Po zobudení vždy plače. Čím to je?

3558
26. okt 2008

ahojte.poradite mi? maly od narodenia ked sa zobudi strasne place.nieje to hladom, ani tym ze by bol sam, stale som s nim v jednej miestnosti.ostatne deti sa zobudia su tichucko a pozeraju na svet a moj aniocka poriadne nerozlepi a uz reve. zoberiem ho na ruky a je zase ticho. 😢 😢 😢

lulu19
26. okt 2008

nebude to tym ze mu asi chybkas asi este potrebuje citit ta blizko seba asi sa u teba na rukach citi velmi bezpecne nemala si tazky porod kamaratka mala a dokrorka jej povedala ze to tym bolo zapricenene mala ma 6mes a uz je to ok

vejinka
26. okt 2008

zuzi mam presne to iste...este spi a reve ale keby to bolo take postupnee ze najprv menej potom viac ale on nie...hned spusti skrekot a najvyssie tony...vzy sa tak laknem 😔

saska.t
26. okt 2008

Tak mi mame takuto modu 3 dni ze rano ked sa zacne budit tak strasne place a ked ju vezmem tak prestane. Predpokladam, ze je to zase jedno z horsich obdobi (kazdy tyzden mame nieco nove, co ma vzdy prekvapi) a potom to z nicoho nic samo prejde, tak mi zostava zasa len preckat toto obdobie 🙂

3558
autor
26. okt 2008

moj reve aj cez den ked sa zobudi.

lulu19 isto mu nemozem chybat. ale naucila som si ho stale nosit na rukach. a on ked sa zobudza a citi ze sa o mna neohrieva ako ked zaspaval, tak hned spusti. lebo vie ze hned nabehnem a sup ho na ruky.

a nemala som tazky porod. epidural,helium aj injekciu proti bolesti. ani neviem ze som rodila. 😀

maruskak
26. okt 2008

Ahoj zuzana29 to isté je aj u nás. Zo začiatku sa maly v pohodičke budil, krásne s úsmevom na tvári, alebo niekedy len "zakričal", že je hore, ale od 3.mesiaca začal plakať, niekedy revať, či už cez deň alebo v noci, keď prídem k nemu a pekne sa prihovorím, pohladím, aj tak plače, či som pri nom, alebo či spí v postielke, alebo ho niekedy z času na čas nechám v prostiedku postele obloženého spikať stále plače, nad ranom ho beriem k sebe do postele, že spí so mnou, ale aj tak plače keď sa zobudí. Malému asi nechýbam,pretože keď ide spinkať, tak ja s ním si zdriemnem 🙂 nie stále ale vascinou. Neviem čo sa stalo, myslím si, že to bude asi tymi zúbkami, nevie mi to vysvetliť ani moja pediatrička,povedala, že deti mavajú také svoje obdobie a treba len vydržať. Ani ja som nemala ťažký pôrod,rodila som normálne,celý porod trval 5 hod. no možno pre to babatko to bolo stresujúce, no uvidime, budem čakať ako to pojde ďalej.

kili
26. okt 2008

tak u nás Adamko tiež po zobudení plače, teda skôr škrieka, hlavne ráno ale niekedy aj cez deň. beriem to tak, že je asi po mne a neznáša vstávanie 😀

mywiel
26. okt 2008

Zuzi nam sa to len stava ked ju boli brusko a nevie sa vyprdkat, zaspi a potom sa zobudi s placom, inac sa usmieva ked je brusko ok tak aj budenie je ok, a niekedy place zo sna, mozno sa im sniva nieco stresujuce bohvie... 😕

3558
autor
26. okt 2008

moj zo sna tak zvlastne vzdycha. neda sa to ani opisat.ako keby mal stukavku, ale spravi to len par krat a tak straasne nahlas.
mywiel moj prdka nonstop. neviem ci je to dobre alebo zle, ani neviem ci to nema nieco spolocne s kolikou, lebo na inych strankach baby take nieco pisali,ale mne to nevadi. radsej nech prdka akoby ho malo brusko boliet. a ked bo malicky a mal koliku, tak som mu masirovala brusko,dala infacol a zabralo. 😉

mywiel
26. okt 2008

Ked prdka to je dobre, mojej to ide tazko, ja uz som vyskusala vsetko, ale uz je to lepsie, jednoducho traviaci trak po troch mesiacoch uz je viac vyvinuty.

3558
autor
26. okt 2008

ale mojmu zas neuveritelne skvrka v bruchu. a pred kazdym jedenim. a papa kazde dve hodky. zo zaciatku som mala fakt strach, ale teraz uz to beriem normalne. zacalo mu to hadam ked mal 2tyzdne. ani mne tak neskvrka ako jemu. ☹

mywiel
26. okt 2008

No ja normalne pocujem ked pije a mam ruku na jej chrbatiku ako to tecie do bruska neuveritelne, tiez riadne zvuky... 😀

bublinkajasminka
27. okt 2008

moja po zobudení parkrát tiež plakala a hlavne v poobednom spánku to mala - ale klop-klop čoraz menej to je...neviem čím to bolo 🙄

miriamka
27. okt 2008

Nas maly vacsinou ked ma obedny spanok sa zobudi a place...ale uz som zistila,ze ked mu dam troska cajika pokracuje v spanku.A ked sa zobudi s usmevom,znamena to ze je vyspaty.

digysa
27. dec 2008

Moja mala place po kazdom zobudeni.....podla mna to nie je nic hrozne... hned ako k nej niekto pride, napr. jej brasko, tak sa utisi. Myslim, ze nam tym dava na znamost, ze uz je hore.

tatolu
27. dec 2008

Dievky, možno to s tým nesúvisí, ale ako zaspáva? V náučí, alebo samo v postieľke?
Moje zaspávajú samé (som úplne v inej izbe - už). Ráno sa zobudia a nechajú ma ešte aj spať. Zarehocú sa mi, keď sa na nich pri prebúdzaní pozriem.

Čo sa týka poobedia, aj u nás je to tak ako u Miriamky. Keď sa zobudí s plačom, trochu ho nechám, niekedy znovu zaľahne a spí ďalej (ten starší), alebo je mrzutejší do večera, keď ide spať...

3558
autor
27. dec 2008

asi mesiac do zadu som zacala maleho ukladat spat sameho. proste dam ho do postielky a pobozkam a idem prec zo spalne. doteraz to bolo neznesitelne lebo som ho mala na rukach,hojdala a prechadzala sa s nim po spalni. zvykol si hned na druhy den. iba jeden vecer plakal. a plakal dovtedy dokedy nezaspal. odvtedy nemam problem. a ked vstane, a vidim ze uz ide mrncat, ze uz mu je do placu, tak sa mu zacnem prihovarat, usmievat sa a robit mu opicky. to ho rozosmeje a na plac zabudne. je mi to luto, ze hned ako sa zobudi mu je do placu, ale myslim ze to je preto ze mu je smutno. akonahle sa mu venujem, je to lepsie. 😉

tatolu
27. dec 2008

Možno tam je pes zakopaný.
Deti sú veľmi učenlivé, hlavne, keď im to vyhovuje 😅

tatolu
27. dec 2008

Skús ho nechať ešte poplakať, prípadne mu daj do postieľky niečo, čo má rád...
Moji chlapci mali a vlastne jeden ešte má, radi plienku. Rád sa ňou zakrýva a odkrýva a pritom si vraví tátá...
Tatianka má zas radšej hrkalku...

3558
autor
27. dec 2008

tatolu bez plienky ani na krok. my mame vzdy 😉 😉 😉

tatolu
27. dec 2008

Asi som v kococh. Ak ma niečo napadne, napíšem ☹