Depešáčky. Nájdu sa tu také?

horallka
16. júl 2008

Práve som natrafila na tému Metalové fanúšičky a to ma podnietilo k vytvoreniu novej témy- Depešáčky. Táto diskusia ale nebude namierená proti metalistkám - budeme tu výlučne rozoberať len všetko o našej milovanej skupine Depeche Mode - o ich minulosti, prítomnosti a budúcnosti, všetko čo súvisí s touto kapelou. Tak ja začnem ako prvá. Voľakedy som bola nenormálne zbláznená do Davida Gahana- už ma to samozrejme prešlo, ale ešte vždy žeriem túto skupinku. Sú super

horallka
autor
16. júl 2008

najviac leteli Gahan a Gore

zuzitka
16. júl 2008
zuzitka
16. júl 2008

shake the disease

https://www.youtube.com/watch?v=caB9aVh_Exc

a ten tancek nema chybu 😎 😎 😝

blovitc120
17. júl 2008

Jeeej, skvelá téma, pridávam sa, u mňa srdcová záležitosť už 20 rokov, doma ani nič iné nepočúvame, aj malej do bruška ich stále púšťam 🙂. Ja som Davidovi aj tie drogy odpustila, je to svinstvo, ale nikdy nemôžeme vedieť, kam by sme my padli sme takým tlakom slávy... Môžem si povedať, že nikdy by som to nebrala, ale neviem sa vžiť do ich situácie. Ja som sa skôr bála o Davida, že sa predávkuje a zomrie a už nič nenaspieva, pretože ja zbožňujem jeho farbu hlasu a spôsob, akým spieva.
A k tým pesničkam, mám vymenovať celú diskografiu 🙂? Ja čo počúvam, to mám v tej chvíli najobľúbenejšie. Violator bude vždy kdesi na vrchu, hlavne Policy of truth, Clean ale aj staré veci, mne sa páči aj See you, Photografic. Blasphemous rumours. Už nejdem vymenovavať, lebo by som sa rozpísala, mám rada všetko. Aj Davidove solovky, na Hourglass nedám dopustiť. No najradsej zo všetkého počúvam koncerty, tých mám peknú kopu. Má to svoju atmosféru. Samozrejme aj na všetky chodím 🙂

julova
17. júl 2008

kto by to bol povedal ,ze na konovi sa aj takato tema objavi 😀...tak sa hlasim do klubu - s kultom DM zijem uz asi 17 rokov 😎
ak by ste chceli vediet, ako som prezivala koncert v BA, mozte si precitat tu 🙂

http://zuskinblog.blogspot.com/

a co sa tyka DM - tak ako u blovitc..ine snad ani nehra a Terezka uz od bruska bola "krmena" depešom 😀...este 2 tyzdne pred porodom som bola na DJ - sete Fletcha v PKO a mala som pocit, ze s bruskom som vacsia atrakcia ako bol on 😕 😅 😀

Dave a drogy - hm...chvalabohu, ze to zvladol a je "cisty"...hoci tie jeho vykony v drogovom "obdobi" boli genialne....ale nesudim ho...som rada, ze je z toho von 😉...precitajte si jeho "spoved"

http://www.depechemode.sk/clanky/zapis/slzy-v-m...
http://www.depechemode.sk/clanky/zapis/dave-gah...

tieto clanky stoja za precitanie...

a oblubene piesne? tych sa vzdavam, bolo by ich veeeeeela...tak ale par - a hlavne live verzie v podani Martina Goreho....Home, Leave In Silence, Shake the Disease...a duo s Daveom Goodnight lovers....notoricky zname Somebody...

Precious, Suffer Well...novy Daveov album Hourglass je dost dooobryyy 😉

a este 6 dni a spolu s Martom oslavim narodeniny...to je kazdy rok taaak dobry pocit 😵...no...ale ja budem mat o 15 menej ako on 😀

certica
17. júl 2008

asi sem pozvem a prihlasim na pokec moju drahu polovicku 😀

julova
17. júl 2008

Peti - a to Ta este "nenakazil"? 😕 😀 😀

certica
17. júl 2008

uspesne sa branim 😀 , ale snazi sa o to pri vikosovi 😅 , uz aj on pozna nejake a minule v aute, ze tati, pusti "depeš" 😀
zas na svoju obranu musim povedat, ze na zakladke som ich jedno obdobie zrala aj ja, dokonca v ciernom som chodila, vystrihovala som z nemeckeho brava clanky a fotky 😀 , ale to bol este stary DM, tieto novoty uz nemusim

