Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

erikasadek
28. feb 2010

teraz trafil klinec po hlavicke , hraju deti, ktorych rodicia maju nato.. 😠

a nie tie ktor emaju talent;

renka9
28. feb 2010

erika presne tak...hokej je strasne drahy sport....normalny rodicia si ho nemozu dovolit

gerena
28. feb 2010

idem sa nachystat do prace 😖 ale nech ma dnes nikto nedrazdi 😠

erikasadek
28. feb 2010

renka , na slovensku.. 😠

na slovensku su peniaze na nakupne centra kde nieje co kupit, alebo ludia nemaju peniaze; ale nie su na veci, na sport..
zlate casy , za komunizmu.... ked bolo na vsetko a deti mali pristup ku vsetkemu...
boze preco na zapade to nie je problem a u nas ano.. 😒 ☹

erikasadek
28. feb 2010

gerena peknu pracu prajem i ked si myslim ze dnes nech ta nikto nedrazdi.. 😉

andreah70
28. feb 2010

Golonka má úplnú pravdu hrajú tí ktorí na to majú ☹ čo je smutné ☹

hoci u nás v Trenčíne sa to trošku pohlo odkedy Gáborík postavil štadion, dostal od mesta pozemok za 1,- Sk a zato musí poskytovať určitý čas verejnosti a mladým hokejistom zdarma 🙂

renka9
28. feb 2010

erika, ano, na slovensku...bavime sa o slovenskom hokeji 😉

renka9
28. feb 2010

myslim teraz na chlapcov...ako sa musia strasne citit... ☹

erikasadek
28. feb 2010

renka ved to ma to stve mame za sebou uzasnu minulost a uzasny hokej vieme hrat ale za chvilu ak sa nespamataju tak budeme v B skupine;!!!

andrea takto by to malo byt .... 😉 blahozelam mu. pekne od neho...a malo by ich viac.

erikasadek
28. feb 2010

aj ja myslim na nich.;
ale zhrniem to za seba;. som na vas hrda a som rada ze som slovenka. pozerat ako hraju hokej bolo uzasne az na par tretin kde spali , ale ukazali , est eten pravy hokej , a prave umenie hrat hokej.... 🙂
som na nich hrda...;

chlapci mame vas radi a citime s vami. 🙂

ani3012
28. feb 2010

akurát sme sa s mm bavili: výstroj je samo o sebe drahá a dieťa z nej vyrastie.To su značné výdavky. Plus nemáme dosť zimných štadiónov,tak napr.by sme malého museli voziť do BA a to nie len raz do týždňa.A k tomu ešte členské alebo sponzorské alebo školné či kto ako tomu povie.

gerena
28. feb 2010

neskutocne ma stve ze teraz kazdy vie co treba robit, pohovorime si otom 3 tyzdne a potom zase sa nic neurobi........po MS opat budu len reci a potom cely rok nic.....a takto to ide rok za rokom 😠 golonka ma velku pravdu, ked vyhraju su to "nasi chlapci", ked prehraju su zrazu len neuspesnym reprezentacnym teamom, a potom....0 bodov
typicke - chceme vsetko a nic nedat do toho, nic neinvestovat ................v KE sa stavia treningova hala, som zvedava ci stihnu to za rok, alebo ako zimny stadion ☹

ani3012
28. feb 2010

ale Golonka toto už hovoril pár rokov dozadu

gerena
28. feb 2010

a teraz som nasrala samam seba 😉

gerena
28. feb 2010

a hlavne ze mame aspon 10 druhov missiek 😠

erikasadek
28. feb 2010

gerena 😀

ale nie to su veci ktore by mal stat potporovat ako tu v fr.; a vidno to , kolko medaili vzdy ziskaju , ci v letnych hrach alebo zimnych sport a aktivity su tu podporovane, neskutocne;
a rodiny ktore nato nemaju ani nehovorim.. socialka im dava nato aby mohli deti ist.;
keby toto zacali na slovensku, namiesto aby socialka davala ciganom..!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majina.b
28. feb 2010

čaute, ja ani neviem čo napísať.... ľuto mi je len Demitru..............

sad sa z toho pozviechaju a neodmietnu hrať na buduci rok MS na SVk

ani3012
28. feb 2010

maji ale my hráme aj tento rok...alebo nie? 😕

ani3012
28. feb 2010

jáj! Už som pochopila! Na Slovensku! Blbá hlava. Som nedočítala a potom to tak vyzerá 😅

majina.b
28. feb 2010

no hrajeme v maji, ale mne sa nechce veriť ze po takom sklamani nastupi to iste mužstvo, musia sa z toho pozbierať....

erikasadek
28. feb 2010

ani. 😀

hrame, ale uz nebudu vsetci, co je logicke , ak nepusti NHL, tak nebudu ako teraz vsetci po kope.. 😉
co je caste. 😠 😖

ani3012
28. feb 2010

Díki majina.b! Super ! 😉

erika- máš pravdu,teraz sa NHL prerušilo kvôli hrám,ale tam by sa to malo prekrývať-ako vždy

ani3012
28. feb 2010

ale chcela by som lístok na MS v Bratislave,už len kvôli mužovi.Som mu vravela,že nech skúsi zohnať aspoň dva :pre neho a syna.Sa mu moc nepáčilo,že by tam mal ísť s krpcom a vravel,že lístky určite nezoženie.
Tak som mu povedala,že ich zoženiem sama a pôjdem len ja s malým.Sa mi začal vysmievať,že ma tam osobne odvezie! SOMÁR! Ale ja sa aj tak o to pokúsim a nech si pozerá doma z obývačky alebo šenku 😠

erikasadek
28. feb 2010

ani.. 😀 😉 nedaj sa potom nam zakyvas. 😉
malo al evies NHL nechce velmi pustat j eto vzdy a poslednu chvilu .; apodobne;. 😠 vzdy to iste..

majina.b
28. feb 2010

ja som už pisala v inej diskusii že som robila pri hokeji, nedá sa to porovnať na živo _Tv. človek i tu ligu na svk preživa inak ako ked čumi na bedňu

majina.b
28. feb 2010

ani, ešte štadion nie je postavený a ty už kupuješ listky 😀

erikasadek
28. feb 2010

ja aj pri tv to zivo prezivamm... 😀

asi na zivo by som dens toh orozhodcu v priamom prenose rozsekalana kusky.. 😠
takze radsej j eto bezbecnejsie u pri bedni.. 😀

boze chcela som ist spat josh s ami zobudil.. 😖

ani3012
28. feb 2010

baby tu sa viac dozviem ako od chlapov 😀