Spánok a potenie dieťaťa

henika81
5. júl 2013

Dobry den, dufam ze mi niekto bude vediet poradit.
Mam teraz uz 2 rocneho syna, ten problem na ktory sa chcem opytat trva uz asi tak od 8-10 mesiacov no vtedy som si to vsimla, stale ked zaspava, ci je leto ci je zima ci okno zavrete ci otvorene, ci je obleceny na tenko alebo na hrubsie, je to proste jedno stale sa pri zaspavani poti a spoti ma uplne mokre vlasky tam kde lezi a na cele ma rosu od potu v zahlavi takisto je spoteny a asi tak do polky chrbatika od vrchu niekedy az po zadok a tu cast tela co ma pod paplonikom tak spotenu nema, no nechapem. pytala som sa nato uz aj lekarky, ale nejako nato nereagovala, a vidim ze sa to opakuje kazdy den. Je to normalne,aby sa dieta pri zaspavani takto potilo? my s manzelom sme alergici,tak som si myslela ci nie je to nejaka alergia alebo co, chystame sa s nim aj na alergologicke,ale toto ma dost znervoznuje. moze mat nieco aj s oblickami? budem vdacna za kazdu radu

mamka_danka
15. okt 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@jarmila64 @sima410 u nas je to to iste malý sa vkuse odkope skusala som aj spaci vak no on je taký sikovny ze sa z toho vyvliekol a nechal ho pri posteli tiez to musim nejako vymysliet

mamickajanka
20. okt 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@mamka_danka , @jarmila64,@ sima410 baby neviem ci ste uz poculi o paplone s dierou a je aj detska verzia a pri odkopavani je super my ju máme doma a moje baby sa uz neodkopávaju

betka239
22. okt 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

baby ten paplon vam vrelo odporucam 🙂 je spica a pre deti ideal

pralinka25
22. okt 2015

@mamickajanka to je aky paplon s dierou???? by ma to zaujimalo lebo nas je tiez vecne odkopany a perina na zemi

mamickajanka
26. okt 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@pralinka25 toto je detský paplon http://www.holeyquilt.com/sk/holey-quilt-junior/ u nas sa to ujalo a myslim ze je tzo ovela lepsie riesenie pre deti ako pchat 3 rocne dieta do spacieho vaku. Chvilku trva kým si dieta zvykne ale ver ze uz potom problem s odkopavanim mat nebudete 🙂

pralinka25
26. okt 2015

@mamickajanka dakujem 🙂

mamickajanka
28. okt 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@pralinka25 nie je zac 🙂 aj ho vyskusas? u nas je top uz ho kupili babam aj moji rodicia hoci najprv tvrdili ze je to hlupost 😀 😀 😀 😀 😀

pralinka25
28. okt 2015

@mamickajanka k tomu treba asi aj specialne navlecky ze? ale uvazujem ze hej.

sima410
29. okt 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

@mamickajanka tak o tomto som este nepocula idem to omrknut

mamickajanka
2. nov 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

ano treba k tomu aj specialne obliecky, ale vyrabaju take, ja som si moje objednavala z e-shopu grasshopper, skus tam pozriet 🙂

jarmila64
3. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@mamickajanka ano viem,ja ten paplon s dierou mam a je uplne super, rozmyslam nad kupou aj dalsich..neviete ci maju teraz aj nejake zlavy?

patkaza
8. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

je to úplne normálne prípadne ak chcete potenie zmierniť tak si kúpte dubovú kôru a kúpele s touto kôrou veľmi pomáhajú proti poteniu http://akoapreco.com/ako-zabranit-nadmernemu-poteniu/

sima410
8. dec 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

uz som to aj pozerala a objednala som ten paplon s dierou.. zo zaciatku som ani neverila ze tak bude pomahat mojej malej.. som rada ze som ho objednala.. uz konecne sa az tak nepoti a rozmyslam ze si ho objednam aj ja..

mamickajanka
23. dec 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@sima410 tak super ze si s nim spokojna aj si ho uz prala v pracke? a obliecky si si tiez objednavala?

