• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

pokial viem vzdy to bolo tak ze rozhodca nemoze byt z rovnakej krajiny a tymi proti ktorym piska :angry: :angry: :angry:
28. feb 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co ma byt? zvlastne pravidla :confused:
28. feb 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko pre domacich :angry: krasa.......a zase som rozculena :sweat_smile:
zobrali mi chut pozerat sa na hokej :frowning2:
dobru nocku a pekne sny :slight_smile:
28. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preto kanada vyhrava 2:0 :frowning2:
28. feb 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja drzim USA....gooool!!!!
28. feb 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: verim ze to este obratia
28. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda ze prehrali :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. mar 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže Kanada je víťaz?
Včera na začiatku ukazovali,kto píska a ja ešte mužovi " to je nejaká blbosť...asi dali nejaku zlú tabuľku veď tam bolo tri krát Kanada ...." :stuck_out_tongue_closed_eyes: FUJ,FUJ,FUJ !
1. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :grinning:

konecne mam trosku casu napisat ( a v podstate aj chut :sweat_smile: ) ...som dufala, ze USA ich porazi a nist z toho...a o tych rozhodcoch sa radsej nevyjadrujem, som pozerala s otvorenymi ustami, ze co to ma znamenat :angry: ale tak na druhej strane, by s tym americania nesuhlasili keby to nebolo v ramci fair play si myslim :zipper_mouth:
1. mar 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tiez som to nepochopila, ako mozu byt 3 rozhodcovia canadania;. :sweat_smile:

al einak som si povedal skoda ze nebol na nasom, lebo , to co sa tam dialo, tak u nas uz by asi boli vsetci vyluceny co bolo na vcerajsoim zapase... :angry:
naozaj skoda...
co spravy jeden blby rozhodca.. :angry:

som rada z ekanada vyhrala, nakoniec, hrali lepsie a predsa len bol to najvatsci sen celeho naorda zlata medaila na hokeji , to bolo to po com cely narod najviac tuzil.. zasluzili si..

nasich som uz preplakala... :cry:
1. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, všetko trva tri dni, u obyčajných lud - fanušikov, ale hokejisti čo na OH hrali, tým to ostane do konca života.
1. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tym to nezavidim.. ani nahodou.. :frowning2:
1. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HLASUJ!!!!

Zapojte sa do hlasovania o najlepsieho olympionika Vancouvru Canucks !! Pali ja zatial na druhom mieste...Poslite mu hlas,za svoje vykony na olympiade si zasluzi,aby predbehol kluboveho spoluhraca Luonga!!

http://canucks.nhl.com/?navid=nav-teamnav-van
1. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hokejistky, našu reprezentáciu si vezme na povel Glen Hanlon, čo nato hovoríte? Pomôže Kanaďan nášmu tímu ku zlatu? :wink:
23. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrá otázka, margaretka :wink: ja by som povedala, že by to mohol byť dobrý impulz, ale všetko ukáže až čas, a možno MS v máji, ak sa potvrdí, že hokejistov skutočne povedie Hanlon..
23. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zvedavá :wink:
23. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute :grinning:

vidim, ze tema pomaly oziva :sunglasses: no ja som z tej informacie ohladom zmeny trenera zostala trosku v soku, ale tak mozno je to to co nas hokej potrebuje, tak ja verim, ze je to pozitivna zmena :wink:
A uz sa tesim na MS , zase to tu bude trosku zit :astonished:
24. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domika to je jasné, že ožíva, však MS sú už za dverami. Som zvedavá, kto príde na MS a čo dokážu. Chcelo by to majstrovský titul, čo poviete? :slight_smile:
25. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka - ty si fakt vecna optimistka :grinning: uz sa fakt tesim, ked pridu MS a bude sa predbiehat v odpovediach :dizzy_face: :dizzy_face:
25. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hej som optimistka, ja to totiž tým našim z celého srdca prajem. Na olympiáde hrali krásne a so srdcom a napriek tomu to nevyšlo, tak keby sa zadarilo na Majstrovstvách, bola by to pre nich útecha :dizzy_face:
25. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže Bartečko, Demitra a Višňovský na MS neprídu :frowning2: . Ja síce našim fandím, ale vyzerá to tak, že ak všetci dobrí hokejisti odrieknu účasť na MS tak sa bude opakovať minuločný prúser :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Len s tým rozdielom, že tento rok nám nemôže hroziť vypadnutie do B skupiny, keďže v r. 2011 tu máme Majstrovstvá... Chápem hokejistov, že majú za sebou náročnú sezónu a mnohí ešte stále hrajú, chápem to, ale tento vývoj sa mi nepozdáva :unamused:
3. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som absolútne čakala, že na MS mnohí odrieknu účasť, je to celkom prirodzené, to isté sa deje napríklad aj v Českom tíme, kde je to navyše podmienené aj fiaskom na olympiáde.. takže nemusíme to vidieť až tak čierno, vypadnúť nemôžme, nemáme sa čoho báť a tým pádom by sa možno aj niečo mohlo zadariť :slight_smile: uvidíme...
3. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudee musíme veriť, nič iné nám ani nezostáva :slight_smile: . Ale ako som písala, chápem našich hráčov, už teraz toho majú v nohách viac než dosť, mnohí sa potrebujú aj doliečiť zo zranení. Demitru ani neriešim, mrzí ma to, ale mal manželku vážne chorú a ktovie, možno donesie Stanley cup :wink:
3. apr 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nazdar "hokejistky" :grinning:
uz sa nam pomaly blizia MS, tesite sa? :sunglasses:
5. máj 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, jasne že sa tešíme..máj tradične patrí hokeju :wink:
Uvodný zápas máme proti rusom? ešte som to nekukala :confused:
6. máj 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, že v nedelu hráme s Rusmi o 20.00 hod :slight_smile:
6. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže Rusi v nedeľu? No to bude skvelý zápas na rozohriatie, už teraz som zvedavá ako dopadne :wink:
7. máj 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
takze otvarame to s Rusmi :astonished: no to zase bude boj :grinning: :grinning: urcite nam bude chciet vratit tu prehru z OH, ale my sa nedame, ze? :wink:
7. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domika ja dúfam, že sa nedáme, ale momentálne je všetko vo hviezdach a závislé od odhodlania našej reprezentácie :slight_smile: . Ja však verím, že vyhráme :wink:
7. máj 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gretka - to je pravda, lebo teraz mame uplne nove muzstvo :wink: a kedy v nedelu presne hrame neviete? :confused:
7. máj 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok