Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

margaretka11
21. máj 2008

Bianca, dobre, som rada, že to máš takto premyslené 😉

Baby a teraz si o mne určite pomyslíte, že som trúba, ale nedalo mi to a keďže máme satelit, tak som si prešla tie naše programy a zistila som, že máme aj Galaxiu sport. Takže ak bude priaznivá konštelácia hviezd, možno si aj dáku tú NHL strihnem 😀 .

emogeon
21. máj 2008

zdravim hokejove faninky 🙂
moj manzel nasiel nejaku stranku nhl co sa daju pozerat na nete..okrem telky kde ide hokej 3 x do tyzdna
moj favorit bol otawa a teraz detroti ale budem rada ked pohar vyhra pittsburg odkedy je tam hossa tak mu ide 😝

margaretka11
21. máj 2008

Emo ja si teraz musím omrknúť ako to pojde na Galaxii a dúfam, že sa k tým zápasom NHL zas dostanem. Všimla som si, že zápasy aj reprízujú, čiže by som s tým nemala mať problém 😉 . A hneď len čo sa do toho dostanem, tak si vyberiem komu budem fandiť, ale už to bude musieť počkať do novej sezóny 😀

margaretka11
21. máj 2008

a ešte mi napadlo... Shela kde si? Ako bolo vo Švédsku po tom, čo sa im nevydaril boj o bronz? Asi nie veľmi veselo.. ☹ . Ozvi sa 😉

margaretka11
23. máj 2008

a do tretice všetko dobré, baby kde ste?? 😕 Teda, aby tu tá téma nebola založená zbytočne 😝

bianca
autor
23. máj 2008

margi ja som tu ale som u rodicov a oni maju tak pomaly net ze to nebavi uz ani mna

margaretka11
23. máj 2008

ahá, no som rada, že si sa ozvala. 😉 Však viac si popíšeme keď budeš pri svojom pc, len som chcela vedieť, či tu bude téma žiť. Ešte by sa mohli ozvať aj ostatné, nech si partu zas zocelíme 😀

bianca
autor
23. máj 2008

to teda hej.Mi sme sa pred chvilkou vratili s Ostravy.Boli sme na otocku koli poradni.Fajne nervi na ceste

margaretka11
23. máj 2008

tak sa nenerváč, bábätku to nepomáha. A jazdite opatrne 🙂 . Toto sa mi páčilo na manželovi, že akonáhle som otehotnela tak so mnou jazdil ako s vajíčkom 😀 . Tak pekne sa o mňa staral, škoda, že to už nezažijem ☹ . Teda niežeby sa teraz o mňa nestaral, to nie, je zlatíčko, ale ten čas tehotenstva bol úžasný 😉

bianca
autor
23. máj 2008

margi sak mozno este tretie nie?

margaretka11
23. máj 2008

no to už asi nie. Jedine, že by sme rozbili bank v lotte 😀

bianca
autor
23. máj 2008

verim.Mi zaciname pomal pokukovat po vybave a je to des.

margaretka11
23. máj 2008

Bianca, to boli nádherné časy, mám to v čerstvej pamäti. Najhoršie je, že tých vecičiek pre bábätko je toooooľkoooo veľaaaaa, ale tých peniažkov nie 😅 . Ale bolo to krásne, my sme mali najskor jednu postieľku postavenú v obývačke a vždy keď sme niečo kúpili, tak sme to dali do postieľky. A rada spomínam nato, ako som lepila puzzle obrázky, tie teraz majú deti nad postieľkami 😵

bianca
autor
23. máj 2008

mi sme dens boli otestovat kociar co chceme.Manzel je donho dokonale zamilovany,ale budeme objednavat cez net lebo je to ovela lacnejsie

margaretka11
23. máj 2008

Bianca, to je ten kočík, čo máš v albume?

bianca
autor
24. máj 2008

margi hej.Boli sme ho vyskusat a je bomba

margaretka11
24. máj 2008

Bianca, to som rada 😉 . Je to pekný kočík 🙂

emogeon
24. máj 2008

baby ale vratme sa k hokeju 😉
poznate tuto stranku ,mozte si tu manazovat vlastny klub....

http://www.hockeyarena.net/

bianca
autor
25. máj 2008

dievcatka ja zase pripominam.Kto nehlasoval a chce tak pisnite na

http://peticia.hostujem.sk/peticia/

gerena
27. máj 2008

ahojte fanynky 😀 😀 😀 davno som tu nebola, ako sa mate?

bianca
autor
27. máj 2008

no tu to akosi potichlo a mne je smutno za vami

margaretka11
27. máj 2008

Bianca ja som tu, akurát sme pred chvíľou uložili maličkých. 😉

bianca
autor
27. máj 2008

ahoj margi

margaretka11
27. máj 2008

no ahoj, ako sa máš a čo bábätko, poslúcha?

bianca
autor
27. máj 2008

hej babo ano,len zbytok rodiny nie

margaretka11
27. máj 2008

Ako si to vobec dovoľujú? Však budúcej mamičke treba vyhovieť vo všetkom..

bianca
autor
27. máj 2008

tak to u nas neplati moja.Staci troska a zletia sa jak supy

margaretka11
27. máj 2008

tak to im treba zatrhnúť, takto sa k tebe nesmú správať. Ako nato reaguje tvoj chlap?

bianca
autor
27. máj 2008

vybila sa mi baterka tak odpovedam az teraz.Moj chlap reagoval -nereagoval.Pred nim sa totiz hadky nekonaju.

gerena
28. máj 2008

ja nemam na vas stastie zase............. ☹ ☹