• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

Tak sem sa hokejistky.
20. máj 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ako vlastne dopadli MS?
20. máj 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vyhrali Rusi
20. máj 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu soooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca a budeme tu ako hokejové fanynky mocť kecať iba o hokeji alebo aj o všeličom inom??
20. máj 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej baby supeeeeeeeeer tema :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no ako ste spokojne s vitazmi MS?
20. máj 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja veľmi a ty? Teda ak neberiem do úvahy, že najradšej by som bola keby tie zlaté medaily mali naši :wink:
20. máj 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margi, to by som sa tesila asi najviac, ale povedala som si ze ked nie nasi, tak budem drzat Rusom a aspon to sa mi splnilo a navyse to konecne niekto natrel tej Kanade :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
20. máj 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michala, to som bola rada aj ja, že tých Kanaďanov takto vyprášili :dizzy_face: . A takisto ako tebe aj mne vyšiel aspoň jeden tip, lepšie povedané tajné želanie :wink: . Lebo ja inak veľmi fandím Švédom, ale tento rok im to nevyšlo a medaile si vybojovali Fíni, ale zas musím povedať, že naozaj zaslúžene, boli perfektní :wink: . Ale okrem našich, tí sú na prvom mieste u mňa, fandím hlavne Švédom a potom samozrejme Rusom a Fínom :wink:
20. máj 2008 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved konecne zase Rusi po dlhej dobe :wink:
ja inac aj nhl sledujem
21. máj 2008 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejjjjjjj, ako fajne ze som vas nasla...................bianca si hviezda :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj gerena :wink:

Emogeon ja som svojho času tiež sledovala NHL, ale teraz jednak neviem, na ktorom programe sa to dá vidieť (predtým sme mali Galaxiu Sport, ale to už nemáme) a navyše zápasy sú zásadne v noci, čo by pri tých mojich lastovičkách bolo ako samovražda :grinning: :grinning: :grinning: . Aj keď teraz to finále, to musí byť nárez :wink:
21. máj 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka11, dnes je futbal, píska Micheľ :slight_smile:
21. máj 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adal, páči sa mi, že sa Micheľ tak pekne prepracoval na medzinárodnú úroveň a berú ho aj na doležité zápasy. To može byť pekný zárobok :wink: . Už horšie je, že náš slovenský futbal za veľa nestojí, teda na tej medzinárodnej úrovni. Aj keď máme futbalistov aj v zahraničných ligách :wink: . Ale futbal, do toho sa ja veľmi nevyznám :sweat_smile:
21. máj 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj
Baby a máte aj svoj obľúbený tím z NHL? Ja mám, fandím Phoenixu... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula, keď som to sledovala, tak som fandila Bostonu, ale teraz som už mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Na ktorom programe sa teraz dá sledovať NHL?
21. máj 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LA Kings, skoda ze malokedy vidim zapas NHL uz, zrusikli mi galaxie sport :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gerena, no presne, ja som to kedysi sledovala tiež na galaxii, ale to sú časy dávno minulé a čo teraz? Dávajú zápasy aj niekde inde :confused:
21. máj 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem kde co, niekedy davaju madari na jednom porgrame
21. máj 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ani neviem, či máme Maďarov, kto sa má v toľkých programoch vyznať??
21. máj 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musím si to obzrieť v televíznom programe, či niekde dávajú NHL a potom si zistím, či ten program mám :grinning: . A potom skonštatujem, že aj tak zápasy nebudem vidieť keďže sú v noci a budem spokojná :grinning:
21. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka,my máme satelit, tak tam na nejakej americkej stránke, ale ja to nepozerám, ja sa len muža vždy opýtam, a Phoenix ako hral? Alebo mrknem na TXT-te :grinning: :grinning:
21. máj 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula ja by som tie zápasy zas najradšej videla na vlastné oči, to je ten najlepší zážitok. :wink:
21. máj 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,. zápasy sú v noci a už to máš jedno, keďže sa už bude pomaly NHL končiť, dúfam, že marián vyhrá Stanley cup :dizzy_face: :dizzy_face:

A ja mám jeho podpiiiis, aj Gáboríkov, aj Višňovského, aj Lintnera, Vlka, Droppu, Filca, Pavlíkovského... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuna mi ani nevadi ze to nie je priamy prenos, ja si pokricim aj sama.......... :grinning: :grinning:
ale keby ste sa daco dzvedeli, dajte vediet

a kto je vas milacik hokejista?
21. máj 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja miláčika hokejistu nemám, ale fandím Hossovi, a každémuz z Phoenixu... :grinning:
21. máj 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmmm, ja asi nemám vyložene nejakého miláčika :sweat_smile: .
21. máj 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musím nad tým porozmýšľať :wink:
21. máj 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja milujem hokej :slight_smile: ale teraz si kuknem finale LM :sunglasses:
21. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na nič som neprišla, tých hokejistov je ták veľa a zhrnúť švédsku reprezentáciu do jedného chlapa nejde :grinning:

ale nie, však ja som zadaná a detná, musím byť seriózna :grinning: . Ale aby som zapadla, tak za našich vyberám z výkladu Országha a Demitru a z tých zahraničných, fúha toto je robota, Sundin, Forsberg, Koivu, Selanne. Normálne som sa spotila, máte v talóne ľahšie otázky? :grinning:
21. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej som rada ze ste to nasli.

margi ja si myslim ze mozme kecat o vsetkom,ale keby bol problem tak si zalozime temu kamosky s MS :grinning:
21. máj 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok