Depešáčky. Nájdu sa tu také?

horallka
16. júl 2008

Práve som natrafila na tému Metalové fanúšičky a to ma podnietilo k vytvoreniu novej témy- Depešáčky. Táto diskusia ale nebude namierená proti metalistkám - budeme tu výlučne rozoberať len všetko o našej milovanej skupine Depeche Mode - o ich minulosti, prítomnosti a budúcnosti, všetko čo súvisí s touto kapelou. Tak ja začnem ako prvá. Voľakedy som bola nenormálne zbláznená do Davida Gahana- už ma to samozrejme prešlo, ale ešte vždy žeriem túto skupinku. Sú super

blovitc120
21. júl 2008

Jasné že pôjde, však si nejaký technik 🙂. Iba skopíruješ tú linku sem. Už by som šla na nejaký koncert, takú mám dnes náladu, od rána počúvam live in bratislava 🙂

sisidl
21. júl 2008

Caftee DEpechaaacky.. 🙂 Prajem uuspesny tyzden.. 😉

horallka
autor
21. júl 2008

baby, ako sa kopíruje ten link - našla som tú stránku. len ju sem neviem dostať- som maximálne technický antitalent

horallka
autor
21. júl 2008

už som asi na to prišla 🙂 🙂

blovitc120
21. júl 2008

Šikulka 🙂. Si zlatá, idem čítať

horallka
autor
21. júl 2008

Tu som sa dozvedela toľko nových inf. o DM aj z ich súkromného života - super stránka

horallka
autor
21. júl 2008

baby, z ktorého albumu je táto pesnička? Prvýkrát ju počujem a strašne sa mi páči.Počúvam ju stále dookola

julova
21. júl 2008

horallka - bolo to na singli "SUffer well" 😉..na albume "normalnom" to nevyslo 🙂

horallka
autor
21. júl 2008

julova dik

horallka
autor
22. júl 2008

depešáčky, kde ste?

sisidl
22. júl 2008

nejako nam to tu zamrrza.. 😎

horallka
autor
22. júl 2008

Depešáčky, kde ste?

horallka
autor
22. júl 2008

máme viac príspevkov ako metalistky- vau 🙂

sisidl
22. júl 2008

kde sa vsetky kocky vyparili???

horallka
autor
22. júl 2008

netuším - kde sú tie zaryté depešáčky

blovitc120
23. júl 2008

Tu som, vravím, že som v nemocnici a pripájam sa len občas 🙂. Ale dm počúvam stále 🙂. Kedy bude ten nový album? Sa mi vidí že na jar, však. Že by sme na koncert potom zobrali aj malú 🙂?

julova
23. júl 2008

blov - veru tusim okolo februara, marca? juuuj...uz aby to bolo 😀...a ked bude koncert, tak to som zvedava, ci by to uz mala zvladla nasa 😝...pripadne tato bdue varovat a mamina sa pojde riadne vysantit 🙂 😀

a vsetko najlepsie Martinovi k dnesnym narodeninam 😵 😵 ...a teda aj sama sebe si...prajem 😝 😀 😉
hlavne nech je Mart zdravy, konecne stastny a nech mu to este dllllho tak skvele pise, komponuje a spieva 😝 😀

horallka
autor
24. júl 2008

julova,
a ja že gratuluješ môjmu Martinovi k narodeninám - he, a potom mi došlo, že Goremu. Môj syn má rovnaké iniciálky ako on - MG - ak nerátam to jeho Lee medzi menami- chi. A to som pôvodne chcela dať meno David- ale neprešlo mi to v rodine. Ale ďaleko od DM som neušla, tak som si presadila aspoň Martina. A ak by bol druhý syn - tak už určite David.A koľkže rôčkov to už má náš Martinko Lee Gore?

blovitc120
24. júl 2008

47 sa mi vidí horallka, už je to pomaly pán v rokoch 😀. Keď si predstavím, akí to boli ušiaci, keď som ich začala počúvať... bože ale to letí.

horallka
autor
24. júl 2008

blovitc120, máš pravdu, aj mne sa zdá že to akosi rýchlo uletelo. Veď ešte nedávno to boli takí fešní mladíci a človek sa ani nenazdal a už to budú pomaly päťdesiatnici. No veď ani my už nie sme šestnásky - chi.
A počúvať ich hudbu budem pokiaľ existujem - nič na tom nezmení ani fakt, že prešli rôznymi osobnostnými a hudobnými zmenami. DM je proste DM, legenda, akej tu ešte nebolo. Dobre som kdesi čítala, a musím len súhlasiť- že metalových skupín je veľa, ale Depeche Mode je len jeden- originál.

blovitc120
24. júl 2008

Tak, tak, presne. Ja ich budem počúvať aj ako stará šediva babička 🙂

sisidl
24. júl 2008

plne suuhlasim s vami..cavte kocky.. 😉 v sobotu v noci ideme na dva tyzdne do Chorvatska a sa tesim ako nam budu robit spolocnost na ceste autom.. 🙂

horallka
autor
24. júl 2008

sisidl,
ty vyzeráš na tej fotke ako Davidova tretia žena Jennifer. Som si istá, že keby nermal ju- určite by pokukoval po tebe.

blovitc120
24. júl 2008

Jej sisidl, ty sa máš, aj ja by som šla do Chorvátska na 2 týždne... Tak si to uži 🙂

sisidl
24. júl 2008

dakujeem..horalka daj Davidovu adresu,idem ho navstivit,mozno si ma pomyli 😀
blovitc,pod zoberiem ta.. 😉

blovitc120
24. júl 2008

sisidl hned bysom sla... ale kukni na moje tt a navyse som v tej hlupej nemocnici ☹

horallka
autor
24. júl 2008

sisidl,
býva niekde v New Yorku alebo Los Angeles? Ani to neviem
Ale skrátka je z neho veľký Američan