sima410
29. dec 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

@mamickajanka este som ho neprala v pracke, vsak este dlho pod nim nespinka, tak este neni az tak spinavy, ked budem upratovat najblizsie tak ho dam oprat..ano rovno som aj obliecky objednala,ked nato treba take specialne a nechcelo sa mi nikde inde zhanat obliecky

vlastulina1
1. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

Babule potrebovala by som radu. Moja dcerka sa v noci stale budi a odkopava perinu a aj napriek tomu sa vzdy zobudi rano dopotena. Co to moze byt, a viete mi dat nejake rady co robit?? Dakujem 😉

xenia2
3. feb 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@vlastulina1 poradila by som ti aby si s nou zasla k doktorke ked sa nadmerne poti aby jej spravila nejake vysetrenie, ci uz si snou bola??

mamickajanka
9. feb 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@sima410 Ale uz si ho asi prala nie? Vsak uz celkom dost casu preslo odkedy si ho kupila. Nic sa ti s nim nestalo?

sima410
10. feb 2016
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

@mamickajanka Jasne uz som ho prala a vobec nic sa s nim nestalo co som bola aj velmi rada. Prala som ho na 60tke.

vlastulina1
24. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@xenia2 Nie este som s Miškou nebola u doktorky. Ale asi budem musiet ist, lebo velmi sa poti a byva teraz aj casto chora. Musim s tym zacat nieco robit. Citala som ze aj nejake kvalitnejsie paplony by nato mohli zabrat. Nevies mi poradit ake by to mali byt?

xenia2
25. feb 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@vlastulina1 Vsak chod s nou k doktorke a uvidis co ti ona povie. Mozno to ma suvis s nejakou chorobou, ale snad nie. Snad vsetko dopadne dobre. Je vela kvalitnych paplonov, skus pozriet na nejakej stranke ktore su dobre, lebo kazdy je na nieco ine dobry.

svirky
25. feb 2016

@vlastulina1 nam sa maly neskutocne poti v novi a hlavne v skolke...cele mokre pyzamo...lekarka nam urobila komplet vysetrenia,vsetko ok...ale odsledovaka som,ze je to hlavne,ked ma nejsky mierny kasel,proste imunita bojuje....v skolke nas upozornili,ze mali taky pripad a napokon cukrovka a dtuhe diets stitna zlaza...

vlastulina1
1. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@xenia2 Hej v piatok sa uz chystam ze pojdeme k tej doktorke, nechcela som ist na zaciatku tyzdna lebo to tam byva vzdy vela chorych deti tak aby nieco Miška nechytila. Pozriem sa aj na tie paplony ale najprv doriesim doktorku a uvidim co nam povie.
@svirky To vazne? Juj dufam ze mi dopadneme dobre, zacinam sa obavat.

xenia2
9. mar 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

@vlastulina1 Ako ste dopadli u doktorky? Co Vam povedala?

vlastulina1
10. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@xenia2 No spravila nam nejake vysetrenia ale este nemame vysledky. Tak teraz cakame na vysledky a znovu buduci tyzden tam pojdeme. No uvidi sa...

mamickajanka
14. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@sima410 Tak to je super ked sa s nim nic nestalo, lebo mne co kamaratka hovorila tak ze co si ona kupila paplony a ze neboli najlacnejsie, dala ich do pracky a uplne sa jej zbili. Tak jej musim povedat o tychto

kaciatko81
14. mar 2016

@vlastulina1 aj mne sa tak maly poti... vraj za tym moze byt aj nedostatok vit D... testy ma vsetky ok

vlastulina1
16. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@kaciatko81 Naozaj? Tak to som ani nevedela. A co ides skusit davat vitamin D aj v tabletkach nejakych, ci?

kaciatko81
16. mar 2016

@vlastulina1 on ho ma dobry 🙂 len mi povedali, ze to moze byt jedna z pricin... ale davame mollers rybi tuk. Malemu robili aj testy na cysticku fibrozu ako sa potil, ale nastastie ok.

vlastulina1
24. mar 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@kaciatko81 tak aspon ze tak ze on ho ma dobry 🙂 hej to mi uz aj jedna znama spominala ze pri tej chorobe sa deti zvyknu nadmerne potit. No vysledky u nas dopadli tiez v poriadku, tak neviem ako budem pokracovat. Nevies ci by nepomohol nejaky paplon aby sa tak nepotil?