3,5 mesačné dieťa má plytký spánok

kukuricka1
12. sep 2017

Maminy skusim sa spytat u vas,ci s tym nemate skusenosti. Mala ma 3,5 mesiaca ale okrem prvych par tyzdnov ma velmi plytky spanok..zaspi sice v naruci pri kojeni,v posteli na prsku ci v nosici,veeelmi vynimocne v kociku ale spi len po pol hodinkach..akykolvek pokus o prenesenie,ulozenie,pohnutie ju prebudi,po tej pol hodke sa zacne budit a sibrinkovat rukami co ju zobudi uplne..neviem preco tak bojuje tymi ruckami..zazili ste to niektora?

narayan
12. sep 2017

zažili, skús ju viazať do ulitky, alebo perinky, presne preto, aby nešibrinkovala rúčkami a nebudila sa nato 😉

eribel
12. sep 2017

Je tu o tom vela tem a je nas tu vela mamiciek s polhodinovymi babatkami 🙂 Pozri napr. skupinu Mam narocne dieta .... Ona je proste taka, nebude asi spachtoska, ale vynimka potvrdzuje pravidlo, tak ti prajem, aby ste boli tou vynimkou vy.....

deti95060810
12. sep 2017

moje dieťa tiež šibrinkovalo rúčkami....Po určitom čase to prešlo....a k tomu spánku - zažila som, viem čo to je , náročné obdobie....aj keď moje deti v kočíku spali bez problémov - na prechádzke.

emi16
12. sep 2017

Je to obdobie, kt. prejde
Bude to trvat par mesiacov a skonci ako ine obdobia dietatka.
Ano zda sa to narocne a unavne
Ale budu este narocnejsie a unavnejsie obdobia
Moje obe mali toto obdobie
Ale poznam mamicku co jej dietatko spalo len od 20.00 do 01.00. Chronicka nespavost
A to je narocne

sipopa
13. sep 2017

pozri si tie temy co ti tu pisali baby a skus ju aj zabalit do perinky tak aby nerozhadzovala rucickami, mozno to trosku pomoze 🙂