Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

susann83
26. apr 2009

hej, lasak
lenze teraz nehrala a nie je rozchytany, tak aj to bude problem
a ti treneri to robia stale tak nepochopitelne
aspon teraz na tych bilorusov ho mohol dat
filc jeden nepodareny

krasuliak
26. apr 2009

no napisem ked sa ukludim 😠 😠 😠 😠

gerena
26. apr 2009

podla mna stana dne s makal...........ale presne lasak je nerozchytany....uplne zbytocne ho tam menili............neviem ale podla mojich vypoctov este sa nemusia balit domov 🙂

cairka
26. apr 2009

neviem, ale na staňu by som to všetko nehádzala, môže byť aj zlatý brankár, ked obrana nepracuje 🙄 kiežby sa stal zázrak, s kanadou moc neočakávam, ale madari by mohli poraziť bielorusov 😠 dnes mal staňa dosť roboty a keby tam nebol,respektíve bol úplne drevo, tak ani na samostatné nájazdy nedôjde. najprv musí zapracovať celé mužstvo - lebo síce sa snažia, ale není to úplne to pravé orechové 😒

krasuliak
26. apr 2009

stana sa sam pytal striedat!!!!

gerena
26. apr 2009

kde ste sa vsetci stratili???? ☹ ☹

erikasadek
26. apr 2009

gerena, ja so tu, len uz musim ist osprchovat deti a dat ich spat zajtra je skolka, skoncili sa prazdniny..

inak dnes vecer je francuzsko a rusko, pocitam ze to bude 15:0 pre rusov. 😀

neuverite mi , tu v telke v fr ani sprava ze vobec francuzy hraju.;
nic.. aj keby vyhrali tak sa chudaci nedockaju..
smutne... maju ine sporty ako priority..

gerena
26. apr 2009

erika to asi tak beru nehokejove krajimy.......ani madari nedavaju hokejove zapasy 🙂 ake prazdniny boli teraz? som mimo 😀 😀

erikasadek
26. apr 2009

moj mal 2 tyzdne prazdnin, velkonocne... 🙂

margaretka11
26. apr 2009

no tak ja som taká sklamaná, že až. Tí naši nič nehrali, hrôza. Ja by som tak do niečoho kopla že až 😠 . Fakt som totálne sklamaná z nášho výkonu 😔

Z iného súdka. Deti učím aj tie typické bojové pokriky a tak som Simonke vravela: Simonka povedz dáme gól. A ona poslušne, že dáme gól. A pár sekúnd nato Hossa vyrovnal 😀 . Inak, deti sa pekne chytali na povzbudzovanie, bude z nich niečo 😉 😀 . Ale nechcite vedieť, ako vyzeral byt po hokeji, deti mali totiž voľnú ruku. Totálne rozbombardovaný 😀 . A viete, čo som stihla ja popri hokeji? Kŕmiť, kočíkovať bábiku, potom aj deti na striedačku, postaviť garáž, štekliť a zároveň kričať na hokejistov a čo ešte? Júj, ani mi nenapadne, bolo toho veľa 🙂

krasuliak
26. apr 2009

margaretka dobra foto 😀 😀

co uz
musime si priznat ze nasi bez opor z nhl na to jednoducho nemaju a z madarmi??? 4:3 ltt to co??

Bielorusi nas porazia??, 😨 to je co ?? jednoducho nemaju na to a mozu byt radi ze aspon ixli

nemame na to aby sme boli medzi silnou 8ckou a to je fakt! a spolihat sa na madarou ze porazia bielorusov??

uz na just ich nehaju vyhrat 😅

pre mna dnesnym zapasom turnaj skoncil pretoze ked nedokazu vyhrat s tymami z druhej "cenovej" skupiny
tak to nema zmyslel mali by sa zbalit a ist domov a vymysliet nejaku vyhovorku ze nemozu dalej hrat aby si nurobili este vacsiu hanbu! a mozno ze im krivdim 😅

erikasadek
26. apr 2009

krasuliak asi tak... 😉
ale boli ma to velmi... 😢

emmka3
26. apr 2009

krasuliak, nad Kanadou vyhrame ... sak bude ich povzbudzovat sam velky Bleskac z hladiska 😀

margaretka11
26. apr 2009

Krasuliak ďakujem 😀 . Mimochodom, po zápase s Maďarmi som povedala manželovi niečo podobné, že keby to pravidlá turnaja povoľovali tak by som našich za uši dotiahla na hotel, zbalili by si veci a pádlovali domov, aby nenarobili väčšiu hanbu 😠

a to, že bez veľkých hviezd z NHL nedokážeme namlátiť Maďarov a Bielorusov len dokazuje alarmujúco nízku úroveň našej extraligy a už by s tým naozaj kompetentní mali niečo robiť. Ale vidím chybu aj v tých našich širokých klziskách, keby sme mali také ako v NHL tak by naši "frajeri" nemali toľko možností špekulovať s pukom a furt sa babrať za bránou. Veď si len všimnite ako to fŕka v NHL počas zápasu, človek nestíha sledovať hokejistov z jednej strany na druhú 😕

paola.o1
26. apr 2009

no ja myslim ze po poslednych majstrovstvach uz vacsiu hanbu na tohtorocnych neurobime... zijem v rakusku a tu sme aspon boli povazovany za hokejovu spicku! ale teraz hmm asi si to hodim

erikasadek
26. apr 2009

a nebude to aj tym , ze niekory s nich nemali cas urobit pripravu, pred zapasom poriadnu a le hore dolu a cakat ci ich kluby uvolnia a podobne..

