Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

luminkasp
24. apr 2009

slovenskooooooooooooooooooo

krasuliak
24. apr 2009

Druh stávky: Jednoduchá stávka
Stávka uzavretá cez: live
Číslo stávkového tiketu: 1PWE03J4MU
Dátum: 24. 4. 2009 21:23
Kurz: 2.85
Vklad na jednu stávku: 20.00 EUR
Body: 132
Výhra: 57.00 EUR
Vytlačiť
Dátum Udalosť Stávka Tip Výsledok Kurz
24. 4. 2009 19:15
Slovensko - Maďarsko Ktorý tím strelí 7. gól (reg. hrací čas)? Slovensko Slovensko 2.85

😀 😀 😀 😀 😀 😀 dvojita radost

krasuliak
24. apr 2009

nemozni madari piskaju pri nasej hymne vrchol drzosti a neucti k...y

bianca
autor
24. apr 2009

tak toto posr......

krasuliak
24. apr 2009

52:16 na strely!!!

erikasadek
24. apr 2009

krasuliak blahozelam....................

dakujem, len ma napadlo... 😉 dufam ze si len niekto to zle nezoberie.... 😉

slovensko sme na teba hrdy........;

ten slovak je , nepriatel cislo jeden odo dnes.. 😠

gerena
24. apr 2009

som myslela ze z nasich ocenia handzusa....

erikasadek
24. apr 2009

to vazne piskaju.. 😠 nevadi , oni uz asi svoju tak skoro v hokeji zase nebudu pocut aspon dalsich 70 rokov.. 😀

krasuliak
24. apr 2009

no blahozelam nasim

skoda ze to bolo takto ale rataju sa 2 body tie su doma tak je spokojnost ...

mam pocit ze po ceskom komplexe bude madarsky 😅 😅

bianca
autor
24. apr 2009

bru noc

erika super postreh

erikasadek
24. apr 2009

krasuliak my mame madarsky komlex uz storocia, ale vzdy to neako vyhrame.. 😉

zajtra cesi to si zgustneme.. teda u mna ak zajtra bude v radiu zapas.....

bianca dakujem... nedalo mi.. 😅

gerena
24. apr 2009

dobru noc 🙂

mirrinka
25. apr 2009

Ahojte 😉
gerena,aj ja som myslela,že ocenia Handzuša,urobil tam kusisko roboty 😉

sicilia79
25. apr 2009

Ahojte,
tak ako povedal Bartečko, vďaka bohu sme vyhrali 😉
ale napínavé to bolo tých pár minút pred koncom...

krasuliak, ja len k tomu, čo si vravel, že Košiciam by mali zobrať titul...a prečo? Lebo nejaký jednotlivec urobil niečo zlé? Veď titul získalo celé mužstvo, nie len ten jeden konkrétny chlap...nech on pyká za svoje činy, nech jemu vezmú titul a nie celému mužstvu...prečo by iní mali trpieť za jedného?

luciaakubko
25. apr 2009

k tym Kosiciam tolko, ten titul im patri zasluzene, boli v celej sezone najlepsi, velmi im to doprajem. preco by mali vratit nieco, co im pravom patri? oni su "kumpani" iba na lade, inde nech si zodpovednost nesie dotycny. navyse, caka ho este jeden sud...

bianca
autor
25. apr 2009

bre rano

lucia nechapem koli comu by im ho mali zobrat.Tato informacia mi neako unikla.Dla jednotlivca sa predsa neda hodnotit cele muzstvo a presne ako pises ,,oni su "kumpani" iba na lade,,

luciaakubko
25. apr 2009

hrac hc kosice vraj ma na svedomi vrazdu rozhodcu. na margo banovcana a kosicanky 😀

bianca
autor
25. apr 2009

luci to som citala vcera.V clanku som citala ze dot.rozhodcu nasli uz v decem.2008 a ze sa uz priznal.Som zvedava ako to dopadne

luciaakubko
25. apr 2009

chlapec si uz zrejme hokej nezahra, leda tak o dvadsat rokov na jazere

bianca
autor
25. apr 2009

lucia 😀 😀 😀

sicilia79
25. apr 2009

tak to máš lucia teda pravdu...keď sa dovtedy nezabudne korčuľovať 😀

dadulka19
25. apr 2009

Slovenskoooooooooooooooooooooooooooooooo 🙂 ...uf,to bola tesnotka 😀

krasuliak
25. apr 2009

preco? pretoze jeden za vsetkych vsetci za jedneho!

