Strhnutie a plač zo sna u 6týždňového. Je to normálne?

monika77
2. apr 2009

náš maličký má 6 týždňov a všimla som si, že počas dňa sa často strháva zo sna,niekedy aj plače ... možno ani nespí, ale práve zadriemka a mykne ho a je hore ... a v noci je niekedy nepokojný, krúti hlavičkou .. je to normálne a robia to aj vaše detičky?

aneta10
2. apr 2009

my máme 7týždňov a tiež sa nám malý často budí a strháva zo spánku, strašne plače, ale je to len také chvíĽkové, po chvíli zase zaspí, len je to často..neviem čo to môže byť, najprv som si myslela že sa mu niečo sníva, ale tak často asi nie.. skôr mi to pripadá ako keby ho niečo pichlo alebo zabolelo..

paola.o1
2. apr 2009

ahojte, moj syncek to robil zhruba tri mesiace. potom to preslo

saska.t
2. apr 2009

kocky je to len faza, obdobie kedy to deticky robia a potom samovolne prestanu, myslim ze vsetky sme tym presli tak ziadne starosti, to iba dietatko reaguje na podnety dna (dospievanie nerv.systemu) 😉

dudinka21
2. apr 2009

ahoj tak moj malý to robí dodnes.. budeme mať 10 mesiacov... tak dúfam, že do roka to prejde... 🙂

majsan
2. apr 2009

Ahojte moj maly bude mat 8 mesiacov a stale to robi.najprv zacne tak vzlykat v spanku a potom spusti taky rev a nemozem ho upokojit.skusam ho hladkat ozyvam sa k nemu hned ako to zacina ale akoby ma nevnimal a stalo sa par krat ze som ho musela zobudit.tak to neznasam bojim sa ked to robi 😒

ditka1
2. apr 2009

monika...ano aj moj to robieva,vzdy ho lutujem,ze ako ho mykne a niekedy aj tak zaplace takym pisklavym hlaskom 😕 😲

diddi
2. apr 2009

musim vas sklamat....nasa Ella to robila od narodenia,Mia nie...a robi to dodnes....je to spracovavanie podnetov zo dna

janulik.j
2. apr 2009

ahojte, presne s tymto mame aj my problem. Kubko sa celu noc hmyri, hlavicku dava zo strany na stranu a vzdycha a mrnka. ale nezvykne sa prebrat. dam mu dudku, pohladkam a spi dalej. lenze niekedy sa to opakuje aj kazdu hodinu a rano som potom ako zombie ☹ 🙂

lenka_da
3. apr 2009

ahojte, nasa sa strhavala zo sna od narodenia, nasledoval priserny zufaly plac a mykanie hlavou... teraz ma 8 mesiacov, uz to robi trosicku menej casto ale aj tak sa vzdy zlaknem 😕

anjelik245
17. jún 2010

caute baby, no moj malý má 3 roky...dlho zo sna neplakal až teraz asi ako začal chodiť do škôlky sa zo sna budí s plačom a pritom spí , tiež si myslím že reaguje na podnety z celého dňa... 😒