• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brušné tance pre tehulky. Ak máte záujem napíšte :)

Cau Tinni,ja som bola uplne nadsena,ked som sa o kurze dozvedela,chodim sice do Studia Mafra uz asi treti rok,ale tam nie su kurzy urcene specialne pre tehulky,takze niektore pohyby nemozem momentalne robit.Uz sa strasne tesim,vcera som sa bola prihlasit :slight_smile:
28. mar 2007 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni, pisala som do IP. Ja sa hlasim ako prva.... :grinning:
28. mar 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj alenka, tak urcite ma poznas-aj ja tancujem s Martou, volam sa Martina. Ak si bola na recitali v decembri, urcite si ma zaregistrovala-tancovala som s veeelkym bruskom :slight_smile:
28. mar 2007 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj nelush, viem, ze si pisala, aj ja som ti odpisala, dostala si?
28. mar 2007 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, škoooda... Ja som z Pezinka a tiež mi to príde ďaleko do Petržky... :frowning2:
28. mar 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak aj v juli som bola uz tehotna-pozri album, mam tam fotku z toho recitalu :slight_smile:
28. mar 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni a máš predstavu ako často by to bolo??? Musela by som moc prestupovať na busy? :slight_smile:
28. mar 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megie, raz do tyzdna-piatok 19.15-20.15 :slight_smile:
28. mar 2007 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhm...no, ved ešte uvidim. Možno bude priateľ ochotný ma odviezť... Ak so mnou ovšem ostane, čo dúfam, že ano. :slight_smile: Môžeš mi teda poslať nejaké info o cene a tak do IP? dik :slight_smile:
28. mar 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni, dostala, dakujem...:slight_smile:
ten piatkovy termin plati pre tehu alebo netehu?
28. mar 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pre tehulky :slight_smile: netehu zaciju zaciatkom aprila v sobotu 11-12
28. mar 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn, ak bude vsetko ok, ja sa rada pridam...termin aj cas vyhovuju,len mi este budes musiet potom vysvetlit kde to je, pretoze sa v petrzke nevyznam...ale to je uz detail... :grinning:
tesim sa. pekny zvysok dna
28. mar 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, dufam, ze sa teda uvidime :slight_smile:
A este som zabudla, kocky, ak chcete chodit tancovat, MUSITE TO MAT DOVOLENE OD SVOJHO GYNEKOLOGA!!! Ak nie je vsetko v najvacsom poriadku, tancovat nemozete... tak dufam, ze sa coskoro uvidime :wink:
28. mar 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni, potrebujes potvrdenie?
28. mar 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano :wink:
28. mar 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem do poradne az 11.04. Vypytam si, ak by kurz zacal skor, mam smolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemas smolu, ak by zacal, kludne pridi, budes robit len velmi opatrne, alebo sa budes aspon pozerat :slight_smile: ale neviem, ci vobec zacne, zatial sa mi tehulky moc nehlasia... :frowning2:
28. mar 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Tinni,
aj ja by som sa rada pridala,ale som mala doteraz mierne rizikove tehu.Doktor mi však minule už povedal,že softly cvičiť môžem pokiaľ mi to bude robiť dobre a vždy s ohľadom na to že si musím dávať vačší pozor. To by som Ti fakt mala priniesť písomné potvrdenie :unamused: Nahovorila by som aj tehu kamošku.Som práve hľadala niečo takéto... :sweat_smile:
31. mar 2007 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj adar, budem rada, ked pridete aj s kamoskou :wink: ale to potvrdenie skutocne potrebujem. Nechcem, aby ste babatku ublizili, a preto to musite skonzultovat s dr., ak uz je vsetko ok, tak ti dr. urcite potvrdenie da :slight_smile:
1. apr 2007 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kurz brusnych tancov pre tehulky zacina v piatok-13.4. o 19.15-20.15hod. Cena kurzu je 1 000Sk za 10 hodin. Ak by ste kurz zo zdrav. dovodov nemohli dokoncit, peniazky sa vam vratia. Ak mate zaujem, mozte sa zavazne prihlasit na tel.cisle:0903 812 906 :wink:
Kona sa v Petrzalke na Gercenovej ul.-H-fit
11. apr 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinni, ja by som rada prisla aj ked som len v 6 tt, mozem aj takto skoro alebo radsej mam pockat? dnes som bola u dr zatial je vsetko ok v utorok idem na UZV tak mozem potom vypytat potvrdenie
a este moze tancovat aj nemehla ? :grinning:
11. apr 2007 o 11:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj gangulienka, gratulujem k tehotenstvu :slight_smile: este som nevidela nemehlo v brusnych tancoch :grinning: takze ty tiez urcite nie si, aj ked si to myslis :wink: porad sa s dr., ci ti to odporuci, ja som tancovala od zaciatku, kedze to robim kazdy den... ani som nevedela, ze som tehu. Tento kurz je zamerany na tehulky, takze to budu iba lahke jemnucke pohyby na uvolnenie a posilnenie panvoveho dna, a takisto na uvolnenie celeho tela :wink:
11. apr 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja jej zajtra zavolam ci mozem a ak nebude mat nic proti,co si myslim ze nebude, tak by som v piatok prisla. Staci ked Ti zavolam zajtra? a daj prosim nejaky orientacny bod kde to asi je nech to najdem
11. apr 2007 o 12:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
staci zajtra. Je to pri ZST Petrzalka, ide tam autobus c.93-vystupis na Rusovskej ceste, prejdes nadchodom cez zeleznicnu trat a tam uz uvidis novostavbu-polyfunkcny dom a v tom je H-fit, ked sa tam niekoho opytas, urcite ti poradia :wink:
11. apr 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne viem kde to je vdaka
11. apr 2007 o 12:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kocky, dnes zacina novy kurz, nechcete sa k nam este niekto pridat? :wink:
13. apr 2007 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinni, ani si nevravela minule ked sme boli vonku o tomto. Si sa nepochvalila...Tak chvalim, pekne, sa mi pacia bruskove tanceky :grinning: A s bruskami, to musi byt zlate.... Ja nemam uz nemam brusko, 27-ho bude uz rok. Takze pre mna asi nie....a okrem toho kooopec roboty a vela ocii na malu, lebo je to maly huncut. Ahoj !
Prepac, ze som vam sem takto skocila. :slight_smile: :slight_smile:
13. apr 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, tinni,no vidiš, dokonca ani to potvrdenie nemam... Tak či tak by som nemohla, ale neva, hádam nabuduce :wink: :grinning:
13. apr 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem Hanka :wink: bolo to super, ked som tancovala s bruskom-sa mi to viac pacilo ako teraz bez bruska :grinning:
13. apr 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ako prebehla prvá hodina? páčilo sa vám? :dizzy_face:
17. apr 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok