Desperate Housewives - Zúfalé manželky. Sledujete?

chichotka
18. nov 2009

Dúfam že som vás názvom nasplietla. Ale chcela som sa spýtať či sledujete tento úspešný seriál.

lucia375
7. jan 2011

@vieraj Joj len teraz som to tu kukla tak som to vcera prepásla ale od buduceho tyzdna pozerám, teším sa a dakujem za obsah, aspon budem v obraze. 🙂

vieraj
14. jan 2011

joooj, ja som vcera zaspala, vedela by mi niektora dat link s titulkami na 6. seriu 19. diel? diiiky. 🙂 🙂

buffinko
14. jan 2011

@vieraj IP 🙂

buffinko
14. jan 2011

no tak IP momentálne nefunguje, snáď trošku neskôr...ale písalo mi, že správu odoslalo, keby nie, ozvi sa mi, pošlem znova. 😉

vieraj
15. jan 2011

@buffinko dakujem 🙂 🙂

buffinko
15. jan 2011

@vieraj 🙂

miruska15
27. dec 2011

baby nie su žiadne nove časti? 😒

vieraj
3. jan 2012

@buffinko nemas info o zufalkach? na tom linku od teba nie su nove casti. dakujem.vj

buffinko
4. jan 2012

@miruska15, @vieraj 8.má séria s českými titulkami tu:
https://serialy.kinotip.cz/online-serialy/zoufa...

takže kafíčko do ruky a príjemné chvíle želám 🙂

miruska15
4. jan 2012

@buffinko mne sa to neda načitat ☹ škoda

buffinko
4. jan 2012

@miruska15 škoda 😢
mne to vyhodí info, že existuje porblém s certifikátom zabezpečenia webu, odkliknem pokračovať na web a ide mi to v pohode...

buffinko
4. jan 2012

@miruska15, 8.mička séria je aj na ulozto.cz, môžeš si stiahnuť do svojho počítača

zuzana581
26. jan 2012

Ahojte. Prosím vás, vie mi niekto povedať, prečo má Gabi a Carmen vymenené dcéry? Ja som jednu dobu nepozerávala a teraz nemám potuchy, prečo si vymenili tie dve.

lucia375
26. jan 2012

Úplne na začiatku tejto série prišlo k tomu že istá sestra v porodnici sa na strtelnej posteli priznala ze vymenila novorodencov. A to boli tieto dve dievčatá. Dnesnú čast som nepozerala takze neviem ako sa to vyvýja ďalej. ☹
Hádam som toho veľa nezmeškala.

zuzana581
26. jan 2012

@lucia375 aha, čiže oni na to prišli až neskôr a už si ich potom nemenili, hej?
Dnes bolo o tom, že tá Carmen ide do mexika a tam chce počkať na svojho muža, no a Gabi nechcela, aby odišli, tak zavolala cudzineckú políciu na Carmen, ale tesne pred tým než im otvorila dvere jej to prišlo lúto, lebo videla, ako sa Carmen s tou malou lubia, tak si vymenili role a polícia zbalila vlastne Gabi, ktorú samozrejme potom pustili. No a Carmen potom odišla s tou malou a si poďakovali, že sa starájú o dcéru tej druhej.
Mne to už dávno nešlo do hlavy, lebo nepozerávam to často už nejakú dobu, že tá ich dcéra je úplne iná a až v dnešnom dieli som videla ako sa podobá tá Gabina dcéra na Carmen a opačne a potom na konci si to povedali.

lucia375
26. jan 2012

@zuzana581 Oni na to prišli až v tejto sérii a potom sa ich rodiny navzájom spoznali. Ja v poslednej dobe tiez nejak nestíham sledovať každú časť takže možno mi aj nejaké veci uniknú. 🙂

zuzana581
26. jan 2012

@lucia375 Ďakujem za info. Tak už aspom viem. Neviem si predstaviť, že by sa mi také niečo stalo. To musí byť strašné. A ešte mám jednu otázočku 🙂, ten Mike je prečo na Aljaške?

