Prečo je malý stále unavený?

dadak
24. jan 2008

baby, chcem sa opytat, malemu vychadza 6. zub. neviem ci to suvisi s tym, alebo nie, ale zacal mi viac spavat aj je taky mrzuty. to viem, moze byt kvoli zubom, ale ten spanok...spi od rana pol 9 do pol 11, potom od 12 do 13.00 a potom od pol stvrtej do 17.00 a vecer uz spi od pol 8 az dorana...neviem. nezda sa mi to...stale ho musim nosit po rukach, lebo len co ho polozim, uz place a je fakt mrzuty...pred 2 tyzdnami sa udrel so starsim synom o hlavicku...bola som aj u lekarky, ale ta pozrela zrenicky, hlavicku a povedala ze je v pohode, ze to nic nie je....ale preco je potom taky unaveny stale...ako ste na tom vy? kolko spinkate?

uhlikova09
24. jan 2008

My spinkame iba poobede 2 hod. a potom od osmej večer do rana do siedmej,ja si myslim ze pokial lekarka povedala ze je to v poho tak by to malo byt,mrzuty može byt koli zubalom,bud rada že tak dobre pospi... 😉 A to mas super 6 zub,my mame len 2 😅

dominica
24. jan 2008

môj malý spáva tiež tak od 10tej ráno do 11-12tej, potom okolo 14tej do 15tej a ešte večer od 17tej do 18:30.
Ale keď tak doteraz nespával, tak neviem. Ale švagrinin malý skoro nič nenaspal ako bábo a čím bol starší, tým viac spal. Ale keď je mrzutý, asi mu niečo bude ☹

veronika13
24. jan 2008

dadak, môže mať nadostatok železa, nie je bledý v tváričke? ušká nemá bledé? ak doktorka na nič neprišla, ďakuj nebesám za dobrého spinkáča 😉

bubonic
24. jan 2008

skús mu dať vyšetriť krvičku, možno fakt začínaš mať doma spáča, možno na neho ide jarná únava. alebo potrebuje veľa zmeny, aby bol čulejší. 😝

dadak
autor
25. jan 2008

krv mu brali, kvoli tomu, ze bol casto chory, ale nic mu nezistili. aj imunitu ma dobru, aj krvny obraz, aj to tretie, neviem, na co mu to este brali..hihi..len ja sa bojim kvoli tomu ze sa buchol o hlavicku. ci to nie je tym. povedala som to doktorke, ale ta ze by malo byt vsetko ok, lebo ma zrenicky dobre, ani nezvracia, ani hlavku zle..tak ja neviem, asi to je z tych zubov, ale dakujem vam vsetkym za uspokojenie, trochu som kludnejsia...cmuk

zuzula28
25. jan 2008

dadak, tak tak. Moj manzel je neurolog a teda, ze pri nejakom probleme pri uraze by sa predpokladalo, ze bude mat nechutenstvo, zvrackat, bude mat nekoordinovany pohyb, akoby zavrate, motkanie noh alebo skratka nejaky problem v koordinacii pohybov...Tak ho este sledujte...

eva1235
8. sep 2023

@dadak ahoj velmi neskoro pisem ale mam rovnaky problem. Co vam zistili? Dakujem