Ako začať so záhradkárčením?

duskaf
30. mar 2008

Ahojte, kočky.
Hľadáme si záhradku, vlastne už to vyzerá na spadnutie, veľmi sa na to teším ako si vytvoríme oázu pokoja - ja, moja láska a naše tri deťúrence- Danko 6, Filipko 4, Veronka 3 mesiace. Už sa toho neviem dočkať. Milujem pestovanie, ale mám len také panelákovo - balkónové skúsenosti(ale napríklad môj citrónovník rodí krásne a mám aj banánovníky, figy). A aj keď môj svokor vyhlásil, že mne vyrastie aj metla, keď ju zapichnem do zeme, rada by som si nechala poradiť od Vás skúsených záhradkárok, lebo v tomto som úplný laik, poteším sa, ak mi pomôžete.
😵

antori
4. nov 2015

Ahojte vie mi niekto poradit ako pestovat vresy? Mam na parapete vonku v truhlicke. Ako casto poliat, do kolko °C mozu byt vonku. Alebo ako zazimovat aj vonku?

rea92
29. mar 2016

Potrebujem poradiť...
V sobotu mi starká priniesla jahody na presadenie.
Ešte v sobotu som ich samozrejme aj zasadila do záhrady, lenže rozostup (medzera) medzi jahodami je 10-15 cm....vraj je to zle, že z toho nebudem mať nič kvôli tomu, že sú tak blízko od seba (i keď mne sa to nezdá) vraj mi nebudú jahody dozrievať, neuchytia sa atď.
Je to skutočne tak??? Máte s tým niektorá skúsenosti?? Urobila som skutočne tak veľkú chybu???

varadero
5. máj 2016

Maminky viete mi poradit ako sa zlepuje folia na sklennik ked mam zeleznu konstrukciu a foliu ale folia nema sirku taku aka je knstrukcia. Pocula som ze sa to lepi zehlickou ale netusim ako. dkaujem za rady