lucia375
26. jan 2012

@zuzana581 Kôli peniazom, nejak im to nevychádzalo financne, museli opustit aj vilu a odstahovat sa to lacnejšej stvrte. Susan si najprv privyrábala tak ze polonahá upratovala a púštali to cez internet ale to potom padlo, uz neviem prečo, a tak musel Mike ist zarabat na Aljašku a Susan opatruje dieta Lynette.
Inak aj ja dakujem za obsah dnesnej casti. 😉

zuzana581
26. jan 2012

@lucia375 🙂 nemáš za čo. A oni nemali nahodou dieťa?

lucia375
26. jan 2012

@zuzana581 Majú spolu syna. Tú staršiu Susaninu dcéru uz neukazujú, tuším išla niekde študovat a ten malý chodí do školy a kedze Susan uz neučí v škole tak si privyrába tým že opatruje Lynettino dieťa.

zuzana581
26. jan 2012

@lucia375 A neni tá jej dcéra náhodou mrtva? Ja som videla dávno jednu časť, kedy mala mať Suzan a Mike svadbu a tú jej dcéru zabil myslím nejaký chlapec. V tom ako padla na zem skončila tá časť a ďalšiu som už nevidela, tak som bola v tom, že zomrela.

lucia375
27. jan 2012

@zuzana581 Nie je mŕtva, dostala za z toho aj ked bola na tom vážne. Vtedy tam riadil taký nenápadný chalan čo sa kamarátil s Lynetinými synmi a z neho sa vyklul psychopat a vrah žien. V tom seriály sa toho uz tolko stalo, všetko možné, normálne rozmýšlam kde na to tí scénaristi chodia. 😉

zuzana581
27. jan 2012

@lucia375 ja som fakt dlho nepozerala. Ale tak aspom si mi objasnila pár vecí. Mám rada ten seriál. Jáj a ešte som videla, keď nejaký chlapec zamkol v dome tehotnú Lynett. Ona vtedy čakala dvojičky, ale narodila sa len tá dcérka nakoniec, či ako to bolo.

lucia375
27. jan 2012

@zuzana581 No to bol ten úchylák čo ju zavrel, v podstate to bol veľmi citlivý chalan, ktorý mal ťažký život a tak si to riešil takto. Potom jej pomohol aj s porodom. Dvojičky čakala ale ešte počas tehotenstva jedno bábo zomrelo, tak nekoniec z toho bolo len jedno dievčatko.

zuzana581
27. jan 2012

@lucia375 aha, takže ona vlastne vtedy porodila. No tak ti ďakujem za objasnenie 🙂 Inak vo včerajšej čast chcel ten mladý požiadať Bree o ruku, len mu to jeho otec a jedna stará známa Bree skazili a on utiekol z reštiky a Bree ho potom hladala u neho, kde bol aj jeho otec a aj sa jej pýtal, či by povedala áno. Ona neodpovedala a začali sa oni dvaja baviť, tak bohvie, čo z toho bude.

lucia375
27. jan 2012

@zuzana581 Tak dúfam že vo štvrtok sa k tomu dostanem a nezabudnem pozerat ani mi nič do toho nepríde. Lebo niekedy ked len 1 časť vymeskám tak strácam obraz. 🙂

emogeon
27. jan 2012

jááj vyborny serial.. len neprezradzajte 7. seriu 😝

zuzana581
27. jan 2012

@lucia375 no to verím. Ja som vymeškala teda hodne a už som úplne mimo.
@emogeon a toto je ktorá séria o ktorej sme sa bavili? Ja to pozerávam na prima love. Ide to ešte aj niekde inde?

emogeon
27. jan 2012

@zuzana581 ano aj ja na prima love

lucinocka
1. feb 2012

ja uz sledujem 8micku na nete🙂 paradny serial🙂 😵 😵