• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zaspí pred kúpaním. Mám ho budiť?

12. novembra 2009 
Ahojte, čo mám robiť, ked náš malý drobček zaspí o piatej večer a o siedmej ho chceme kúpať, aby sme dodržali režim. Mám ho zobudiť alebo ho nechať spať a bude bez kúpkania???
12. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko ma maly mesiacov?
Moja mala tiez takto zaspavala a tak som jej upravila rezim ja, a teraz je to super, uz presne viem kedy je jej cas na kupanie :wink:
12. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som ho nebudila. my sme si pomaly zvykali na kupanie o siedmej, trvalo to asi 8 mesiacov a teraz uz vie, ze ked sa kupe, potom sa papa a spinka. ale trvalo to nejaku dobu.... ale nikdy som ho nebudila na kupanie alebo jedenia...
12. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malý má 2 mesiace a 2 týždne, tak ho teda nechám spať, snad sa aj my naučíme na režim :slight_smile:
12. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ho urcite nechaj malickeho. ja som tak robila, ze vzdy ked mi maly nespal o siedmej, tak som ho okupala a ked spal tak som ho nechala spinkat. a postupne si na tu siedmu zvykol...
12. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Buď rada, že búva:slight_smile:) Nechaj ho spinkať. My sa napríklad kúpeme doobeda. Večer bol unavený on aj ja a boli z toho akurát tak vresky. Nervná mamina nervné dieťa. Mne sa to umelé vytváranie režimu akosi prieči - tiež keby am niekto nútil spať o siedmej a nebola by som unavená tak by som nespala aj keby na hlave stál... Ale nech si každý robí ako chce.
12. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte má na prísny režim čas. aj tak by to kúpanie asi dobre nedopadlo, keby si ho hupla takého rozospatého do vane
12. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A segrička má úplnu pravdu. Je ešte malý na prísny režim.
12. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A potom Ti uz spi celu noc? Ak nie, tak ho okup neskor, ked sa zobudi. Ono podla mna pri rezime ani tak nejde o to aby sa dodrzal na minutu presne, ako aby sa kazdy den urcite cinnosti opakovali.
12. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok