Desperate Housewives - Zúfalé manželky. Sledujete?

chichotka
18. nov 2009

Dúfam že som vás názvom nasplietla. Ale chcela som sa spýtať či sledujete tento úspešný seriál.

nana77
18. nov 2009

ahojky!
ja ho sledujem a uuuplne zeriem 😀 😀 😀

evuliki
18. nov 2009

Jasneeee,moj oblubeny serial! 😎

vieraj
18. nov 2009

oblubeny,skoda,ze byva tak neskoro. pozeram ho na prime

nana77
19. nov 2009

ja ho tiez pozeram na prime, ale malokedy vydrzim na neho pockat. tak si ho nahravam... uz aj mm som nanho navnadila, tak pozerame spolu 😀

veldinka
19. nov 2009

aj ja ho sledujem s priateľom. My sme ho mali na DVDčkách a takí sme boli do toho zažratí, že niekedy sme ho pozerali aj celý deň v kuse...teraz čakáme kedy sa budú dať stiahnuť časti z 5 diela... 🙂

veldinka
19. nov 2009

teda z piatej série 🙂

evuliki
19. nov 2009

Veldinka z piatej serii?Ved uz siesta je na nete....

titkovamiriam
19. nov 2009

tak ja som dala zmiast- ale pozeram a letim do temy kam som chcela ist

monkula
19. nov 2009

Aj ja ho milujem....len mi nesedí, kde má Suzan v siedmej sérii toho chlapca, čo mala s Mikeom? 😕
A kedy čakala gabrielle tie dve dievčatá? VeĎ im dieťa "nosila" tá Japonka, nie? Ja som pár častí envidela... a zase mi všetko podstatné ušlo... 😠 😠 😠

lucia375
19. nov 2009

Baby a kedy chodi na prime? Ja to tiez zeriem. Ktora zufalka je vasa oblubena? Moja Susan ale vsetky su super.

veldinka
19. nov 2009

a ta šiesta seria je aj nadabovaná? lebo ja mám rada český dabing - s titulkami to nie je ono 🙂

katuskapd
19. nov 2009

ahojte tak ja to sledujem od prvej serie a teraz na prime si davam nahravat a rano hned pozeram 😅
monkula predosla seria sa skoncila a nova zacala az po par rokoch akoze, gabriel zazracne otehotnela, a ten syn mikov neviem, a teraz sa to postupne odhaluje, co sa za ten cas udialo 🙂
oblubenu nemam ziadnu.
ide to inak aj na pro7 uz najnovsia seria tusim, tam aj edie zomrela, ale neviem ako.

lucia375
20. nov 2009

A neviete niekto kedy to ide na prime?

cynthia1
20. nov 2009

Ahojte!Ja to tiež pozerám na nete.Nemala som trpezlivosť čakať na to,kým to nadabujú. 😀 😀 😀 Páči sa mi to aj v angličtine.Susan toho syna má,len ho neukazujú často.

katuskapd
20. nov 2009

lucia na prime kazdy stvrtok okolo pol jedenastej vecer

monkula
20. nov 2009

včera toho malého ukazovali, ako robí zle Cathrin, hodil jej bowlingovú guľu na nohu...
A slovenský dabing, fuj... 😅 😅 sem sa nehodí... 😉

chichotka
autor
20. nov 2009

Ako na tie dabingy som si zvykla ale na original nedam dosputiť. Ja by som nevdržala čakať tak pozeram 6 seriu. Ale zda sa mi , že už to nie je take ako to bolo do 4. serie.

lucia375
25. nov 2009

Dakujem, budem pozerat na prime. Mne sa ten slovensky dabing paci viac ako cesky.

vieraj
27. nov 2009

vcera ste pozerali na prime?
gabi je konecne za damu........

junovka
6. sep 2010

Oprasujem tuto temu, nakolko som si absolutne nevsimla, ze uz existuje 😅 .....az dnes ma napadlo, ze dam do Googla, kedze dnes zacne, samozrejme v reprize, opat 4. seria tohtoo serialu.Tiez ho mam strasne rada....a ako tu citam vase predosle prispevky, tak som prekvapena, ze uz je aj 5. a dokonca 6. seria??? 😲 Tak to by som si tiez rada pozrela, nakolko tie posledne 2 serie som nevidela 😉

vieraj
6. jan 2011

@lucia375 dnes o 22. idu zufalky na prime 🙂 🙂

miruska15
7. jan 2011

tak a mna nastvali ja som ich prepasla som si myslela ze zacinaju az od buduceho tyzdna.dajte info co tam bolo prosim. ☹ ten serial milujem

vieraj
7. jan 2011

@miruska15 ja som sla spat, mm nahral, tak potom podam spravu 😀 dnes idem kuk 🙂

vieraj
7. jan 2011

Bree zamestnanec, sa vydava za syna Rexa. O Katrin a Robin sa prevallo., ze su lesby akurat na oslave MCklaskiovej oslave porazenia rakoviny..
Suzan a Gabriela sutazili cie dieta vyhra v najvacsom pocte predanych cokolad pre charitu..vyhrala Chuanita, lebo Gabi predavala aj robotnikom na stavbe sporo odeta..
chalana, co sa prednedavnom nastahoval s rodicmi do ulice /matka je green aktivistka a ma nejaku temnu minuost/ vyhladal pravy otec a v Lynette dome spala synova mienka. idu za o tyzden brat, co sa Lynette a jej muzovi nepaci. chcu im zabranit vziat sa.
to je asi tak vsetko.. 🙂
@miruska15

erikasadek
7. jan 2011

@miruska15 ja ti poviem aj konecnu cast tejto serie 😀

miruska15
7. jan 2011

@erikasadek mozes.ja som dnes citala v rakusku kusok novej a pisali tam ze mala Chuanita nieje carlosova dcera ze ju vymenili v nemocke.

buffinko
7. jan 2011

@miruska15, veď si to pozri na nete, s titulkami nájdeš aj prvých 10 dielov 7.série, v angličtine aj 11, čo sa vysielal teraz 2.januára v USA (na ten sa chystám dnes, keď malá zaspí) 🙂 🙂 🙂

miruska15
7. jan 2011

@buffinko ano ale neviem kde napis str.

buffinko
7. jan 2011

@miruska15 pošlem IP - akú sériu hľadáš, nech Ťa odkážem priamo na ňu? a stačí AJ alebo aj titulky chceš?