Prespal celé doobedie. Znamená to niečo?

sivocka
14. apr 2008

ahojte maminy,
mate niektora skusenost? moj 3,5 mesacny syn, ktory inak spi doma maximalne hodinu a vonku tak priemerne 2 hodiny mi dnes prespal od rana 7.30 do 10:30, napapal sa a znova zaspal a spinkal az do 13. Cize zhruba dvakrat po 3 hodina uplne po sebe. Az som sa o neho bala a chodila som ho kontrolovat, ci dycha??, Moze to nieco znamenat? Vcerajsi den sme mali bezny, nijak zvlast sa neodlisoval od ostatnych a tuto noc prespal celu - Prvy krat od narodenia - papkal az o 5:30.
Inak sa sprava normalne, usmieva sa, neplace.....robim si len zbytocne starosti????

kasis
14. apr 2008

Sivocka,
mna ten moj tiez raz takto naplasil, tiez to bolo okolo 3 mesiaca, prespal celu noc od 21 do 5, nakojili sme sa a spinkal do 10, zase sa napapal a spal do 16tej. Tiez neviem co samu stalo, potom v noci normalka a dalsie dni uz to bolo po starom, v noci kazde 2hod hore a cez den spinkal 3xpo pol hodine.
Ja som sa aj dorevala, ze co mu je, ale asi sa chcel vyspat, aby mohol vystarajat. Ak to bude trvat dlhsie, teda par dni radsej zavolaj DR, ALE AK NEPLACE A NIC HO NEBOLI, TAK JE TO URCITE ok 😉

tribitka
14. apr 2008

sivočka, mne minulý týžden malá spala od 13:OO do 22:00!!!! akurát som jej medzitým v polospánku dala napapať a spala dalej... a pritom tiež je z tých, čo sa im cez den velmi nechce spať....
volala som lekárke či je to ok a ona mi povedala, že tieto malinké deti majú niekedy spavé dni, že ju mám nechať vyspinkať sa, ale mám ju kontrolovať....tak som ju potom raz za hodinku chytila za ruku, ona nou mykla tak som vedela že je všetko ok.... 😉

ivet100
14. apr 2008

ahoj sivocka, vobec sa nemusis trapit, moj maly mava taketo spave dni velmi casto a potom zase take, ze nespi cele dni. Uz sa aj stalo, ze mi zaspal o 10 hod. a vstal o 15,30 hod. a potom hned zaspal zase a zobudil sa az okolo 23 hod. Myslim si, ze to je v poriadku.Moja mama mi vravela, ze ja som spavala takto dlho skoro kazdy druhy den. Mozno to je dedicne... 😵

susik77
14. apr 2008

sivocka: moja mala je strasne aktivna az hyperaktivna od narodenia, len raz sa nam stalo, ze par dni po ockovani mi prespala komplet cele poobedie-tiez som sa vtedy bala, ale inak bola uplne ok-nic jej nebolo. 😉

sivocka
autor
14. apr 2008

baby dakujem za odpovede, aspon viem, ze nieje sam....mimochodom uz spi opat....asi dve hodiny bol hore...snad sa ozaj potrebuje vyspat..mala by som to vyuzit popri nom, ale co ked sa mi akurat nechce.... ☹

lencici
14. apr 2008

ahoj sivocka bud rada že ti tak vonku spinká. Moja dnu spí max hodinu a vonku aj 3 hodinky 😀