Aké máte manie?

mywiel
19. máj 2009

Ahojte,
mozno to poznate... 🙂 Zeny radi nakupuju, menia dekoraciu v byte, maju proste radi zmenu. Muzi to nechapu, ved to staré bolo dobré, naco stale nieco menit, proste nemaju radi zmenu. Ja by som bola asi dobra ako interiérovy dekoratér proste ma to bavi. Zase sa chystam zmenit izbu malej a vymiest Ikeu. Tak kto sa prida aj vy ste také? 😀 😉

titkovamiriam
19. máj 2009

😀 kvety vsade kvety,rezane vo vazach ,kochlicky od podlahy po okna 😀 😀

nanyka
19. máj 2009

motorky 😎

martina46
19. máj 2009

ja asi mobily, ale uz moc nie je cas a peniaze 😀

amatula
19. máj 2009

ja milujem SLONY 🙂 mám ich doma uz cez 100,keramicke,drevenne,sklenene,umele,zlate,strieborne uz mi chyba len zivy 😀

a tiez rada nakupujem 😀 😎

mamutka
19. máj 2009

kvety, slony, latkove plienocky makkucke farebne,
no a moje ditko 😀 😀 😀
no vlastne asi vsetko zive, ja aj vinnu musku zachranujem ked sa topi. tak musim byt maniak na poriadok, lebo ked sa k nam nastahuju dajake potvorky, po jednom ich von nosit nemienim 🤐

maruschka
19. máj 2009

internet, moju minizáhradku...

peppapig
19. máj 2009

Tak ja jsem maniak na poradek a system doma a vubec ve vsem a jeste miluju kocar Bugaboo 😵

peppapig
19. máj 2009

A samozrejme jako kazda zenska (i nektery muz) nakupy nakupy nakupy, ted hlavne nasi malou bambinu

vroni
19. máj 2009

Jezisi, ja som chlap!!!!! Neznasam ochody a nakupovanie, neporiadok viem ignorovat lepsie ako moj nezakonity, byt neprerabam, raz rozmyslene stoji stale a moje kvety su masochisti, ktori znesu cokolvek (alebo neznesu a skoncia v kosi) Ale milujem pocitacove hry, to viem zabudnut na zivot naokolo 😀 😀 😀 , napodobne knihy a privadza ma do vyvtrky, ked nie je pribor ulozeny jednym smerom 😀 😀 😀

nanyka
19. máj 2009

tak to sme dve 😀 ..neznasam nakupovanie (okrem dekorativnej kozmetiky a parfemov,to mam rada), milujem jazdu na aute ci motorke (rychlo a zbesilo 🙂 ), pri vareni trpim ako kon ☹ a v detoch sa zrovna nevyzivam ..
a teraz mojou velkou maniou je stavba nasho domceka 🙂

mima1
19. máj 2009

ja mam maniu na ukladanie vsetkeho ci su to pohare dake v spajzke alebo muky cukor a podobne. ked je nieco inak ako dam ja chytam nervy. tak isto ma vedia vytocit rozhadzane varesky v supliku 😀 . no a rozhodi ma napriklad aj to ked vidim niekde napr. kuchynsku linku a su tam rozhadzane madla. ze na suplikoch su ----- a na skrinkach su /// fuj to neznasam. keby som mala srobovak hned to urobim rovnako. 😀

jabjunka
19. máj 2009

Hrníčky..........mám stovky hrníčků a kamkoliv vlezu scháním zase hrníčky.
A tak trochu si i ujíždím na vodítkách a obojcích a jinej blbinách pro psy. 😀

asitka
19. máj 2009

magnetky na chladničku :- 😀 😀 😀 😀

kotenko
19. máj 2009

kremy na ruky, internet, coca cola 😀

mywiel
autor
19. máj 2009

peppapig tak aj ja musim mat systém vo vsetkom, ulozené faktury vo fascikloch, ryzu, cestoviny v umelych krabickach a najviac neznasam skladovat staré haraburdy, mam rada miesto priestor, najradsej by som vsetko vyhadzala, za to manzel ten vsetko skladuje, kopi co ak sa to niekedy zide...ked to budeme potrebovat tak si ani nespomenieme ze to mame. 😠

teodorka
19. máj 2009

poriadok ,poriadok a este raz poriadok 😀 a pivo 😀 😀 😀 😀 😀 to ide k sebe ,co?

agatka77
19. máj 2009

uklízení,pomáda na rty,ostříhané nehty na rukou na minimum,doma musím mít zásoby jablek a čokolády (bez toho nemůžu existovat), internet a časopisy o bydlení,

briketa
19. máj 2009

ja tak po chlapsky milujem technicke hracky -moj fotoaparat a plnu brasnu objektivov, graficky tablet http://tablety.heureka.sk/wacom-intuos3-a4/, najlepsie je ze ked ku nam niekto pride, ludia ani nevedia co to je 😀
vyborny monitor, pocitac, kalibrovacia sonda. je to aj mojim najvacsim konickom.
potom mam maniu dizajnersky moderny nabytok, ale ten sa koli cenam zbiera naozaj len pomaly http://www.ddcnyc.com/
a milujem vodu - ocean, more, jazero, bazen, plavat, plavat, plavat, som absolutny vodny zivel. a maly je v tomto po mne!

uchylku som mala ked bol syn malicky, ze mal len prirodne hracky a veci - z dreva, z latky, biobavlnene oblecenie. teraz si uz hracky vybera sam, takze tam som skoncila, ale mozem sa realizovat pri druhom 😀

darina77
19. máj 2009

parfémy, ale tam krotí peňaženka
a ešte neviem prečo vždy ked kupujem rožky tak iba párne číslo, bud ich kúpim 10 alebo 8 , nikdy nie trebárs 7 alebo 9

aponchie
19. máj 2009

jidlo a poradek

mywiel
autor
19. máj 2009

Darina skus podat sportku mozno vyhras... 😀 😉

sisi.v
19. máj 2009

šperky, šperky, šperky a zase šperky. no a taky kabelky 🙂

anavila
19. máj 2009

ja len zeriem a zeriem......
a okrem toho este sa straaaaaasne tesim na nas domcek, nech uz je to tu!!!!!

emily333
19. máj 2009

no ja mam maniu vo vyletoch sadnut do auta a jedem 😀

jakoubka
19. máj 2009

Lesky na rty,mozzarela,a oblečení pro syna z HM,pořádek 😀

soanpe
19. máj 2009

parféééééémy 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a vlasová kosmetika 😅

teodorka
19. máj 2009

a ja som zabudla ja vsetko pocitam do 5 alebo 55 - brusaky ,rano kym vstanem tak si pocitam este v posteli do 55 , kupujem 5 rozkov[vzdy je malo] 😀 😀 😀

sticker
20. máj 2009

Anavila 😀 😀 😀 😀 Takých nás je viac 😉
Ja musím každý deň vysávať...aj som chcela prestať, ale nedá sa 😅 . A pri vešní prádla hneď párujem ponožky (čo pri manželových čiernych dá zabrať) a keď idú dva a viac štipcov na veci, tak musia byť rovnakej farby 😝

marinka
20. máj 2009

Andílci (sbírám je), zápisy do deníčku (dělám si je každý den a ještě si tam lepím obrázky z časopisů 😀), horká čokoláda a teď co jsem těhu tak pomeranče 😀

marinka
20. máj 2009

Holky, tak tu pořádkumilovnost vám závidím, u nás je větší pedant na pořádek manža než já, což je někdy o nervy 😅