Fitness alebo šport ako zábava

nastus
1. dec 2015

Ahojte kočky už dva roky chodím do posilky a snažím sa venovať tomuto športu.. Baví ma to ale už po dvoch rokoch cítim úpadok neviem čo robím zle nevydim žiadne výsledky na sebe. Myslela som že po dvoch rokoch človek aspon troška schudne z bruška čo by sa šiklo. Má niekto skúsenosti stímto športom ? Poprípade daké rady ako sa zbaviť troška tuku na brušku.. :D :D

sense
1. dec 2015

@nastus z brucha sa chudne v kuchyni...

nastus
autor
1. dec 2015

je mi to jasne ze treba stravu upravit uz som aj sladke vylcila a nie a nie doluuu ☹

sense
1. dec 2015

nuz ale len vylucit sladke nestaci, treba sa pozriet na celkovy jedalnicek...

sissy27
1. dec 2015

@nastus tak "chodím do posilky a snažím sa venovať tomuto športu" je pre mňa niečo ako "strašne sa mi páči krasokorčuľovanie a už som si aj kúpila korčule" 😅 bolo by vhodné osloviť nejakého trénera či inštruktora, aby ti poradil, ako SPRÁVNE cvičiť aby si spaľovala tuk (na to treba vyvinúť aeróbnu aktivitu, nie dvíhať ťažké váhy), formovala postavu... a vylúčiť sladké? akože čokoládu? a čo cukor v ostatnej strave? čo tuk? vláknina? bielkoviny? a samozrejme treba zohľadniť aj celkový zdravotný stav, ak máš napr. problém so štítnou žľazou, tak aj to spraví svoje...

limetka69
1. dec 2015

@nastus skombinuj fitness s bezlepkovou diétou s máš po probléme 🙂 perfektne sa vyrisujes. Proste minimalizovať múku, karbohydraty, cukry.... V akejkoľvek podobe. Veľa mäsa a bielkoviny 🙂 moja teta je fitness tréner vyhrala par súťaží, pred svadbou som za mesiac dala dole dosť kg s jej pomocou.

nastus
autor
2. dec 2015

Super tipy babule na fitness trenera nemam aj do posilky chodim ktora je rucne spravena...sladke celkovo ziadne sladkosti, ziadne kolace... Ale vyskusam tip od limetky dakujem 🙂

vege1
2. dec 2015

@nastus s tym chudnutim pri sporte je to cela veda. Skus cviky z www.popsugar.com/fitness. Tam mas cele serie cvikov a kopu dalsich navodov..

alma_m
25. apr 2016

Minule som počula o skike lyžiach. Na leto je to vraj príjemná zábava. Ak sa ovšem nikto nedoláme 🙂