Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

margaretka11
26. apr 2009

Dadulka sedíš si na vedení? Kde som napísala, že názor môže napísať iba ten, kto sem chodí každý rok? Ja som sa vyjadrila v tom zmysle, že ani nevieš, či sme dobré fanúšičky alebo nie a už útočíš.

a ak tu nie si prvýkrát tak potom hanba ti, že nám niečo takéto vôbec dokážeš napísať...

cairka
26. apr 2009

margarétka, musíš sa ukľudniť, ako budeš predýchavať, ked budú bojovať o zlato 😎

k.a.t.k.a.
26. apr 2009

ja som mala na mysli komentare Dorniča v študiu, nevidela som sice dnes všetky ale aj s minulym zapasom nie a nie povedať že hraju zleeee, vkuse sa vykruca .. naopak ten mlady chalan potom povedal že "naopak on si mysli" že urobili vela chyb

margaretka11
26. apr 2009

a baby, ďakujem za podporu, cením si to 😵 😵 😵

cairka snažím sa predýchavať podľa tvojej rady 😉

cairka
26. apr 2009

aha, tak štúdio som len tak na pol ucha, to neviem posúdiť 😉

margaretka11
26. apr 2009

k.a.t.k.a. tieto komentáre ani ja nemám rada a štve ma, keď sa komentátori silou mocou snažia ospravedlniť chyby našich z takých alebo onakých dôvodov. Ja chápem, že nemusia mať hráči dobrý deň, chce to aj kus šťastia, ale zároveň to chce aj veľa očividnej snahy a sily nevzdať sa ani pri nepriaznivom vývoji hry. A ja mám pocit, že naši začnú dosť rýchlo psychicky upadávať a nerváčiť a potom logicky robia aj viac chýb. Ja by som nebola iná 😝

erikasadek
26. apr 2009

9:0 pre canadu s madarmi!!!!! ja neviem ake bude s kore s nami??? 😅

inac chudaci francuzi 7:2 s rusmi..... 😉

tak dobru noc... vsetkym..

sicilia79
27. apr 2009

Ahojte, pekný deň vám prajem, aj keď po včerajšej prehre nie veľmi veselý ☹

my sme boli včera na oslave a tam sme všetci pozera
li hokej..keď sme konečne na konci začali kričať, že góóóól, tak deti vybehli z druhej izby a jačali s nami góóóóóól
no lenže po konci hokeja to tam vyzeralo ako na kare a nie ako na oslave 😒

erikasadek
27. apr 2009

tak ste vsetci zmizli, este stale ste nepredychali vcerajsi zapas?

gerena
27. apr 2009

ahojte...musim povedat ze suhlasim s margaretkou 😉 a ked tu napise niekto nazor ze chlapci na hov.......neznamena ze im nefandime a neverime.........s margi sme si vlani pekne aj preplakali zapasi 😀 a toho roku je tu tiez perfektna partia, az na prispevky tipu raz za tyzden, aj to nas len zjazdi ze sme zle fanynky 😖 toto fakt nemusim

gerena
27. apr 2009

pardon fandovia 😀 😀 😀 zvyk je zelezna kosela...........
ako toto dokazali francuzi?? ty kokoooooooos 2 goly 😉

margaretka11
27. apr 2009

Ahojte. Erika ja sa normálne na ten zápas s Kanadou bojím a len tíško dúfam, že s nimi neprehráme nejak vysoko. Samozrejme, najradšej by som bola keby sme vyhrali, stačilo by mi 2:1, no ale neodvážim sa mať také veľké oči. Ale potešilo by, že? Mimochodom, včerajší zápas som už predýchala 😉 😀

Gerena ďakujem za podporu. Teraz sledujeme Čechov, potešilo ma, že Nóri využili presilovku a šupli gól. Toto ma inak mrzí na našich, stále im nejdú presilovky 😝 . A ak budú s Kanadou panikáriť a budú ich vylučovať tak Boh s nami 😝

vesi
27. apr 2009

Ahojte baby,
som rada, že tu zase fandíte, ja nemám veľmi čas prispievať, ale nedá mi nereagovať...
Margaretka, máš moju plnú podporu 😉 😀

margaretka11
27. apr 2009

Vesi ahooooj, urobila si mi veľkú radosť, že si sa tu objavila 😵 😵 😵

vesi
27. apr 2009

margaret, to vieš už na MK často nechodím, ale hokej sledujem a nepochybovala som o tom, že tu budete fandiť 😀
ja som včerajší zápas tiež predýchavala a nech si hovorí kto chce čo chce, ale naši hrali akoby sa im ani nechcelo, ved hráči sami priznali, že nespolupracujú a preto to neklape... 😠

margaretka11
27. apr 2009

Vesi a už pracuješ?

bianca
autor
27. apr 2009

Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲
Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲 Slovensko 😲 😲 😲

erikasadek
27. apr 2009

Gerena margaretka ahojte, no neviem ako to vcera dokazali.. 😀 mozno rusi s lutosti a s priatelskosti voci francuzom.. tak ich necahli.; 😀 😀

ale 9:0 s madarskom, tak im treba aspon prestanu s anafukovat, aka su svetova jednicka madari.. 😀

margaretka, aj ja sa bojim, bola by som rada keby vyhrali a le poviem Ti budem rada ked to dopadne ako , s bielorusmi, aspon tesne, aby nebola hanba....

teda casy, nikto im velku sancu nedaval a pozri.. ako robia radost vlastnej vlasti..

teda aj nasi robia,a ala mohli by aj viac..

do toho slovensko.............................. 🙂

margaretka11
27. apr 2009

Bianca tak toto sa ti podarilo 😀 krása 😵

vesi
27. apr 2009

margaret, áno, už 9 mesiacov zarezávam v robote 😝
bianca, ahoj, pri minulých majstrvstvách si bola 2 v 1, ak sa dobre pamätám, ako sa vám darí? 🙂

bianca
autor
27. apr 2009

vesi ahojky.JJ bola.Teraz pozerame a fandime dva.Momentalne drzime palce Norom ale asi slabo 😀

vesi
27. apr 2009

bianca 😀 😀 takže na malej uplatňuješ, že čo sa za mladi naučíš... 😀 ďalšia fanynka nám tu rastie 😀

margaretka11
27. apr 2009

vesi, nie je to bohviečo, že? Doma s deťmi je tak príjemne a aj to rozčuľovanie je iné, zmysluplnejšie než keď máš konflikt v robote 😝 . Mňa čaká hľadanie roboty, predošlé zamestnanie som mala na dobu určitú a teda sa vôbec na to hľadanie neteším 😝 . Hlavne v dnešnej dobe 😔

Ale k hokeju, Erika ak máme prehrať tak nech je to tesné, v tom s tebou súhlasím. Ale aj tak budem až do poslednej chvíle veriť vo víťazstvo, však už sme nejaké zápasy s Kanadou aj vyhrali, tak možno motyka vystrelí 😵

gerena
27. apr 2009

bianca ao vidim ty sa nudia 😀 😀 ale super -ukazujem palec hore, nie je tu taky smajlik 😖

bbude to zajtra makacka, dufam ze sa chlapci pozbieraju 🙂 ja mam sluzbu az do 21,00 uvidim ale 3 tretinu, vdaka za reklamy 😢 😢 aspon raz.............ale pustim si radio a chudak pacienti ked budeme prehravat 😉

margaretka11
27. apr 2009

kurnik nejak mi to s tým fandením nejde 😠 . Sa mi doondiala čarovná palička 😝

bianca
autor
27. apr 2009

vesi keby si videla ako sa pri hokeji rozculuje 😀

gerena
27. apr 2009

bianca ani barborke sa nepacia hra nasich??? 😀 😀 dame jej korcule ..........

vesi
27. apr 2009

margaretka, ja som sa do roboty aj tešila po6 rokoch na materskej, ale máš pravdu, je to iné na MD a ja som si ju užívala, spolu s vami na MK 😀

bianca, moja malá tiež zaujato pozerala, zatiaľ bez komentára, ale ved ju naučím, jednu aj druhú 😀

bianca
autor
27. apr 2009

kurna cesi vyhrali

gerena
27. apr 2009

mladez teraz som sa docitala ze vraj zajtra mame v branke halaka 😖 😖 😖 to co ma byt??,,