Depešáčky. Nájdu sa tu také?

horallka
16. júl 2008

Práve som natrafila na tému Metalové fanúšičky a to ma podnietilo k vytvoreniu novej témy- Depešáčky. Táto diskusia ale nebude namierená proti metalistkám - budeme tu výlučne rozoberať len všetko o našej milovanej skupine Depeche Mode - o ich minulosti, prítomnosti a budúcnosti, všetko čo súvisí s touto kapelou. Tak ja začnem ako prvá. Voľakedy som bola nenormálne zbláznená do Davida Gahana- už ma to samozrejme prešlo, ale ešte vždy žeriem túto skupinku. Sú super

sisidl
16. júl 2008

Ahoj.No ja ich milujem uz od zakladnej skoly a David ..jasnacka..najsamlepsii..

mirko06
16. júl 2008

Tak naši šaleli, lebo inú farbu ako čiernu som v šatníku nemala 🙂
Dokonca aj náš psík sa volal Dave...
stále sa mi páčia chlapci, keď mali koncert v Ba, tak som bola pár dní po pôrode, nemohla som ísť, ale keďže bývam blízko interu, aspoň som ich počula.
Dave je super, ale ja som vždy bola na andyho Fletchera, strašne ma priťahoval, taký, že "mlčiaci elegán"

horallka
autor
16. júl 2008

Ja som mala celú detskú polepenú plagátmi DM, chodila som v čiernom, počúvala DM a nemyslela na nič iné len na Gahana. Naši zo mňa už tiež šaleli. A v siedmej triede, keď som sa do nich zbláznila, som si nahodila na ľavú stranu štrikovanej vesty odznačik s DM a odvážne som chodila po sídlisku, kde bola prevaha metlošov. Raz ma aj naháňali ale ja som sa nedala. Aj odznak mi raz strhli, ale ja som sa nedala. 😉

sisidl
16. júl 2008

Ja mam odznaky este schovane a o tej detskej izbe ani nehovorim..jeden cm nebol volny,vsade sami Depeche mode a ked som isla ku kadernicke a dala som sa ostrihat na Depeche tak mamu skoro porazilo.. ale mam spomienku dozivotnu,pred tromi rokmi som si dala vytetovat na nohu znak ktory ma David na hrudniku.A ciernu mam najradsej do dnes den.Aj ja som chcela ist strasne na koncert,ale bola som par mesiacou pred porodom tak som nemala odvahu..ale kamatati my zavolali z koncertu a pocuvala som cez mobil 😀

lyly
16. júl 2008

jeeej baby tak sa pridavam
stale som chodila v ciernom, doma nic ine nehralo, na stene ruza, plagaty. bola som na nich 2x v prahe a raz v ba. aj ked ma tam skoro uslapali, skoro som sa pridusila, isla som znova a znova. prvyx som sa dostala az skoro dopredu a videla ich uuuuplne zblizka, ale dav ma utlacil 😀
oni su proste uuuuuuzasniiiiii. a stale sa mi zdaju lepsi a lepsi, milujem iiiiich 🙂

monkula
16. júl 2008

ja mám Depeche mode tiež rada, ale na také t odelenie ,ja som metlák, ta si depešák.. som proste príliš mladá, no... 😅 😅 😅
Nie som zarytý fanúšik, ale mám rada ich pesničky..

lyly
16. júl 2008

ja som bola na zakladke skor metalistka 😉 , depes ma chytil az na strednej a uz nepustil

horallka
autor
16. júl 2008

Ani mňa ešte nepustil - zachvíľu budem mať výročie - 20 rokov- čo som sa s nimi spriahla- chi.

sisidl
16. júl 2008

ja mam nejake to 18-te vyrocie..boooze ako ten cas letiiiiiiiiiiiiiii 😉

horallka
autor
16. júl 2008

U mňa to začalo v 7-triede - a potom keď som počula Enjoy Silence- už som bola jasná. Mojím nešťastím ale bolo- že som si vždy vyberala chalanov, ktorí sa podobali na Davida Gahana- a to tak aj dopadlo. No podobali- museli mať tmavé vlasy a tak- aby mi ho pripomínali.Ale moje očakávania veru nesplnili.A v MT bývali zo dvaja chalani, ktorí ako keby mu boli z oka vypadli.

lyly
16. júl 2008

aj u nas v TT ma kopec dvojnikov

horallka
autor
16. júl 2008

Ale tí naši dvojníci ho ešte aj napodobňovali tak sa obliekali a česali ako on.

lyly
16. júl 2008

aj ti nasi. a este tak aj super tancovali. joooj a vlnili zadkom, jooooj presne ako dave

horallka
autor
16. júl 2008

Napodobňovať mohli koľko chceli - ale originál je len jeden. 🙂

monkula
16. júl 2008

aj drogovali ako Dave? 😅 😅 🤐

emogeon
16. júl 2008

depes mozem aj ja,maju dobre pesnicky...
moj brat obsluhoval depesakov v hoteli vo vancouveri ked tam mali koncert,pozvali ho k baru a kecali spolu s gahanom...jáááj 🙂

horallka
autor
16. júl 2008

monkula - možno. Niektorí veru vyzerajú byť takí vyžití. Gahan si to tak trochu u mňa s tými drogami pokašlal - neznášam drogy - pfuuuj.

monkula
16. júl 2008

asi neuniesol slávu, veď koľkí tak skončili... ☹

emogeon
16. júl 2008

vsetci su vyziti ale po tych drogach uz moc dobru muziku nerobili...

horallka
autor
16. júl 2008

Ale už mu je odpustené - zase tvorí a spieva. I keď už nie je ani zďaleka taký fešák ako býval. No ale je to už pomaly pán v rokoch, všakže a aj tie drogy na tej tvári spravili svoje.

monkula
16. júl 2008

neni droga- neni inšpirácia... ako maliar zac v Hrdinoch... 😅 😅

horallka
autor
16. júl 2008

Ale oni dobre tvorili ešte pred drogami

zuzitka
16. júl 2008

a dajte svoj najoblubenejsi song od DM 😎 😎 😎

horallka
autor
16. júl 2008

Ja ich mám v
ZT tých starších See you, obidva Questiony, Little fifteen, Enjoy the Silence, z novších Lilian, Suffer well, Martyr.

monkula
16. júl 2008

Enjoy the Silence
Behind the Wheel
a ten Condemnetion ,či čo to je... 😅

emogeon
16. júl 2008

jaj ale tych je vela
people are people , strange love,ja som dala dve 😝

zuzitka
16. júl 2008
horallka
autor
16. júl 2008

A Shake the Disease,But not tonight

zuzitka
16. júl 2008

na zakladke sme boli 4 naj-kamosky a sme si chalanov z DM rozdelili akoze za "frajerov"..... ja som mala Alana 😀