• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depešáčky. Nájdu sa tu také?

12. decembra 2013 
Jasné že pôjde, však si nejaký technik :slight_smile:. Iba skopíruješ tú linku sem. Už by som šla na nejaký koncert, takú mám dnes náladu, od rána počúvam live in bratislava :slight_smile:
21. júl 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caftee DEpechaaacky.. :slight_smile: Prajem uuspesny tyzden.. :wink:
21. júl 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ako sa kopíruje ten link - našla som tú stránku. len ju sem neviem dostať- som maximálne technický antitalent
21. júl 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už som asi na to prišla :slight_smile: :slight_smile:
21. júl 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šikulka :slight_smile:. Si zlatá, idem čítať
21. júl 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tu som sa dozvedela toľko nových inf. o DM aj z ich súkromného života - super stránka
21. júl 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. júl 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, z ktorého albumu je táto pesnička? Prvýkrát ju počujem a strašne sa mi páči.Počúvam ju stále dookola
21. júl 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horallka - bolo to na singli "SUffer well" :wink:..na albume "normalnom" to nevyslo :slight_smile:
21. júl 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julova dik
21. júl 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
depešáčky, kde ste?
22. júl 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako nam to tu zamrrza.. :sunglasses:
22. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Depešáčky, kde ste?
22. júl 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
máme viac príspevkov ako metalistky- vau :slight_smile:
22. júl 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa vsetky kocky vyparili???
22. júl 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
netuším - kde sú tie zaryté depešáčky
22. júl 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu som, vravím, že som v nemocnici a pripájam sa len občas :slight_smile:. Ale dm počúvam stále :slight_smile:. Kedy bude ten nový album? Sa mi vidí že na jar, však. Že by sme na koncert potom zobrali aj malú :slight_smile:?
23. júl 2008 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blov - veru tusim okolo februara, marca? juuuj...uz aby to bolo :grinning:...a ked bude koncert, tak to som zvedava, ci by to uz mala zvladla nasa :stuck_out_tongue_closed_eyes:...pripadne tato bdue varovat a mamina sa pojde riadne vysantit :slight_smile: :grinning:

a vsetko najlepsie Martinovi k dnesnym narodeninam :dizzy_face: :dizzy_face: ...a teda aj sama sebe si...prajem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
hlavne nech je Mart zdravy, konecne stastny a nech mu to este dllllho tak skvele pise, komponuje a spieva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. júl 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julova,
a ja že gratuluješ môjmu Martinovi k narodeninám - he, a potom mi došlo, že Goremu. Môj syn má rovnaké iniciálky ako on - MG - ak nerátam to jeho Lee medzi menami- chi. A to som pôvodne chcela dať meno David- ale neprešlo mi to v rodine. Ale ďaleko od DM som neušla, tak som si presadila aspoň Martina. A ak by bol druhý syn - tak už určite David.A koľkže rôčkov to už má náš Martinko Lee Gore?
24. júl 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
47 sa mi vidí horallka, už je to pomaly pán v rokoch :grinning:. Keď si predstavím, akí to boli ušiaci, keď som ich začala počúvať... bože ale to letí.
24. júl 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
blovitc120, máš pravdu, aj mne sa zdá že to akosi rýchlo uletelo. Veď ešte nedávno to boli takí fešní mladíci a človek sa ani nenazdal a už to budú pomaly päťdesiatnici. No veď ani my už nie sme šestnásky - chi.
A počúvať ich hudbu budem pokiaľ existujem - nič na tom nezmení ani fakt, že prešli rôznymi osobnostnými a hudobnými zmenami. DM je proste DM, legenda, akej tu ešte nebolo. Dobre som kdesi čítala, a musím len súhlasiť- že metalových skupín je veľa, ale Depeche Mode je len jeden- originál.
24. júl 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, tak, presne. Ja ich budem počúvať aj ako stará šediva babička :slight_smile:
24. júl 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plne suuhlasim s vami..cavte kocky.. :wink: v sobotu v noci ideme na dva tyzdne do Chorvatska a sa tesim ako nam budu robit spolocnost na ceste autom.. :slight_smile:
24. júl 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sisidl,
ty vyzeráš na tej fotke ako Davidova tretia žena Jennifer. Som si istá, že keby nermal ju- určite by pokukoval po tebe.
24. júl 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej sisidl, ty sa máš, aj ja by som šla do Chorvátska na 2 týždne... Tak si to uži :slight_smile:
24. júl 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeem..horalka daj Davidovu adresu,idem ho navstivit,mozno si ma pomyli :grinning:
blovitc,pod zoberiem ta.. :wink:
24. júl 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisidl hned bysom sla... ale kukni na moje tt a navyse som v tej hlupej nemocnici :frowning2:
24. júl 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sisidl,
býva niekde v New Yorku alebo Los Angeles? Ani to neviem
Ale skrátka je z neho veľký Američan
24. júl 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok