Záhadný plač. Robia to aj vaše deti?

demetria
29. apr 2008

chcem sa opytať, robia to aj vaše deti?
malinkeho ulozim spinkat, kludne spinka a z nicoho nic zacne plakat. je to taky kratky cca 5 sekundovy plac. vacsinou kym k nemu dobehnem, tak lezi bez pohnutia a vyzera, ze kludne spi. takto dokaze poplakavat niekedy aj kazdych 10 min. dokonca mi to uz urobil aj ked spinkal v satke. v noci spi kludne, toto zvycajne robi len pri doobednom spanku. starsi to nerobil, tak ma to mierne desí.

lienockaa
29. apr 2008

demetria, asi normal, aj moj to tak ma a baby v marcovych babatkach tiez pisali, ze im deticky takto splakavaju..

olivova
29. apr 2008

pripajam sa k lienocke - aj moja mala takto zaplace. Obcas ale trosicku dlhsie a to ju uz zobudi 😝

dudasik
29. apr 2008

Aj ja sa pripajam... tiez vzdy dobehnem ku postielke... a ona si krasne spi, potom mam pocit, ze si to namyslam.
Ktovie, to asi zo sna 😲

bambusko
30. apr 2008

aj u nas to tak obcas je, v mudrej knizke pisu, ze je to aktivny paradoxny spanok

lyongirl
30. apr 2008

aj môj malý to robil a počula som o tom, že sa mu sníva a vlastne, že mozok spracúva to čo cez deň zažil. A keďže mozoček je ešte malinký, tak sa s tým musí nejako vysporiadať, ale či je to určite tak, neviem. V noci mi tak isto spinkal pekne 😉

alexandra
30. apr 2008

Ako pise lyongirl, deticky v spanku spracuvaju informacie zo dna a jedoducho sa im zrejme nieco sniva..

ivca82
30. apr 2008

Veru tak, aj moja malá to občas robí, ale sem tam si aj nočný des užijeme, taký poriadny 15 minútový záchvat plaču, a sa mi zdá, že aj vtedy spinká, ale hrooozne narieka. Potom to prejde do vzlykov a za chvílku nato zase krásne spinká 😲

zulok
30. apr 2008

aj my to máme ☹

ivca82
30. apr 2008

zulok, ak ten nočný des, tak je to vraj s toho, že je prepodnetované dieťatko. Asi sa s nimi moc šalieme 😉

demetria
autor
30. apr 2008

ste ma ukludnili 🙂 , ja ho asi prilis pozorujem