Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

ani3012
9. máj 2013

a 2:1 ☹

cairka
9. máj 2013

No, decká uložené, ideme fandiť, nech to dnes opäť dobre dopadne 🙂 He, tak som nateraz dofandila 😝 tak po začatí druhej tretiny 😅

adamko05
9. máj 2013

no, dnes smolný deň tuším... (ja som mala včera 😀 )... ale tak verím, že chlani to zachránia ešte 😵 😵

ani3012
9. máj 2013

a ja zdrhám, idem s kamoškou von to dotiahnuť tie dve tretiny 🙂

capy
9. máj 2013

zajtra vyhraaaame 😵 😵 😵

mirka_mt
10. máj 2013

no uvidíme, čo dnes chlapci predvedú, lebo včera sa na to ťažko pozeralo

ani3012
10. máj 2013

Najsilnejšie tímy po štyroch zápasoch na MS v hokeji
1. ŠVAJČIARSKO
2. USA
3. KANADA
4. FÍNSKO
5. ŠVÉDSKO
6. FRANCÚZSKO
7. ČESKO
8. RUSKO
9. SLOVENSKO
10. NEMECKO
11. LOTYŠSKO
12. DÁNSKO
13. NÓRSKO
14. BIELORUSKO
15.RAKÚSKO
16. SLOVINSKO

"Darzinš zoťal Slovensko, ako bobor zotne strom." Takto komentovala Medzinárodná hokejová federácia (IIHF) nečakanú prehru slovenských hokejistov proti Lotyšsku.
V pravidelnom rebríčku sily si Slováci pohoršili o jedno miesto a ocitli sa tak mimo silnej osmičky.

Do štvrťfinálových bojov majú naopak namierené Francúzi. Vďaka šokujúcemu triumfu nad doposiaľ nezdolanými Rusmi poskočili Francúzi o štyri pozície. Okrem Slovenska predbehli aj Česko či Rusko. Práve ruská zborná zažila v rebríčku najväčší pád. Z druhého miesta klesla až na hranicu postupu do štvrťfinále.

ani3012
10. máj 2013

@mirka_mt dnes určite vyhráme ale uvidíme, ako to dopadne do toho štvrťfinále

ani3012
10. máj 2013

@capy olé oleolé olé! vyhrajeme! vyhrajeme! 🙂 už za hodinku sa ide na tooooooooo

cairka
10. máj 2013

Dnes fandíte aj za nás, my sa dnes k tomu nedostaneme 😒 😉 Ale dnes to dajú, verím im!

majina.b
10. máj 2013

mňa po rokoch prestal baviť hokej, tohtoročne MS ani keby neboli, ako čitam tak asi skoro naši hokejisti aj skončia

majina.b
10. máj 2013

čo porobil Jozef Š.??? je mi ho ľúto, tak dlho sa boril v repre

ani3012
10. máj 2013

my sme prehrali? snáď nie! Och! som teraz prišla domov a pozerám na výsledky....

michalag
10. máj 2013

@majina.b a co je s Jožkom Š.?

@ani3012 dokašlali to paradne ☹ , uz musime len verit ze vyhrame s Rusmi a Američanmi.
Neviem prečo ale Staňa podla mna nie je bohvie aky brankar

ani3012
10. máj 2013

@michalag tak hraje sa na góly a tie musia streliť jeho spoluhráči....

michalag
10. máj 2013

@ani3012 ako mali nasi sance, len to ze ich nevyuzili. Ale viem si tam predstavit aj lepsieho brankara

andrii
10. máj 2013

@ani3012 ...vďaka... neskutočný fanúšik je... celú hymnu vie zaspievať a celý zápas hrá s našimi pred telkou 🙂 ...ale aj tak to ani včera,ani dnes nepomohlo ☹

capy
10. máj 2013

Som cely zapas neveriacky pozerala, akosi mali ti rakusania neprestrelneho brankara. Zasluzene bol aj ich najlepsim hracom. Klobuk dole

ani3012
10. máj 2013

@capy myslela som si, že bude ocenený 😎

@andrii ale neboj, bude dobre 🙂 ja verííííííím

ani3012
11. máj 2013

a ešte stále máme možnosť hrať o medailu

Prehra úradujúcich majstrov sveta z Ruska s Fínskom opäť raz zamotala situáciu v helsinskej skupine aktuálneho hokejového šampionátu.
Dokonca tak, že teoreticky môžeme v nedeľu Rusov vyradiť z hry o medaily.
Ak by sme totiž Rusko porazili v riadnom hracom čase a vyhrali rovnako aj v poslednom dueli skupiny s USA, mali by sme na konte 13 bodov.
Američania by po prípadných víťazstvách nad Francúzskom a Nemeckom získali spolu 15 bodov.
Rusi by mohli porážkou Rakúska poskočiť na 12 bodov, ale rovnaký počet majú na dosah aj Francúzi. Po prehre s USA môžu získať šesť bodov v zápasoch s Nemcami a Lotyšmi.
Keďže s Ruskom majú lepší vzájomný zápas, postupovali by ďalej oni.
MOŽNO AJ INAK

Do úvahy prichádza aj možnosť, že by sme s Američanmi vyhrali až v predĺžení a získali dva body. Po teoretickej výhre nad Ruskom by sme mali 12 bodov, ale lepší vzájomný zápas.
Ani prehra s Ruskom by nemusela byť smrteľná, ak by sme porazili USA a mali 10 bodov. No v takom prípade by sme už boli závislí na zakopnutí súperov.
Preskočiť by nás mohlo ešte aj posledné Lotyšsko - ak by porazilo Nemcov, Francúzov a Fínov.
Slovensko teda v zápase s Ruskom rozhodne, do akej miery si udrží šance na úspech vo vlastných rukách.
Bude to mimoriadne ťažké. Hoci sa na šampionáte zrodilo už veľa prekvapení, Rusi sa po dvoch prehrách môžu na našich poriadne vyvŕšiť.
Aktuálna tabuľka:
1. Fínsko 11
2. Rusko 9
3. USA 9
4. Slovensko 7
5. Francúzsko 6
6. Rakúsko 5
7. Nemecko 4
8. Lotyšsko 3

michalag
11. máj 2013

@ani3012 toto su az moc velke kombinacie ... 😝

cairka
12. máj 2013

A tu sa zas nefandí? Poďme na to , slovenskoooooooooo, do toho!

capy
12. máj 2013

Branko mal pekny prienik v oslabeni. Supeeer

capy
12. máj 2013

Len skoda ze prehravame 1:2

cairka
12. máj 2013

@capy , ešte máme 20 minút 😎 ešte sa to dá zvrátiť 🙂 , len musíme veriť . Zaslúžili by si trocha toho "pokakaného" šťastíčka 😅

adamko05
12. máj 2013

áno, fandíme.... v obyvke ... Slovenskooooooooooooooooooooooo - vyrovnámeeeeee a vyhramééééééééé 😵 😵 😵

capy
12. máj 2013

@cairka ja stale veriiiiim

capy
12. máj 2013

1:3 ☹ ☹ ☹

cairka
12. máj 2013

☹ teraz to už bude ťažké 😒

cairka
12. máj 2013

Tak , a je koniec. ☹ Všetko rozhodne zápas s USA , musíme chlapcom veriť.