Brušné tance pre tehulky. Ak máte záujem napíšte 🙂

tinni
16. mar 2007

Ahojte, chcela by som otvorit kurz brusneho tanca pre tehulky, pretoze mne v tehotenstve aj pri porode naozaj pomohlo, ze som sa hybala 😉 Bude sa konat v Petrzalke a ak by ste mali zaujem, bola by som rada, napiste IP 🙂 Ja som tancovala od zaciatku tehotenstva az dokonca a som presvedcena, ze to bolo prijemne aj malickej v brusku 😵 Inak je velmi ohybna, ze by brusne tance??? 😀

alenaf
28. mar 2007

Cau Tinni,ja som bola uplne nadsena,ked som sa o kurze dozvedela,chodim sice do Studia Mafra uz asi treti rok,ale tam nie su kurzy urcene specialne pre tehulky,takze niektore pohyby nemozem momentalne robit.Uz sa strasne tesim,vcera som sa bola prihlasit 🙂

nelush
28. mar 2007

tinni, pisala som do IP. Ja sa hlasim ako prva.... 😀

tinni
autor
28. mar 2007

ahoj alenka, tak urcite ma poznas-aj ja tancujem s Martou, volam sa Martina. Ak si bola na recitali v decembri, urcite si ma zaregistrovala-tancovala som s veeelkym bruskom 🙂

tinni
autor
28. mar 2007

ahoj nelush, viem, ze si pisala, aj ja som ti odpisala, dostala si?

megie
28. mar 2007

mmm, škoooda... Ja som z Pezinka a tiež mi to príde ďaleko do Petržky... ☹

tinni
autor
28. mar 2007

inak aj v juli som bola uz tehotna-pozri album, mam tam fotku z toho recitalu 🙂

megie
28. mar 2007

tinni a máš predstavu ako často by to bolo??? Musela by som moc prestupovať na busy? 🙂

tinni
autor
28. mar 2007

megie, raz do tyzdna-piatok 19.15-20.15 🙂

megie
28. mar 2007

uhm...no, ved ešte uvidim. Možno bude priateľ ochotný ma odviezť... Ak so mnou ovšem ostane, čo dúfam, že ano. 🙂 Môžeš mi teda poslať nejaké info o cene a tak do IP? dik 🙂

nelush
28. mar 2007

tinni, dostala, dakujem...🙂
ten piatkovy termin plati pre tehu alebo netehu?

tinni
autor
28. mar 2007

pre tehulky 🙂 netehu zaciju zaciatkom aprila v sobotu 11-12

nelush
28. mar 2007

fajn, ak bude vsetko ok, ja sa rada pridam...termin aj cas vyhovuju,len mi este budes musiet potom vysvetlit kde to je, pretoze sa v petrzke nevyznam...ale to je uz detail... 😀
tesim sa. pekny zvysok dna

tinni
autor
28. mar 2007

ok, dufam, ze sa teda uvidime 🙂
A este som zabudla, kocky, ak chcete chodit tancovat, MUSITE TO MAT DOVOLENE OD SVOJHO GYNEKOLOGA!!! Ak nie je vsetko v najvacsom poriadku, tancovat nemozete... tak dufam, ze sa coskoro uvidime 😉

nelush
28. mar 2007

tinni, potrebujes potvrdenie?

tinni
autor
28. mar 2007

ano 😉

nelush
28. mar 2007

ja idem do poradne az 11.04. Vypytam si, ak by kurz zacal skor, mam smolu 😝

tinni
autor
28. mar 2007

nemas smolu, ak by zacal, kludne pridi, budes robit len velmi opatrne, alebo sa budes aspon pozerat 🙂 ale neviem, ci vobec zacne, zatial sa mi tehulky moc nehlasia... ☹