tak ako by sa to malo spravne robit , aby boli zohrati team..

dadulka19
26. apr 2009

neznášam"fanúšikov",ktorí sú fanúšikmi,len keď ich tím vyhráva.Hovadzky našim teraz pomôže,keď sa bude na nich pluť a pod.Takže adios táto téma.Tieto reči z gauča fakt nemusím 😠 ...Ja našim verím aj bez hviezd z NHL.Veď sú v tíme aj iné hviezdy.A ak pohoria,no a čo.Svet sa nezrúti,taký je šport 😉 ..

margaretka11
26. apr 2009

ja sa nezapletám do hádok, kvôli tomu sem nechodím, ale Dadulka kde v ri.. si bola, keď sme tu minulý rok našich povzbudzovali a plakali, že sa im nedarí a hrozí im vypadnutie? Raz sem vlezieš a urážaš? Choď preč a nevracaj sa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

margaretka11
26. apr 2009

a baby, tie ktoré ma poznáte už nejaký piatok, dúfam, že sa ma teraz zastanete, aby som ja nemusela opustiť túto tému. Ale neznášam takéto výroky ľudí, ktorí nevedia a ešte sa aj tým vystatujú 😠

erikasadek
26. apr 2009

ja som tu nebola nemala som net..
ale vzdy som bola fanusikom a som aj teraz..
ale som sklamana zatial s nasich vykonov....
jasne kazdy s nas by dnes oslavoval keby sme dnes vyhrali....

k.a.t.k.a.
26. apr 2009

dadulka aj ja im fandim, len keby pred každým zapasom či šampionatom nemali tie velkohubé reči akí su oni nabudení a pripravení a pche čo takí trapni madari a bum bac motyka vystrelila a ti trapni madari im skoro kožuchy vyprašili a naši sa tešili a skakali tam jak keby vyhrali nad Kanadou 🤐 ano vyhrali ale s odratymi ušami, a že dnes prehrali s bielorusmi? Tych by som už nekvalifikovala ako outsiderov, je to všetko ruská škola 😉 a tie reči komentátorov a odborníkov na hokej, kua každý vidí, že im to nejde, na plnu hubu to každý povie len oni nie, vkuse hladajú dovody prečo sme nemali šťastie a že tam to sklo opravovali a či to nahodou bielorusi nespravili aby sme vyšli z tempa OMG tak to už bol tak trapny komentár...

cairka
26. apr 2009

margarétka, potvrdzujem tvoje slová 😉 a viem, že v utorok a dalšie zápasy si ich zopakujeme 😎

dadulka19
26. apr 2009

margaretka,netušila som,že si názor môže napísať len ten,kto sem chodí každý rok 😖 ..A urážam??...ako myslíš 😀

a okrem toho,nebola som tu prvý krát 😝

k.a.t.k.a.
26. apr 2009

a áááno prečo by som na nich nenadávala 😠 raz som spokojný fanušik inokedy zase nespokojný fanušik čo je na tom?

erikasadek
26. apr 2009

ja som pocuvala len komentar na slovenskom rpozhlase a trochu aj cesky a mam pocit ze aj cesy uznali ze sme mali tazkeho supera dnes boli viac disciplinovani, ahlavne mali super brankara a to je asi ich stastie v dnesnom zapase..

ale co som chcela v komentar v rozhlase bol dost kriticky na nasu stranu , ze nepremienaju akcie. a podobne a hlavne v presilovke to bolo biedne nevedia vyuzit..

margaretka , nepoznam Ta dlho ale som za tebou.; 😉

k.a.t.k.a.
26. apr 2009

ja som sem tiez minuly rok neprispievala, lebo toto je tema ktoru radšej rozoberam s chlapmi 😅 😀 sorry ak som niekoho urazila, ale ja ked tak prispievam na hokej.sk 😀

margaretka11
26. apr 2009

Baby, mne normálne búši srdce, asi ma porazí. Ale poznám vás tu už dosť dlho, viem ako sme spoločne prežívali MS a naraz sem príde niekto urážať. Ja sa považujem za dobrého fanúšika hokejistov, kurnik posledné minúty dnešného zápasu som preplakala. Tak som túžila po výhre. Ale keď hrali tak hovädsky zle tak si predsa nebudem pred realitou zakrývať oči.

Mňa asi fakt porazí, to srdce sa nejde upokojiť 😝

erikasadek
26. apr 2009

PS krasuliak, rychlost je 393 kbs zatial ale bola aj vyssia , mam otvorene par okien naraz na internete co robi nieco 3763 neako tak...
a na pocitaci mam ze prave mam 60 mega , idem cez wifi tak je to pomalsie.. ak dam kabel tak je to rychle.. 😀

k.a.t.k.a.
26. apr 2009

teraz zase čučim na fed cup 😠 jo inak kanada už madarom navalala 4 klacky 😀

cairka
26. apr 2009

k.a.t.k.a. , ja si tiež myslím, že tohto roku sú podstatne lepšie komentáre ako minulý rok. není to o tom, akí sú skvelí, ale naopak ked urobia chybu, tak komentátor povie a čo sa mi veľmi páči, tak pochvália aj súpera, ak urobí nejakú parádičku 🙂