• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zlé spanie 2 ročného synčeka

21. septembra 2011 
Dobry den
potrebovala by som poradit. Mam 2rocneho chlapceka. Cez den spi take 2-3hodiny, ale problem je vecer. Chodi dost neskoro spat medzi 22.00-23.00, skusala som vsetko mozne aby chodil spat skor ale nic nezabralo. Potom sa budi 4-5-tej rano a funguje normalne. Ako mozem tomu zabranit aby sa budil tak skoro rano? Radili mi ho nedavat spat cez den, ale ja neviem.Prosim poradte. Dakujem velmi pekne
27. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslím, že by naozaj nemusel cez deň spať, pokiaľ v pohode vydrží a nie je mrzutý... naša malá tiež už v 2 rokoch cez deň nechcela spávať a večer išla spinkať okolo pol ôsmej.
Ale základ je dieťa unaviť, aby dobre spalo... i keď s chlapcami to je náročnejšie... to ja teraz vidím ten rozdiel chlapec-dievča... :grinning: :grinning:
27. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To unavenie dietata je polemicke...ja mozem svojho unavit a je aktivny, niekedy zasa nerobi nic velke a krasne spi...
Moj krpec spi niekedy cez den len hodinu, takze nevidim problem preco by dvojrocne dieta muselo spat cez den.
27. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOj maly spi zle od narodenia. Momentalne sme v stadiu, ze spi cez den hodinu a v noci cca od 21hod do 7:30-8:00 hod. Ale v noci je cca 3 krat hore, chce len, aby som prisla, chytila za ruku. Ked zaspi idem prec. Nadranom vacsinou u nho uz ostanem, lebo sa mi nechce chodit hore dolu. Vonku som cez den 4-5 hodin, 2,5doobeda a podobne poobede. Som zvedava, co budem robit v zime, aby som ho ustavala a spal.
29. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahoj ahoj, uz som tu zas a idem pytat rady i ja....moj dvojrocny krpec uz cez den nespi vobec a i tak betar ide spat o deviatej a o piatej-siestej je uz hore, vyspaty ako rybicka. Problem je v tom, ze moja mala ide spat o desiatej, jedenastej, kojim ju 4x cez noc a kedze maly sa budi tak skoro, tak moja noc je od jedenastej do piatej s prestavkami na kojenie. Som strasne unavena, neviem ako to riesit. Muz robi do vecera do siedmej a rano vstava o pol siestej doroboty, takze jeho pomoc je pase...pomoc, poradte, ako "prinutit" dieta aby spalo. :cry:
3. dec 2010 o 05:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahjte , ja mam tiež už asy tyždeň problem zo spankom cez deň . Moje dieťa je velky spachtoš a keď si nepospi dobre tak je mrzuty a nevnima ako normalne , ale teraz už ako bol cez vikend u svokrovcov nechce spať cez deň . Trva to asy štyri dni , a ja som z toho hotova , on tiež lebo bola zvyknuty spať cez deň a teraz je to hrozne ,nepomaha nič ani prechadzky a aktivity von aby sa unavil , ja som unavena ako kôň a on je v poho , ale chvilkami ma take nepritomne pohlady , neda sa s nim komunikovať ale potom je zas ako rybička večer asy od 17 je už na nevydržanie s nim ale zaspal až okolo polôsmej večer, ale zas sa zlepšil nočny spanok čo v lete sme maly trochu problem . Myslite že to už nepotrebuje cez deň . Veď ma len dva roky , a ja som spavala naobed v škôlke aj ako 5 ročna...
21. sep 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok