Zlozvyk pri zaspávaní dvojročnej dcérky

kinder89
16. dec 2017

Dobrý deň mamičky
Viete mi poradiť ako oducit svoju 2 ročnú dcérku zlozvyku pri zaspavani
Stále musí držať moju ruku keď zaspava či na obed alebo večer
Keď jej ju nedám plače A nevie prestať ani aj keď sa prebudí tak kým nedostane moju ruku nespí ale sa preberie A ani hračky nepomáhajú máte skúsenosti s tým ďakujem za rady

tami2014
17. dec 2017

@tana85 A dokedy zaspavala na fit lopte? Mne by to ani nevadilo, ale strasne ma z toho bolia krize.

katrin21
17. dec 2017

@tami2014 tak to nerob.. cim skor odnaucis, tym lepsie.. ved take dieta uz ma svoju vahu a to hojdanie na fitlopte je moc silne...

lula313
17. dec 2017

Nemusi to tak ľahko ist odučiť. Ja som bola rovnaká a som taký kontaktný typ človeka doteraz, od decka som sa potrebovala niekoho držať pri zaspávaní a zostalo mi to doteraz😀najprv rodičia, potom plysak, potom sestra, potom frajer-neskôr muž
A keď nebol chlap po ruke, tak obijmam našu dogu, alebo ju držím za packu🙈😂 a keď niekoho držím, tak do minuty spím ako drevo, ak nie, tak aj hodinu sa prevalujem a nezaspim😀

tana85
18. dec 2017

@tami2014 mala rok aj cca 3 mesiace. chcela som ovela skor, ale az dalsie tehotenstvo bol silny dovod na to zmenit to. a dobre som urobila.

tami2014
18. dec 2017

Aj nas ma rok a tri mesiace 🙂 Ako si to zmenila????

lilu7
19. dec 2017

Moji obaja maju mojkacikov😂a obavam sa ze s nimi budu spavat do 18tky🤣🙈

vianocnydarcek7
20. aug 2018

Ahojte je to už staršia tema ale máme doma presne to isté. Malý bude mať teraz 2 roky a zaspí len keď ho niekto drží za ruku. Predtým zaspaval pekne sám a ruku potreboval len ked sa v noci náhodou zobudil. Zlom nastal cca pred mesiacom keď som zistila že som tehotná. Od vtedy akoby utalo a keď ho dáme spať tak plače a zaspí len keď sme niekto pri ňom a dáme mu ruku 🤔

xeonela
20. aug 2018

@vianocnydarcek7 Najvyssi cas to riesit, ked budete mat doma novorodenca, bude tazke pri kazdom zaspavani s nim byt a cakat pokial zaspi. 😕 Pre nieco to asi musi byt, ze doteraz nepotreboval pri zaspavani ruku a zrazu bez toho nevie zaspat. Skus prist na to, preco je to tak.

gercakovci
11. sep 2020

@kinder89 moja 2 rocna zaspava na prsniku a druhy drzi. Niekedy je to obmedzujuce ale pre ne dolezite. Velmi rychlo to skonci a nebudu to potrebovat. Neber jej ruku 😊. Potrebuje Ta citit pri sebe lebo Ta miluje. Uzivaj si to ze si pre nu stred vesmiru.

veronikaszabova
11. sep 2020

@gercakovci riesila to pred 3r

gercakovci
12. sep 2020

@veronikaszabova aha 🤣