julova
17. júl 2008

Peti - sa zapocuvaj a zistis, ze aj novoty su genialne 😎 😀 ...Vikos nabera dobryyy smer 😀 😉

certica
17. júl 2008

zuzi, viki pocuva vsetko mozne a nemozne, ovlada aj anglicke nazvy roznych pesniciek (sa vzdy rehocem nad tou vyslovnostou 😀 ) aj to, pod akym cislom su na CD 😎

paska
17. júl 2008

jeeeeeej 🙂 volakedy som bola aktivna depešáčka 😀 teraz už len ked sa podari hodim kazetu do magiču 😀

certica
17. júl 2008

pasula nazdar 😀
ja som kazety tod minule vyhadzovala s takou nostalgiou do kontajnera, sme mali este kopu - take ze: kylie minogue, madonna, roxette, new kids, sandra... 😀

certica
17. júl 2008

cul si aktivna na inom fronte 😀

julova
17. júl 2008

paska - ta hadz pasku do magicu castejsie 😀

Peti - joooooj 😀...tak ja som si z nostalgie hentake aj na CD kupila a mam niekde doma v krabici 😀

a Vikos sa teda nezdaa...ze ho zdravim...dobry je, chalanisko 😎 😉

paska
17. júl 2008

😀 čerti take skvosty vyhadzuješ? ja som nevyhodila ani jednu raz budem vnučatam pušťať 😀

sisidl
17. júl 2008
https://www.youtube.com/watch?v=kM5T1e68K7g


dnes rano som pocuvala toto.. 😉
my ideme v septembry na svadbu kamaratovy ktory miluje Depeche a skvele ich vie napodobnit a robil u nas na dedine v takom podniku koncerty a spieval ich pesnicky..no je super,vzdy bola velka sranda..on dokonca vie napodobnit tie Davidove pohyby..nohami aj rukami..tak sa tesim co nam predvedie na svadbe,lebo uz sme ho dlho nevideli bo teraz zije v Irsku..
Ja milujem vsetky ich pesnicky,naozaj vsetky..

certica
17. júl 2008

chalanisko este spi, I don´t understand 😕 😀
tie moje skvosty uz teraz mali zvuk jak hovado, niektore uz preskakovali, dokrcene 😀

sisidl
17. júl 2008

NO a PRi tomto som v deliriu 😀

https://www.youtube.com/watch?v=ajSVQ4QyEhA
certica
17. júl 2008

ked poviem dnes MM, ze som si pisala s depesackami, tak skape 😀

sisidl
17. júl 2008

Ho pozdravuj CERTICA 😀

sisidl
17. júl 2008

Ja som mala tiez kazety ,ale pozhanala som si CD aj nejake DVD a to maju nase deti pozrete a popocuvane x kraat..a teraz v lete ukazujem na obdiv to moje tetovanie na nohe ,co ma Dave na hrudi tu taku"trojku".. ja ich mozem od rana do noci.. 😀 😀

certica
17. júl 2008

ok, vecer ho sem mozno dovleciem 😀

julova
17. júl 2008

sisidl - pri Precious mi je vzdy smutno 😢

sisidl
17. júl 2008

julova- nebud smutna..ved to je naadherna pesnicka.. 😉

julova
17. júl 2008

z toho textu...nadherna je - o tom potom...ale podla mna, ked ju Mart spieva, tak zakazdym citi bolest a utrpenie ☹

Peti - tak nakuknem, ci sa nechal dovliect 😀

julova
17. júl 2008

sisi - mali sme ju aj pri obrade ako treti song, ked sme odchadzali zo svadobnej siene 😀...k drahemu ma viedli moji bratia pri "Oh, my love" a prstienky a prva pusa boli pri Somebody 😀 😉

sisidl
17. júl 2008

Julova..no pozrela som si aj tie videjka co tam mas ..no chlpy mi stali vsade,aj kde ich nemaam.. 😀 😝

sisidl
17. júl 2008

perfektne..este ti mohli pripravit take prekvapko ze by ti prisli o pol noci zaspievat osobne..nie??juuuj to by bolo.. 😲 😀