Depešáčky. Nájdu sa tu také?

horallka
16. júl 2008

Práve som natrafila na tému Metalové fanúšičky a to ma podnietilo k vytvoreniu novej témy- Depešáčky. Táto diskusia ale nebude namierená proti metalistkám - budeme tu výlučne rozoberať len všetko o našej milovanej skupine Depeche Mode - o ich minulosti, prítomnosti a budúcnosti, všetko čo súvisí s touto kapelou. Tak ja začnem ako prvá. Voľakedy som bola nenormálne zbláznená do Davida Gahana- už ma to samozrejme prešlo, ale ešte vždy žeriem túto skupinku. Sú super

sisidl
24. júl 2008

No ved tam sa niekde opytam.. 😀 to nebude probleem 😀

sisidl
24. júl 2008

blovitc..ved do vtedy sa vratime 😀 a z nemocnice ta unesieme.. 😉

horallka
autor
25. júl 2008

depesacky, halo, kde ste sa podeli?

sisidl
25. júl 2008

horalka ahoj..dnes som este tu ..a potom az za dva tyzdne..ako sa mas? 🙂

horallka
autor
25. júl 2008

ahoj sisidl,
a kam sa chystáte na dovolenku? Idete aj so všetkými ratolesťami? A to máte dovjičky? Možno tam niekde vo svete stretnete aj Gahana- možno bude tiež na dovolenke.
My dovolenku tohto leta nechystáme- až na budúci rok, keď malý trochu podrastie.
Ahojky
Metalistky nás predbehli s príspevkami. Sú asi viac aktívne.

sisidl
25. júl 2008

Chystame sa do Chorvatska.Ideme vsetci 5.Mame dvojicky,uz budu mat pomalicky 8 rokov.No si mi nasadila chrobaka do hlavy,mozno tam bude oproti mne niekde plavat David a ja sa momente utopim,no zajtra si idem pre istotu kupit koleso a rukaviky na plavanie 😀 ..

blovitc120
25. júl 2008

sisidl, beriem ta za slovo, cakam v nemocke 🙂

horallka
autor
25. júl 2008

ale sisidl, to plavanie hadam zvladnes aj bez kolesa a rukavnikov. Ale bolo by to zaujimave, keby tak plava oproti tebe- ja by som si vyskocila z mora aj z vlastnej koze, kebyze sa mi nieco take stane.
Tak si to tam uzite. My sme boli naposledy na dovolenke v Chorvatsku v r. 2004 - ach, to už je tak dávno- ešte malý nebol na svete. A o rok chceme ísť aj s ním- ale do Grecka.

sisidl
26. júl 2008

Tak babulky..sa s vami lucim a keby som ich stretla budem ich od vas pozdravovat..julova ,poviem Martinovi ze mu boztek posielas 😀 (inak,oni urcite chodia do Chorvatska 😀 )..no ale keby nahodou..tak sa tu mavajte kraasne..papa 😎

julova
4. aug 2008

http://www.depechemode.sk/forum/viewthread/235/

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

julova
4. aug 2008

Haloooooooooooooooo!

😀 😀

certica
4. aug 2008

😀

julova
4. aug 2008

ak nezosaliem, tak bude dobre 😀 😀 😀

certi - dame si tam spicha? 😀 😀

certica
4. aug 2008

mam ti dohodit rande s mojim? 😀

julova
4. aug 2008

aaaaale neee...on si da pivo za zeton s mojim a my sa vysantime 😀

blovitc120
4. aug 2008

Hurááá 😀

julova
4. aug 2008

blov 😀 😀 😀...tak chystaj transparent..."Modry konik vita DM na Slovenskuuuu" 😀 😀

blovitc120
4. aug 2008

Niečo ako Blue Horse welcomes DM to Slovakia 🙂?

julova
4. aug 2008

blov - presneee 😀...boze - ja to hadam do maja nevydrzim...zasa sa mi vracaju tie pocity z 2006-teho...je to supeeer...a ked uz budem mat doma listok...no moje nervy 😀

fitny
4. aug 2008

túto tému som si všimla až teraz, depešáčky mamičky 😀 fantázia 😀 a že koncert v 2009, suuupeeeeer!!! 😎

blovitc120
4. aug 2008

Veru, spomínam na 2006. Do Prahy som lístok nezohnala, ale ten do BA som každý deň kontrolovala, či mám 🙂. Už aby bolo. Inak už 3. deň v nemocnici pozerám len dvd z koncertov 🙂

julova
4. aug 2008

blov 😀...tak aspon je to tam ako tak znesitelne 😉...ja som este v den porodu pocuvala DM tesne pred porodom...aj Terezke som pustila...mala som planovalu sekciu a kym mi kvapkali posledne predoperacne atb na cakacke, tak som mala v usiach DM 🤐 😀 😉

buduci rok bude Praha az po Blave...ale BA v 2006 mala aj od cechov fanusikov ovela lepsi ohlas ako Praha 😉...tak hlavne ze si bola na tom spravnom koncerte 😀

blovitc120
4. aug 2008

Veru, neviem ako by som to tu vydržala ☹. Aj ja malej púšťam do bruška dm 🙂. A tiež som počula, že BA bola lepšia, v každom pripade sa chystám znova na oba 🙂. Hlavne sme mali lepšie to, že bol jún, nie január, takže nebolo treba mať starosti o bundy a hlavne to bolo na čerstvom vzduchu, v hale sa vždy bojím, že čo ak preboha odpadnem a prídem o koncert 😲

horallka
autor
6. aug 2008

Koncert 2006 som prepásla- joj aká hanba, ja taká depešáčka, až sa to hanbím napísať, že som si nechala ujsť takú príležitosť, ale teraz si už nenechám- v máji 2009 bude mať malý rok a to už vydrží jednu noc a deň bezo mňa. Len sa budem musieť s niekým spojiť, tu v MT nemám žiadnu kamošku ani známeho takého zarytého depešáka, čoby šiel so mnou.

sisidl
8. aug 2008

Ahooojte depechaacky//som spat po dvoj tyzdnovom pobyte na slniecku a tu je zimaaaa..nestretla som ziadneho fesaka z DM.. 😖 ale bolo super.. 🙂

blovitc120
9. aug 2008

Ahoj sisidl, ty si už doma z Chorvátska a ja stále v nemocnici 😝. Mala si ma predsa len zobrať so sebou 🙂.

sisidl
9. aug 2008

Ahoj blovitc..veru uz sme doma ubehlo to velmi rychlo..no ved som ti vravela ze pod.. 😀 .. a co ty v tej nemocnici??do kedy budes?

sisidl
27. okt 2008

AHojte..no kde ste vsetky??uz mate listky na koncert?

emily333
27. okt 2008

To poznate? Gulali sa gulali metalisti z vrsku narazili na depeche rozbili si drzku. 😀

angua27
12. dec 2008

ahojte,
až teraz som objavila túto tému. ak môžem rada by som sa pridala. a: lístky už mááááám. 😎