Prerušený nočný spánok. Máte nejaký trik?

alex.fokova
30. júl 2009

Môj takmer dvojročný synček sa už vyše mesiaca pravidelne budí v čase o tretej až štvrtej hodine ráno. Následne "buntoší" dve až tri hodinky. Nepotrebuje papať ani piť, nemá mokrú plienku... Brble si, prehadzuje sa neustále v postieľke, iba málokedy je to s plačom. Nedokážem ho nijako uspať naspať. Skúšali sme aj homeopatiká, nepomohli. ☹ Má niektorá maminka na podobné vystrájanie nejaký tajný trik? 😉

debbie
25. aug 2009

ahojte mamičky tak aj my máme problém s nočným spánkom začalo to zhruba pret troma tt mala spávala každé dve hodky po 30min.a v noci uz spala krásne občas sa zobudila no dala som jej dudlík alebo trošku čajíku a krásne spinkala dalej no zvrtlo sa to je to už des zaspí okolo 18.oo a spí tak do 21.oo potom sa budí po pol hodinkách zaberie dudlík tak ale len na chvílku a o pol jednej v noci to už sa budí s revom a nie a nie zaspať niekedy zaberie mliečko no nie vždy dudka nezaberá a ked som ju vzala k sebe zaspala okamžite do 6.oo rána ale tak nechcem ju tak učiť tak prosím poradte a aj kolko vám spavali detičky v 8.mes. cez den , už som skušala nechať ju dlhšie no potom je už taká zla a mrzutá že nevie zaspať a po obedíku nespí tiež viac ako pol hodku, občas vonku hodinku ale to fakt len raz za čas....kujeme

lenulin
25. aug 2009

no tak jak to pročítám tak jsem ráda že nejse sami u nás je největší katastrofa uspávání jak polední tak večerní ale já myslím že jsou to zoubky dřív odpoledne zaspával dobře do 5min ateď děs katastrofa včera mi odpoledne neusnul vůbec a o půl7 odpadl dnes usnul až o půl3 a za půl hodiny se vzbudil a dělal děsný cirkus že jsem myslela že snad pojedem na pohotovost prohýbal se a nepříčetně řval zkoušela jsem jestli ho nebolí bříško dala mu panadol no za hodinu řevu se zklidnil pak byl nevrlý až do večera a s vypětím sil jsem ho uspala v 8 a to doufám že bude spát může to být zubama? rostou nám stoličky

petrulla
17. sep 2009

tak presne taky isty problem mame aj my. Este aj hodina sedi ....
Nas Maly spaval od mala celu noc. Obcas sa prebudil, ale nebolo to pravidlo a hlavne hned zase zaspal. Ale posledne 3 tt sa okolo pol tretej zobudi a .... hulllaala (cikat, mamaaa, tataaa, ham ham a proste ani za nic spat). A ked som ho aj vzala k nam, tak sa rehoce, prehadzuje ....
A ked uz nemam nervy sa mu nezne prihovarat, tak mu jasne vysvetlim, ze je noc a treba spat a smitec. Tak lezi pol hodinu, kope do postielky, chichoce sa a po pol hodine zese (mamaaa, cikat, pit ...).
Homeopatika nezabrali. A ja som na nervy, lebo spanok je pre mna veelmi dolezity ☹ 😉 😉
A poobede dospava, ale ked som ho aj zobudila skor, na nocme spanie to nemalo vplyv. Aj som nasadila prechadzky bez kocika ... no nic. Vecer unaveny zaspi uplne bez problemov a okolo tretej - ruka hore...
A uz ani nespominam, ze je cely den opistany, lebo sa dobre nevyspal...

Baby , dajte nejaku overenu radu 😝