Depešáčky. Nájdu sa tu také?

horallka
16. júl 2008

Práve som natrafila na tému Metalové fanúšičky a to ma podnietilo k vytvoreniu novej témy- Depešáčky. Táto diskusia ale nebude namierená proti metalistkám - budeme tu výlučne rozoberať len všetko o našej milovanej skupine Depeche Mode - o ich minulosti, prítomnosti a budúcnosti, všetko čo súvisí s touto kapelou. Tak ja začnem ako prvá. Voľakedy som bola nenormálne zbláznená do Davida Gahana- už ma to samozrejme prešlo, ale ešte vždy žeriem túto skupinku. Sú super

julova
17. júl 2008

sisi - no to verim 😀...ked vyslo DVD-cko Live In Milan, tak dovidenia 😀...muz v praci, ja volno, tma-temno v izbe a zas a znova som prezivala koncert...a o live 2CD z Bratislavy ani nehovorim...to som pripocuvani zakazdym na Interi 🙂

julova
17. júl 2008

sisi - no to by bolo....jaaaaaj - stacil by Martin len tak na spanielke keby zabrnkal 😀 😉...ale zasa co by to bolo bez Flesha a jeho mavania rukami - ten hadam tlieska a mava viac ako hra 😀...ale je to neoddelitelna "figurka" DM 😉

blovitc120
17. júl 2008

Pravda julova, zabudla som na to duo Goodnight lovers 🙂, to je naozaj skvelé. A dm stránky tiež navštevujem pravidelne. Práve som si spomenula na svoj pubertálny vzhľad, samozrejme celá v čiernom, mama vravela, že som umrimara 🙂. Nechty čierne (vraj ako keby ma kladivom udreli po nich 😀) a samozrejme som nosila odznaky, mama mi povedala, že vyzerám ako sovietsky súdruh generál s metalmi a vyznamenaniami 😀, lebo som ich mala snáď 20 🙂. Profesorka slovenčiny bola zo mňa hotová, že ako môžem mať jednotky s takým výzorom 🙂

sisidl
17. júl 2008

ja som tiez strasne chcela ist,najprv ked boli v Prahe v january a potom sme si to s partiou rozmysleli ked sme sa dozvedeli ze pridu do BA,no ale to som este nevedela ze som tehotna no a v lete uz ked bol koncert tak som bola ako tank,tak som nemala odvahu..no ,ale mrzi ma to dodnes..ale uz dalsie babo neplanujeme,tak urcite sa tam dostanem ako nahle budu niekde blizsie.. 🙂

julova
17. júl 2008

blovitz - jaaaaj znamky a vyzor....strasne ako to profacky davali dokopy 😀...aj nasa slovencinarka nechapala..a pisomnu maturitu som mala naj a pochvalila ma pred celou tridou, hoci si neodpustila "zuzana, nato ze ste si vybrali temu "Humor je solou zivota" bola Vasa praca dost temna ...ale vyborna, samozrejme za jedna" 😵 😀

sisidl
17. júl 2008

blovitc120 😀 😀

julova
17. júl 2008

sisi - no po tom co bolo v BA a ako si to chalani uzivali podla mna k nam na "vychod" este pridu...neviem...nejak verim tomu, ze pri dalsom turne bude na zozname opat aj BA 🙂

julova
17. júl 2008

a skoda, ze si sa neodvazila...aj ked chapem tvoje obavy...ale videla som tam jednu tehulku a podla bruska nemala daleko do porodu 😅 😀....a tiez mi nebolo vsetko jedno, ked som sa gulila na Fleshov DJ-set, ale bolo to supeeeer 😀

sisidl
17. júl 2008

ja si to este vynahradiim 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Ehbrq52fYSQ


dalsia jedna z nadhernych..ale to by som sem dala fakt cely zoznam..

sisidl
17. júl 2008

a somebody som dala uz minule do temi najromantickejsia piesen.. 😉

julova
17. júl 2008

Somebody aj bola onoho casu vyhlasena za najintimnejsiu piesen...ved sa tam Mart cely odovzdal a dal nahliadnut uuuplne do svojho sveta 🙂...niektori ju uz mozu mat za odrhovacku...ale je fakt nadherna...

julova
17. júl 2008

sisi - na najblizsom konceret pojdeme s transparentom "Modry konik zdravi Depeche Mode" 😀 😀

sisidl
17. júl 2008

😀 😀 noo,dobry naapad.. 😀 😀

sisidl
17. júl 2008

idem s malou von,po obede ked ju dam spat nakuknem..zatial Ahojteee 😀

blovitc120
17. júl 2008

Ja sa tiež teším na ďalší koncert, isto prídu aj sem a ak nie, praha alebo viedeň to istí 🙂. Môj drahý minule zahlásil, prečo aj my nejdeme na taký veľký koncert, kde sa nahráva aj dvd, takže nabudúce ideme na taký a budem vám všetkým kyvat odtiaľ 😀,

mirko06
17. júl 2008

tak ja oneskorene, naj piesen pre mna: Never Let Me Down Again

blovitc120
17. júl 2008

Ma práve napadlo, keď som mala 15, moja mamina mala narodeniny, tak som jej v Rock FM dala zahrať, samozrejme čo iné ako DM aj s venovaním. Sa jej v robote kolegyne chechtali 😀. Celá rodina musela počúvať moju hudbu 🙂

zuzitka
17. júl 2008

sisidl ... by som rada videla to tvoje tetovanie 😅 😅 daj foto a hod link do temy Tetovanie....
😀 😀
.... lebo neviem, co ma Dave na hrudi 😝 😝

sisidl
17. júl 2008

no,on tam ma toho dost,ale jeden znak mame rovnaky,aj ked ja ho mam trosku inak spraveny,ale vyznam je ten isty.. 😉

sisidl
17. júl 2008

Vlozila som si na chvilu do albumu foto tetovania 🙂

sisidl
17. júl 2008

No kde ste vsetky???

blovitc120
17. júl 2008

Počúvame asi všetky DM 🙂. Teda aspoň ja 🙂

melory
17. júl 2008

tak to je dobre, moj stary kotucak...kamoska ...cierne handry...baretka...odznaky...poznam. poznam...dokonca si spominam ako veeeeelmi dobre som chcela zatancovat na disko, ked ich hrali a poznate ako sa naraza noha do nohy pri tom??? tak som si ju podrazila a spadla na zem...

sisidl
17. júl 2008

blovitc..ja ho mam tiez zapnuty 😎

julova
17. júl 2008

blov - jak inak 😀...a scrapujem pri tom...to je naaaval inspiracie jedna radost - pri takej muzike 😉

horallka
autor
17. júl 2008

Včera som zablúdila na jednu stránku cez Google,kde som sa dozvedela veľa nových infošiek o Davidových "ženách" a dokonca som konečne videla, ako vyzerá jeho teraz už 20-ročný syn Jack. Naposledy som ho "videla" na obrázku, kde ho David drží na rukách ako malé bábatko a odvtedy nič.

blovitc120
18. júl 2008

Si mohla hodiť link horallka, mne sa teraz obmedzene googluje, lebo mám internet len v mobile, keďže som v nemocnici. A o Davidovi si vždy rada niečo prečítam 🙂 a zabijem nudu.

gangulienka
20. júl 2008

ja som sa sice pridala do temy " metalistiek " ale depeche tiez mozem 😉

blovitc120
20. júl 2008

Ešte že tak gangulienka 🙂

horallka
autor
20. júl 2008

dobre, skúsim pohľadať, blovitc, ale pravdu povediac, ešte som nikdy nehádzala žiaden link,takže neviem, či mi to pôjde.