Citroen Xsara Picasso

simculllka
13. aug 2017

Milé žienky, čakáme tretie dieta a potrebujeme väčšie auto. Mame vybratý Citroen Xsara Picasso,ale predsa len ma zaujimaju realne skusenosti s tymto autom. Prosim,nechcem tipy na ine auta. Chcem len konkretne skusenosti s týmto konkretnym typom. Idealne,ak niekto pouziva tri autosedačky,pretoze my ich budeme potrebovat. Prosím,snazte sa drzat temy a konkrétneho modelu auta. Dakujem;)

miska2015
13. aug 2017

Juuuj, to bolo moje milované auto. Po 12-tich rokoch sme ho predali a doteraz za ním smutim. Vzadu veľké, v pohode 3 vacsi dospelí, ale nemám odskúšané 3 autosedačky. Jediný väčší problém po tých rokoch bola korózia zo spodu, ale negarazovali sme. Mali sme naftak, spotreba super.

zuz02
13. aug 2017

My máme C4 Picasso a mame ho práve preto, lebo sa doňho zmestia 3 sedačky. Ja som maximálne spokojná. Kupovali sme ho pred 3 rokmi, keď som čakala tretie. Je super, vzadu je veľa miesta. Ale nie je to xsara.

sisska
13. aug 2017

Aj my sme boli veľmi spokojní, najazdili sme na ňom takmer 400 tisíc km a motor stále fičal bez problémov. Veľké, priestranné a spoľahlivé autíčko. Predali sme ho len kvôli tomu, že sme chceli 7-miestne vozidlo, inak by sme si ho boli určite nechali a tiež by sme riešili asi len koróziu zospodu 😉

simculllka
autor
13. aug 2017

ďakujem žienky, potrebovala by som vedieť, či sa tam zmestia tie tri autosedačky, budeme to musieť premerať. Zatiaľ na to nečítame nejaké zlé recenzie, nechceme veľa investovať do auta, toto nám prišlo ako taká zlatá stredná cesta, ale ak sa nám tam nevojdú tie autosedačky, tak budeme musieť vymyslieť niečo iné..

zuz02
13. aug 2017

@simculllka jasne, pomeraj. Ale osobne si myslím, že by sa mali zmestiť.

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simculllka
autor
13. aug 2017

@alenah31 super, ďakujem ti za odpoveď, celkom si ma potešila, lebo muž toto auto obzerá už asi dva mesiace a neviem si predstaviť, že by sme mali hľadať ďalšie nové auto...🙂

alenah31
13. aug 2017

@simculllka mne sa paci aj to, ze vzadu nie je ten predel na podlahe v strede auta ako to je zvykom a vpredu a vzadu v podlahe pod nohami v aute su ulozne priestory. Zadne sedadla sa dokonca daju polohovat. Aj v predu je par "vychytavok" priestoru pre rodicov. Je to fakt skvele rodinne auticko🙂

lindsey
13. aug 2017

my ho mame
a ano zmestia sa 3autosedacky 😉
nedavno sme ho kupili prave kvoli tomu ze aby boli normalne tri sedadla a su...

simculllka
autor
13. aug 2017

@lindsey super ďakujem baby, tak asi pojdeme do toho 🙂

rubia10
Autor odpoveď zmazal
Zobraz