V noci sa stále prehadzuje. Čím to môže byť?

anavila
23. mar 2009

Katastrofa !
Mala odklady ju nekojim chce spat s nami na posteli, aby si nejak vykompenzovala ze uz nema cicu, aby ma mohla citit. A v noci nerobi nic ine, ci je v postielke alebo pri nas na posteli, len sa prehadzuje, poplakuje, hadze sa zo strany na stranu.... Prekladam ju h ore dole, z postileky na postel a stale dokola. Vobec sa s manzelom nevyspime a aj nasa princezna je stale potom cez den enrvozna...neviete cim to moze byt????a ako sa toho zbavit

lujzik
23. mar 2009

Treba vydržať,nikto Ti nič iné asi neporadí ☹ a ak môžem,radšej ju nechaj v postieľke,naša malá spí s nami od mala,ja ju ešte kojím ale je mi jasné,že to bude strašné naučiť ju na vlastnú posteľ.Dávaj jej vodičku ak je smädná.Inak je tu podobná téma,takže Ťa admini asi zachvíľu zamknú a prešupnú inde... 😝

alon111
23. mar 2009

anavila aj ja mam ten problem odkedy som ju prestala kojit,a tiez neviem od coho je tak mrzuta a nespi v podstate celu noc.z hladu to nie je pretoze mi vypije pomalicky dve plne trojdecove flase mlieka a spinka pri nas .dufam ze to casom prestane a vsetci si konecne vyspime.pretoze ma nebavi budit sa na to ze je moja mala nalepena mne na hlave a place mi do ucha 😒

nicky95
23. mar 2009

To ako by so čítala o mojom malom. My sme to pred týždňom vyriešili tak, že manžel sa presťahoval do deckej a malý spí so mnou. Ono to pomohlo, spinká kľudnejšie- asi má dosť miesta. Aj ja som celú noc iba prekladala malého a spať vôbec, pravdaže aj on sa zobudil . Do postielka som ho dať nemohla ,lebo sa my totálne poudieral. Skús túto alternatívu, ak manžel pristane ...

janina77
23. mar 2009

U nas pomohlo dat malemu do postielkyy velky paperovy vankus. Prisli sme na to nahodou, ked mal sopliky, tak som mu ho dala, aby bol kus vyssie a nedusili ho v nose a od vtedy spi ovela pokojnejsie. V noci sa neprehadzuje - pred tym mal kazdu polhodinu inde hlavu, vkuse cestoval, teraz prespi na vankusi, aj tam sam zaspava.

Inak tym riesenim nie som moc nadsena, lebo viem, ze by mal spat na rovnom, len sa nejak neviem odhodlat vziat mu ten vankus... Spi tak asi mesiac.... 😖

lujzik
23. mar 2009

janina77: nebojiš sa,že sa pridusí?Aj naša malá začína vymýšľať z vankúšmi,ale presne ako Vaše decká sa stále točí a bojím sa,aby si pod nejaký nevliezla 😖
Nicky:my sme to s manželom riešili obdobne,on ešte občas aj chrápe,mesiac sme vydržali,ale potom mi už chýbal a tak sa malá musí znovu uskromniť 😀

anavila
autor
23. mar 2009

takze zvolit antikoncepciu typu - manzel v inej izbe??? 🙂
asi tazko, kedze byvame u rodicov a mame len jednu svoju izbu. UF.
no neviem...s tym vankusom som uz aj ja rozmyslala,a le nviem, lebo ona aj ked zaspava na elkom vankusi na posteli, tak sa prehadzuje aj tak..ale vyskusam...tiez by som na jej m ieste nechcela spat v postielke na tom malickom tenkom vankusiku...ale ona ked je v postioelke, nic nepocujem len zakazdym hrozny tresk do tych tyciek, az mna to boli....uvidime co s tym....

janina77
23. mar 2009

lujzik, ved uz ma 1,5 roka, hadam ma nejaky pud sebazachovy... 😉 Pod vankus nevlieza, pekne spi na nom.

blau
23. mar 2009

janina to je jasne, ze sa nezadusi . Ma pocit, ze je niekto s nim(vankusik) 😉

anavila
autor
24. mar 2009

baby, nevuerite ale dnes v noci mi spala v pohode...v postielke a to som skusila az tri zmeny, takze neviem co z toho zabralo...jednak sa vecer dost najedla, obliekla somjej na noc len kratky rukav a dala som jej velky vankus do postielky...takze dakujem za rady, dufam ze sa to nepokazi...este raz dik

janina77
24. mar 2009

anavila, no to je super! tak drzim paste, nech to nie je len zalezitost jednej noci, a ze pokojny spanok bude pokracovat.