😀 😀 😀

Slovenskoooooooooooo

gerena
25. apr 2009

krasuliak to su hokejisti a nie mušketieri 😀 😀 neuznavam kolektivnu vinu....pokial mu v kopani nepomahali ima patri titul a vrahovi trest 🙂

mame prve 2 body 😀 😀 😀 😀

krasuliak
25. apr 2009

gerena ved jasne ja len zartujem 😉

gerena
25. apr 2009

som sa zabudla pozdravit 😅 😅 ahojte 😀 😀

krasuliak
25. apr 2009

gerena inak mame 3 body nie 2 😀 😀 😀


Aby neprišlo k zbytočným hádkam, hokejoví nadšenci začali šíriť manuál, ako sa treba počas hokejových MS správať.

NARIADENIE o pravidlách správania manželiek počas majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2009

§ 1 V čase od 24. 4. 2009 do 10. 5. 2009 je manžel absolútnym vládcom nad TV prijímačom a jeho diaľkovým ovládaním.

§ 2 Manželka sa v uvedenom čase mlčky venuje domácim prácam.

§ 3 Pred každým zápasom treba manželovi položiť k televíznemu kreslu prepravku vychladeného piva, pričom dôraz sa kladie na „vychladené“.

§ 4 Manželke je prísne zakázané zdržiavať sa v televíznej miestnosti počas hry.

§ 5 Počas prestávky má manželka 15-minútové právo vstupu, aby mohla vyprázdniť popolníky a nahradiť prázdne nápojové fľaše chladenými plnými fľašami. V prípade záujmu sa podávajú rôzne „pamlsky“. Šuchotanie s obalmi je neprípustné. Verbálna komunikácia je zakázaná.

§ 6 Najneskôr 30 minút pred začiatkom zápasu treba manželovi predložiť s láskou pripravené jedlo. Aj v tomto čase má byť „klapačka“ zavretá, aby manžel nebol rušený pri mentálnej príprave na nadchádzajúcu hru.

§ 7 Počas majstrovstiev sveta sa treba vyvarovať akejkoľvek činnosti slúžiacej na rozmnožovanie. Je zakázané nosiť oblečenie, ktoré by mohlo u manžela vyvolať túžbu po takejto činnosti.

§ 8 V prípade, že manžel veľkodušne dovolí manželke pozrieť si na minútku alebo dve priebeh hry, musí sa táto zdržať akýchkoľvek prejavov a otázok, ktoré by prezradili jej nedostatočnú úroveň hokejovo-technického intelektu (napr.: Čo je to zakázané uvoľnenie?). Okamžitým vykázaním z miestnosti sú ohodnotené poznámky typu: Ach, ten Jágr dnes vyzerá úžasne.“

Tak teda, milé manželky, ak sa budete riadiť týmito pravidlami správania, váš manžel vás odmení tým, že:

* nerozleje pivo,
* nenatrúsi v okruhu 3 metrov okolo svojho trénerského (televízneho) kresla,
* pri spotrebe pokrmu uvedeného v § 6 nebude neustále pripomínať kulinárske schopnosti svojej matky.

krasuliak
25. apr 2009

😀 😀 😀 😝 😝 😀 😀 😀

erikasadek
25. apr 2009

krasuliak dobre, ale u nas doma toplati opacne toto si vyzadujem ja od mojho muza.. 😀 ked je hokej..

gerena
25. apr 2009

krasuliak presne tuk lasom vedla 😅 😅 to je ztoho vysavania 😀 😀
nariadenie je super len namiesto manzelky musim poprepisovat frajer 😀 😀