neviem..

nitka
autor
21. nov 2007

ja nedavam v noci pi t cajik ale som zase taka ze pri kazom pipnuti som hore pri nej...

dannynka
21. nov 2007

cat,presne to si aj ja myslim v noci som jej cajik nedavala a ked nahodou mrnkla tak len dudlik do pusinky dostala a stacilo nam to 😉 😉

uhlikova09
21. nov 2007

Baby?mo6te zavidiet mne moj malz buba od mesiaca celu noc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

uhlikova09
21. nov 2007

hopla pardon za chyby 😉 😉

maca793
21. nov 2007

mne malá prespala celú noc od 6 mesiaca a takisto aj dvojičky. niektoré deti nespia celú noc aj do roka a viac, moja kamarátka má 22 mesačnú dcéru, a v noci sa jej budí 3x na jedenie.

maca793
21. nov 2007

a ešte som zabudla, keď sa mi budila v noci 2x, bola som viac oddýchnutá ako keď som prespala celú noc. ale do jedného roka som sa budievala v noci aj 3x, aby som ju skontrolovala, či je všetko v poriadku.

tarina
21. nov 2007

tak toho dna kedy babo prespi celu sa nevieme s manzelom uz dockat! mne mala vstavala od zaciatku 3-4 krat za noc aaaale teraz uz druhy tyzden sa v noci budi aj 9 krat!!! teraz ma 7 mesiacov. stale ju musim uspavat a ked na 10 minut zaspim, uz je hore zase ona! niekedy prereve takmer celu noc, alebo aj 3 hodiny v noci nespi. sme z tych nocnych s manzelom uz mrtvi! normalne ma desi ked prichadza vecer. nie je vidiet ze by jej sli zubky, nema navrete dasienka.

nitka
autor
21. nov 2007

tarina,mala ma urcite nejake to svoje obdobie to sa stava.Musis byt trpezliva ono to prejde.Tak prajem vela pevnych nervov a trpezlivosti...

mariya
21. nov 2007

ahojte,moj maly ma 9mes ale vobec neprespi v noci budi sa 3krat to je hrozne,a place a nchce vobec mliecko ani cajik... cez den spinka tak 2krat po hodinke. alev nocisa trapi

tarina
21. nov 2007

och co by som dalaja za to keby sa to vratilo do starych kolaji a mala sa budila 3-4 krat za noc 🙂))
dakujem nitka, pevne nervy to teda chce!

alionuska
21. nov 2007

Babenky,ja neviem,mozno nebudete so mnou suhlasit,ale skuste si dat svoje ratolesticky na noc k sebe do postele.Nasa malicka prespinkala celu noc od deviateho mesiaca.Davala som jej vtedy este bebu a na noc kasicku a spinkala pri mne celu noc tak,ze som ani nevedela,ze je vedla mna.No boli sme sice v posteli same,kedze ocino jazdil na kamione a mne to prislo tak vhod,ze ju mozem mat vedla seba.Ale fakt to skuste.Mozno to dieta iba potrebuje citit,ze ste blizko neho a tak sa dore spinka pri mamicke,nie?

biccy
21. nov 2007

Nasa Zoe zacala spinkat celu noc okolo jedneho roka.Ale teraz jej idu zubky,tak sa opat v noci budi. 🙂

peta28
21. nov 2007

My tiez spime celu noc. Teraz mi mala spi od 20.30 cca do 8.00, ale uz spala aj do 10.00. Zato cez den spi 2 x 15 min, takze nic pri nej nespravim. Asi zacnem varit v noci 😀