adar
31. mar 2007

Ahoj Tinni,
aj ja by som sa rada pridala,ale som mala doteraz mierne rizikove tehu.Doktor mi však minule už povedal,že softly cvičiť môžem pokiaľ mi to bude robiť dobre a vždy s ohľadom na to že si musím dávať vačší pozor. To by som Ti fakt mala priniesť písomné potvrdenie 😒 Nahovorila by som aj tehu kamošku.Som práve hľadala niečo takéto... 😅

tinni
autor
31. mar 2007

ahoj adar, budem rada, ked pridete aj s kamoskou 😉 ale to potvrdenie skutocne potrebujem. Nechcem, aby ste babatku ublizili, a preto to musite skonzultovat s dr., ak uz je vsetko ok, tak ti dr. urcite potvrdenie da 🙂

tinni
autor
11. apr 2007

kurz brusnych tancov pre tehulky zacina v piatok-13.4. o 19.15-20.15hod. Cena kurzu je 1 000Sk za 10 hodin. Ak by ste kurz zo zdrav. dovodov nemohli dokoncit, peniazky sa vam vratia. Ak mate zaujem, mozte sa zavazne prihlasit na tel.cisle:0903 812 906 😉
Kona sa v Petrzalke na Gercenovej ul.-H-fit

gangulienka
11. apr 2007

ahoj tinni, ja by som rada prisla aj ked som len v 6 tt, mozem aj takto skoro alebo radsej mam pockat? dnes som bola u dr zatial je vsetko ok v utorok idem na UZV tak mozem potom vypytat potvrdenie
a este moze tancovat aj nemehla ? 😀

tinni
autor
11. apr 2007

ahoj gangulienka, gratulujem k tehotenstvu 🙂 este som nevidela nemehlo v brusnych tancoch 😀 takze ty tiez urcite nie si, aj ked si to myslis 😉 porad sa s dr., ci ti to odporuci, ja som tancovala od zaciatku, kedze to robim kazdy den... ani som nevedela, ze som tehu. Tento kurz je zamerany na tehulky, takze to budu iba lahke jemnucke pohyby na uvolnenie a posilnenie panvoveho dna, a takisto na uvolnenie celeho tela 😉

gangulienka
11. apr 2007

tak ja jej zajtra zavolam ci mozem a ak nebude mat nic proti,co si myslim ze nebude, tak by som v piatok prisla. Staci ked Ti zavolam zajtra? a daj prosim nejaky orientacny bod kde to asi je nech to najdem

tinni
autor
11. apr 2007

staci zajtra. Je to pri ZST Petrzalka, ide tam autobus c.93-vystupis na Rusovskej ceste, prejdes nadchodom cez zeleznicnu trat a tam uz uvidis novostavbu-polyfunkcny dom a v tom je H-fit, ked sa tam niekoho opytas, urcite ti poradia 😉

gangulienka
11. apr 2007

jasne viem kde to je vdaka

tinni
autor
13. apr 2007

ahoj kocky, dnes zacina novy kurz, nechcete sa k nam este niekto pridat? 😉

hanka274
13. apr 2007

ahoj tinni, ani si nevravela minule ked sme boli vonku o tomto. Si sa nepochvalila...Tak chvalim, pekne, sa mi pacia bruskove tanceky 😀 A s bruskami, to musi byt zlate.... Ja nemam uz nemam brusko, 27-ho bude uz rok. Takze pre mna asi nie....a okrem toho kooopec roboty a vela ocii na malu, lebo je to maly huncut. Ahoj !
Prepac, ze som vam sem takto skocila. 🙂 🙂

megie
13. apr 2007

jej, tinni,no vidiš, dokonca ani to potvrdenie nemam... Tak či tak by som nemohla, ale neva, hádam nabuduce 😉 😀

tinni
autor
13. apr 2007

dakujem Hanka 😉 bolo to super, ked som tancovala s bruskom-sa mi to viac pacilo ako teraz bez bruska 😀

megie
17. apr 2007

ahojte, tak ako prebehla prvá hodina? páčilo sa vám? 😵