Spánok
davidko7
3. feb 2009

Ranné vstávanie a raňajky. Kedy je to vhodné?

Ahojte,chcem sa spytat,kedy vstavaju rano vaše deti a kedy maju raňajky?Uplne prve jedlo.Moj syn ma pomaly 14 mesiacov,budi sa okolo 6 hod.-odmieta mlieko,tak dostane v postielke čaj a spi ďalej do 9-9.30-vtedy raňajkuje.Nie je to neskoro?Ale čo mu mam dať okolo tej 6 v postielke,keď mlieko nechce?Ak mu dam jogurt,uplne sa preberie a nebude spať.Možno je aj vtedy hladny,ale fakt neviem,ako to riešiť.
Strana
z4
Dole
PredošláStrana
z4
Ďalšia
megee
4. feb 2009
holky může malej už mák?
katka76
4. feb 2009
podla mamaaja special, kakao, cokolada az od 2 rokov, o maku som sa nedocitala. ja zboznujem makovnik, ale mala ho vypluva - asi jej vadia tie zrniecka, hoci je pomlety.
terezka chodi spat vecer cca 20.00 a spi tak do 6.30, niekedy "potiahne" az do 7.10, potom na obed okolo 12-tej tak 1 a pol az 2 hod.
martina46
4. feb 2009
Ako to robíte, že vám deti chodia spať okolo obeda? Naša vydrží od zobudenia 7 hodín, to sa mi zdá moc, no zato po popoludňajšom zobudení o 4 hodiny už uspávam a darí sa.
sassi
4. feb 2009
martina, poriadne unaviť! 😃
martina46
4. feb 2009
Tak to aby som ale potom neodpadla skôr ako ona 😃
sassi
4. feb 2009
no k nam chodi každy den kamarát, ked je pekne, tak chodíme rano vonku
ale naš je dobry spachtoš od narodenia
ked bol maly, spával 3x denne
od polroka 2x denne
a od roka len 1x - ale zato 2-3 hodinky
a večer bez problemov o 20:00 spí
on sa do postielky normálne teší, ked je jeho čas spania, tak sam beží a pýta mliečko
ani sme ho nikdy nemuseli uspávať, fakt len ked ma nejaké bolenie 😞 , tak nespinká

dceru sme uspávali v kočíku do 2,5 roka cez den a večer zalahla až s nami o 22:00
ale to sme si ju aj zle naučili my, rozmaznali :-S

Maly ma presny režim, čo sa týka jedenia aj spania, nie je problem

ale asi ma aj každe dieťa vlastnu potrebu spánku
Strana
z4
PredošláStrana
z4
Ďalšia