• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depešáčky. Nájdu sa tu také?

12. decembra 2013 
No ved tam sa niekde opytam.. :grinning: to nebude probleem :grinning:
24. júl 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blovitc..ved do vtedy sa vratime :grinning: a z nemocnice ta unesieme.. :wink:
24. júl 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
depesacky, halo, kde ste sa podeli?
25. júl 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka ahoj..dnes som este tu ..a potom az za dva tyzdne..ako sa mas? :slight_smile:
25. júl 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj sisidl,
a kam sa chystáte na dovolenku? Idete aj so všetkými ratolesťami? A to máte dovjičky? Možno tam niekde vo svete stretnete aj Gahana- možno bude tiež na dovolenke.
My dovolenku tohto leta nechystáme- až na budúci rok, keď malý trochu podrastie.
Ahojky
Metalistky nás predbehli s príspevkami. Sú asi viac aktívne.
25. júl 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chystame sa do Chorvatska.Ideme vsetci 5.Mame dvojicky,uz budu mat pomalicky 8 rokov.No si mi nasadila chrobaka do hlavy,mozno tam bude oproti mne niekde plavat David a ja sa momente utopim,no zajtra si idem pre istotu kupit koleso a rukaviky na plavanie :grinning: ..
25. júl 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisidl, beriem ta za slovo, cakam v nemocke :slight_smile:
25. júl 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale sisidl, to plavanie hadam zvladnes aj bez kolesa a rukavnikov. Ale bolo by to zaujimave, keby tak plava oproti tebe- ja by som si vyskocila z mora aj z vlastnej koze, kebyze sa mi nieco take stane.
Tak si to tam uzite. My sme boli naposledy na dovolenke v Chorvatsku v r. 2004 - ach, to už je tak dávno- ešte malý nebol na svete. A o rok chceme ísť aj s ním- ale do Grecka.
25. júl 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak babulky..sa s vami lucim a keby som ich stretla budem ich od vas pozdravovat..julova ,poviem Martinovi ze mu boztek posielas :grinning: (inak,oni urcite chodia do Chorvatska :grinning: )..no ale keby nahodou..tak sa tu mavajte kraasne..papa :sunglasses:
26. júl 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.depechemode.sk/forum/viewthread/235/

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. aug 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloooooooooooooooo!

:grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak nezosaliem, tak bude dobre :grinning: :grinning: :grinning:

certi - dame si tam spicha? :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam ti dohodit rande s mojim? :grinning:
4. aug 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaale neee...on si da pivo za zeton s mojim a my sa vysantime :grinning:
4. aug 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hurááá :grinning:
4. aug 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blov :grinning: :grinning: :grinning:...tak chystaj transparent..."Modry konik vita DM na Slovenskuuuu" :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niečo ako Blue Horse welcomes DM to Slovakia :slight_smile:?
4. aug 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blov - presneee :grinning:...boze - ja to hadam do maja nevydrzim...zasa sa mi vracaju tie pocity z 2006-teho...je to supeeer...a ked uz budem mat doma listok...no moje nervy :grinning:
4. aug 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túto tému som si všimla až teraz, depešáčky mamičky :grinning: fantázia :grinning: a že koncert v 2009, suuupeeeeer!!! :sunglasses:
4. aug 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, spomínam na 2006. Do Prahy som lístok nezohnala, ale ten do BA som každý deň kontrolovala, či mám :slight_smile:. Už aby bolo. Inak už 3. deň v nemocnici pozerám len dvd z koncertov :slight_smile:
4. aug 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blov :grinning:...tak aspon je to tam ako tak znesitelne :wink:...ja som este v den porodu pocuvala DM tesne pred porodom...aj Terezke som pustila...mala som planovalu sekciu a kym mi kvapkali posledne predoperacne atb na cakacke, tak som mala v usiach DM :zipper_mouth: :grinning: :wink:

buduci rok bude Praha az po Blave...ale BA v 2006 mala aj od cechov fanusikov ovela lepsi ohlas ako Praha :wink:...tak hlavne ze si bola na tom spravnom koncerte :grinning:
4. aug 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, neviem ako by som to tu vydržala :frowning2:. Aj ja malej púšťam do bruška dm :slight_smile:. A tiež som počula, že BA bola lepšia, v každom pripade sa chystám znova na oba :slight_smile:. Hlavne sme mali lepšie to, že bol jún, nie január, takže nebolo treba mať starosti o bundy a hlavne to bolo na čerstvom vzduchu, v hale sa vždy bojím, že čo ak preboha odpadnem a prídem o koncert :astonished:
4. aug 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Koncert 2006 som prepásla- joj aká hanba, ja taká depešáčka, až sa to hanbím napísať, že som si nechala ujsť takú príležitosť, ale teraz si už nenechám- v máji 2009 bude mať malý rok a to už vydrží jednu noc a deň bezo mňa. Len sa budem musieť s niekým spojiť, tu v MT nemám žiadnu kamošku ani známeho takého zarytého depešáka, čoby šiel so mnou.
6. aug 2008 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte depechaacky//som spat po dvoj tyzdnovom pobyte na slniecku a tu je zimaaaa..nestretla som ziadneho fesaka z DM.. :confounded: ale bolo super.. :slight_smile:
8. aug 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sisidl, ty si už doma z Chorvátska a ja stále v nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Mala si ma predsa len zobrať so sebou :slight_smile:.
9. aug 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj blovitc..veru uz sme doma ubehlo to velmi rychlo..no ved som ti vravela ze pod.. :grinning: .. a co ty v tej nemocnici??do kedy budes?
9. aug 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte..no kde ste vsetky??uz mate listky na koncert?
27. okt 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To poznate? Gulali sa gulali metalisti z vrsku narazili na depeche rozbili si drzku. :grinning:
27. okt 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
až teraz som objavila túto tému. ak môžem rada by som sa pridala. a: lístky už mááááám. :sunglasses:
12. dec 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok